Forum elektroda.pl

Regulamin | Punkty | Dodaj... | Ostatnie | Szukaj | Rejestracja | Zaloguj

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Demontaż drążka zmiany biegów Zafira B

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Samochody Serwis -> Samochody Mechanika -> Demontaż drążka zmiany biegów Zafira B
Autor
Wiadomość
alfam17
Poziom 17
Poziom 17

Post#1 Post autora tematu 24 Mar 2010 07:57   

Demontaż drążka zmiany biegów Zafira B

Witam.
Mam następujący problem z moją Zafirą B, mianowicie chciałem wymienić w niej skórzany mieszek na lewarku zmiany biegów. Stary mieszek zdemontowałem poprzez rozdarcie szwów i ściągnięcie. Niestety nie mam pojęcia jak założyć nowy mieszek ponieważ gałka od lewarka jest nakładana na gorąco i nie idzie jej ściągnąć. Czy mam demontować cały mechanizm i zakładać mieszek od spodu? Acha skrzynia 6-biegów.
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 24 Mar 2010 07:57   

Powrót do góry

stabla
Poziom 5
Poziom 5

Miasto: Tychy

Post#2 24 Mar 2010 09:34   

Re: Demontaż drążka zmiany biegów Zafira B

Demontaż drążka zmiany biegów jest trochę skomplikowany, ja sobie poradziłem tak: Wywróciłem nowy mieszek na lewą stronę, rozciąłem trochę szwy tak by przeszdł przez gałkę założyłem i zszyłem rozcięcie.
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 24 Mar 2010 09:34   

Powrót do góry

alfam17
Poziom 17
Poziom 17

Post#3 Post autora tematu 24 Mar 2010 09:55   

Re: Demontaż drążka zmiany biegów Zafira B

No właśnie miałem ten sam pomysł bo tak ściągałem stary mieszek tylko obawiałem się że jeśli zacznę kombinować z rozpruwaniem nowego mieszka to go po prostu zniszczę no ale chyba nie będzie innego wyjścia z tego co widzę tylko niewiem czy uda mi się to potem tak ładnie zeszyć.
Powrót do góry

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Samochody Serwis -> Samochody Mechanika -> Demontaż drążka zmiany biegów Zafira B
Strona 1 z 1