Forum elektroda.pl

Regulamin  | Punkty  | Dodaj...  | Ostatnie  | Szukaj  | Rejestracja  | Zaloguj

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

cyfra plus nie ma obrazu

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Kosz -> Kosz Archiwum -> cyfra plus nie ma obrazu
Autor
Wiadomość
marat18
Poziom 6
Poziom 6

Post#1 Post autora tematu 29 Mar 2010 22:36   

cyfra plus nie ma obrazu

witam
sprawa wyglada tak zamontowalem antene na dachu mojego blosku poscilem kabel szybem wentylacyjnym konwenter ustawilem na 35 stopni lekko w prawo wszystko jest podlaczone wlaczam cyfre wskakuje mi czarny obraz i w prawym dolnym rogu telewizora czerwony kwadracik maly wciskam przycisk "menu" nie chce sie wlaczyc za chwile chce wylaczyc tuner nie chce sie wylaczyc o co moze chodzic? u mojego taty w domu normalnie podlaczylem cyfre to chodzilo bez niczego a tutaj mam problem kable sa wszystkie dobrz podlaczone
czy przyczyna moze byc to ze kabel antenowy mi sie troche wygiol i jest zniekształcony troche i jak sie go chce odkrecic w dorga strone to cos trzeszczy prosze o pomoc

Moderowano przez GKVIDEO:
Usuwam do kosza.
Proszę sprawdzić ustawienie anteny , przewód przeczytać posty z tego tematu oraz uzbroić się w cierpliwość.
Poza tym pisownia pierwszoklasisty!
Regulamin p.8.2 , 14 , 15 i 16

Powrót do góry

Ad

Ad

Post# 29 Mar 2010 22:36   

Powrót do góry

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Kosz -> Kosz Archiwum -> cyfra plus nie ma obrazu
Strona 1 z 1