X
  • #1 05 Apr 2010 20:58
    __sake__
    Level 2  
    Helpful post? (0)
    Witam wszystkich mam taki problem a mianowicie świeci się kontrolka ABS świeci się gdy nim jadę i gdy stoi zapalony proszę o pomoc i o wskazówki co wymienić i co jest przyczyną jeśli ktośkolwiek miał już taki problem
  • #2 05 Apr 2010 21:00
    carrot
    Moderator Samochody
    Helpful post? (0)
    Podłączyć vag-a i przepytać co go boli, najszybsza i najtańsza metoda
  • #3 05 Apr 2010 21:06
    __sake__
    Level 2  
    Topic author Helpful post? (0)
    no nie bo stało mi się to przed chwilą jutro będę działał coś z tym autem ale chce się dowiedzieć co mogło się stać

Dodano po 46 [sekundy]:

a gdzie by mieli takie urządzenie ??
  • #4 05 Apr 2010 21:54
    Sztomel
    Level 34  
    Helpful post? (0)
    System ABS jest bardzo czuły na spadki napięcia więc jeśli masz słaby akumulator lub zaśniedziałe na nim styki to kontrolka ABS również będzie się świecić lub zapalać w różnych momentach jazdy samochodem - jeśli wyeliminujesz ww. rzeczy to tylko diagnostyka programem VAG-COM - popytaj w warsztatach samochodowych w Twojej okolicy kto nim dysponuje.
  • #5 05 Apr 2010 22:07
    T5
    Moderator Samochody
    Helpful post? (0)
    __sake__ wrote:
    no nie bo stało mi się to przed chwilą jutro będę działał coś z tym autem ale chce się dowiedzieć co mogło się stać

Dodano po 46 [sekundy]:

Popsuło się.Bez diagnozy będziesz błądził.
  • #6 06 Apr 2010 09:44
    __sake__
    Level 2  
    Topic author Helpful post? (0)
    dzięki za pomoc
  • #7 28 Apr 2010 18:13
    czajkac5
    Level 1  
    Helpful post? (+1)
    Kolego prawdopodobnie odczepiła Ci się jedna z wtyczek od czujnika abs sprawdź, bądź jeśli posiadasz hamulce bębnowe na tylnej osi to mógł zsunąc się koszyczek który nałożony jest na bęben w jego wnętrzu.
  Search 4 million + Products
Browse Products