Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Kategoria: Akumulatorki / Baterie / Ładowarki
  • #1 05 Kwi 2010 20:58
    __sake__
    Poziom 2  

Witam wszystkich mam taki problem a mianowicie świeci się kontrolka ABS świeci się gdy nim jadę i gdy stoi zapalony proszę o pomoc i o wskazówki co wymienić i co jest przyczyną jeśli ktośkolwiek miał już taki problem

• #2 05 Kwi 2010 21:00
    carrot
    Moderator Samochody

Podłączyć vag-a i przepytać co go boli, najszybsza i najtańsza metoda

• #3 05 Kwi 2010 21:06
    __sake__
    Poziom 2  

no nie bo stało mi się to przed chwilą jutro będę działał coś z tym autem ale chce się dowiedzieć co mogło się stać

Dodano po 46 [sekundy]:

a gdzie by mieli takie urządzenie ??

• #4 05 Kwi 2010 21:54
    Sztomel
    Poziom 34  

System ABS jest bardzo czuły na spadki napięcia więc jeśli masz słaby akumulator lub zaśniedziałe na nim styki to kontrolka ABS również będzie się świecić lub zapalać w różnych momentach jazdy samochodem - jeśli wyeliminujesz ww. rzeczy to tylko diagnostyka programem VAG-COM - popytaj w warsztatach samochodowych w Twojej okolicy kto nim dysponuje.

• #5 05 Kwi 2010 22:07
    T5
    Moderator Samochody

__sake__ napisał:
    no nie bo stało mi się to przed chwilą jutro będę działał coś z tym autem ale chce się dowiedzieć co mogło się stać

Dodano po 46 [sekundy]:

Popsuło się.Bez diagnozy będziesz błądził.

• #6 06 Kwi 2010 09:44
    __sake__
    Poziom 2  

dzięki za pomoc

• #7 28 Kwi 2010 18:13
    czajkac5
    Poziom 1  

Kolego prawdopodobnie odczepiła Ci się jedna z wtyczek od czujnika abs sprawdź, bądź jeśli posiadasz hamulce bębnowe na tylnej osi to mógł zsunąc się koszyczek który nałożony jest na bęben w jego wnętrzu.

Szukaj w 4mln produktów
Przeglądaj produkty