Forum elektroda.pl

Regulamin  | Punkty  | Dodaj...  | Ostatnie  | Szukaj  | Rejestracja  | Zaloguj

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zniknął nagle outlook Express - pojawił się inny program

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Komputery Serwis -> Komputery Software -> Zniknął nagle outlook Express - pojawił się inny program
Autor
Wiadomość
LysyOsw
Poziom 21
Poziom 21

Miasto: Ostrów Wlkp.

Post#1 Post autora tematu 06 Kwi 2010 19:29   

Zniknął nagle outlook Express - pojawił się inny program

Witam!
Mam problem. Niewiem jak to zrobiłem do końca... Posiadałem program Outlook Express z wiadomościami e-mail. Włożyłem płyte z windowsem xp, i coś "nagrzebalem" zaktualizowałem chyba przez "zainstaluj opcjonalne skladniki systemu winodwos, sam do końca niewiem, i teraz patrze nie mam outlooka, zamiast niego mam takie coś jak "E-mail" i nie mogę w to wejść. Czy jest sposób żeby jakoś przywrócić te wiadomości, gdzie są one w ogóle zapisane?

Podejrzewam ze program się poprostu zaktualizował albo coś tylko że teraz nie mogę wejść w swoją poczte, prosze o jakieś porady bo mam tam wazne meile.

Pozdr
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 06 Kwi 2010 19:29   

Powrót do góry

artaa
Poziom 26
Poziom 26

Miasto: Gdańsk

Post#2 06 Kwi 2010 19:35   

Re: Zniknął nagle outlook Express - pojawił się inny program

Zazwyczaj jest to folder:
C:\Documents and Settings\<user>\Ustawienia lokalne\Dane aplikacji\Identities\<guid>\Microsoft\Outlook Express\
gdzie <user> to nazwa użytkownika systemu

Resztę poczytaj sam:
http://www.outlook.pl/forum/viewtopic.php?p=8367#p8367
Powrót do góry

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Komputery Serwis -> Komputery Software -> Zniknął nagle outlook Express - pojawił się inny program
Strona 1 z 1

Administrator || Moderatorzy || Regulamin forum || Regulamin ogólny || Informacja o cookies || Reklama || Kontakt

Page generation time: 0.044 seconds

elektroda.pl temat RSS