Forum elektroda.pl

Regulamin  | Punkty  | Dodaj...  | Ostatnie  | Szukaj  | Rejestracja  | Zaloguj

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

mp4 pliki tylko do odczytu

Napisz nowy temat  Temat zablokowany      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Inne Serwis -> Odtwarzacze cyfrowe -> mp4 pliki tylko do odczytu
Autor
Wiadomość
ela31618
Poziom 2
Poziom 2

Miasto: zory

Post#1 Post autora tematu 07 Kwi 2010 00:14   

mp4 pliki tylko do odczytu

Witam mam ogromny problem i bardzo proszę o pomoc.Skopiowałam na MP4 thompson utwory muzyczne i nie wiem dlaczego ale skopiowało je jako pliki tylko do odczytu.W skutek czego nie mogę ich teraz usunąć.Proszę o pomoc jak mam się teraz tych plików pozbyć.Za ewentualną pomoc dziękuję.
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 07 Kwi 2010 00:14   

Powrót do góry

cepilek
Poziom 20
Poziom 20

Miasto: -

Post#2 07 Kwi 2010 06:03   

Re: mp4 pliki tylko do odczytu

Windows XP: czy pliki są widoczne w menu STAR/Mój komputer/Thomson i odpowiedni podkatalog z plikami MP3? Jeżeli tak, to na nazwie pliku naciśnij prawy klawisz myszki, daj opcję WŁAŚCIWOŚCI i w zakładce OGÓLNE zmień atrybut TYLKO DO ODCZYTU na ARCHIWALNY i zatwierdź. Czy da się wykonać tę operację i teraz także nie da się usunąć ten plik? Jeżeli i tego nie da się przeprowadzić to pozostaje skopiować sobie resztę plików oprócz MP3 na komputer i SZYBKI FORMAT pamięci odtwarzacza a potem wgranie z powrotem pozostałych plików oprócz MP3 do pamięci odtwarzacza. ?
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 07 Kwi 2010 06:03   

Powrót do góry

ela31618
Poziom 2
Poziom 2

Post#3 Post autora tematu 07 Kwi 2010 12:29   

Niestety ale nie można tego zmienić.Jak mam sformatować tą mp4.
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 07 Kwi 2010 12:29   

Powrót do góry

cepilek
Poziom 20
Poziom 20

Miasto: -

Post#4 07 Kwi 2010 12:33pomocny post - solucja   

Wejdź w to samo menu START/Mój komputer/ i kliknij prawym klawiszem myszki na nazwie Thompson i wybierz opcję FORMATUJ - daj ptaszka szybkie formatowanie i opcję ROZPOCZNIJ, ale przed formatem skopiuj sobie proszę Cię bardzo pliki jakie masz na MP4 oprócz tych muzycznych aby nie mieć kłopotów z reanimacją MP4 i po formacie wgraj z powrotem je na MP4 w takim samym układzie katalogów i podkatalogów... Piszę o tym, bo nie znam Twojego MP4 i nie wiem, czy oprócz plików muzycznych masz na odtwarzaczu inne pliki. Ja mam inny odtwarzacz i mam katalogi z fotografiami i filmami i pliki luzem - te pliki luzem są systemowe i musisz mieć aktywną opcję widoczności takich plików, jeżeli nie masz aktywnej tej opcji to ją uaktywnij i dopiero bierz się za kopiowanie plików i formatowanie inaczej możesz mieć kłopot z reaktywacją MP4 po formacie!!! Aby uaktywnić widoczność plików systemowych i chronionych należy wejść w opcję MENU/START MÓJ KOMPUTER i w menu na górze NARZĘDZIA/OPCJE FOLDERÓW/zakładka WIDOK i odznaczyć tam (zlikwidować ptaszka) przy UKRYJ CHRONIONE PLIKI SYSTEMU OPERACYJNEGO i dać kropę przy opcji POKAŻ UKRYTE PLIKI I FOLDERY. Może teraz da się zmienić atrybuty Twoich zabezpieczonych plików muzycznych bez formatu - spróbuj przed formatowaniem. Może musisz być zalogowana jako administrator systemu na tym komputerze aby przeprowadzić te operacje? Podkreślam, że formatowanie to ostateczność! Mój odtwarzacz PHILIPS GoGear 1GB po sformatowaniu pamięci sam sobie odbudował podkatolgi i pliki systemowe podczas jego pierwszego uruchomienia po sformatowaniu co teraz w czasie próby stwierdziłem oprócz podkatalogu o nazwie MUSIC, nie wiem czy i Twój tak samo to potrafi i dlatego piszę, że formatowanie to ostateczność, bo jak nie będziesz znała układu podkatalogów i plików sprzed formatowania to czasem pliki muzyczne mogą nie być widoczne dla odtwarzacza po formacie gdy będą nie tam gdzie trzeba lub gdy będzie brakowało podkatalogu MUSIC a w nim dopiero plików jak u mnie się to stało. Dla próby nie zakładałem podkatalogu MUSIC a wgrałem parę plików do mojego odtwarzacza do katalgu głównego i odtwarzacz PHILIPS je widzi chociaż nie są tam gdzie wcześniej były. Nie wiem czy i Twój odtwarzacz tak postąpi?
Powrót do góry

ela31618
Poziom 2
Poziom 2

Post#5 Post autora tematu 07 Kwi 2010 17:39   

Bardzo dziękuję pomogło.Pozdrawiam
Powrót do góry

Napisz nowy temat  Temat zablokowany      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Inne Serwis -> Odtwarzacze cyfrowe -> mp4 pliki tylko do odczytu
Strona 1 z 1