Forum elektroda.pl

Regulamin  | Punkty  | Dodaj...  | Ostatnie  | Szukaj  | Rejestracja  | Zaloguj

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Philips 1517AW - co to za układ ? Szukam datasheet.

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Początkujący Ogólny -> Początkujący Piaskownica -> Philips 1517AW - co to za układ ? Szukam datasheet.
Autor
Wiadomość
skaktus
Poziom 24
Poziom 24

Post#1 Post autora tematu 09 Kwi 2010 11:37   

Philips 1517AW - co to za układ ? Szukam datasheet.

Witam.

Szukam informacji o układzie Philips 1517AW. Sądzę że jest to wzmacniacz, jednak nie mam o nim żadnych informacji. Szukałem w google, ale znajduję same sklepu oferujące tego scalaka z Chin, nic konkretnego. Ktoś pomoże ?

EDIT

Podszedłem do wyszukiwania inaczej, wpisałem że to TDA1517AW i ... i to było to. To cudo to wzmacniacz 2 x 4 W w mikro obudowie...Cudo ;)
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 09 Kwi 2010 11:37   

Powrót do góry

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Początkujący Ogólny -> Początkujący Piaskownica -> Philips 1517AW - co to za układ ? Szukam datasheet.
Strona 1 z 1

Administrator || Moderatorzy || Regulamin forum || Regulamin ogólny || Informacja o cookies || Reklama || Kontakt

Page generation time: 0.062 seconds

elektroda.pl temat RSS