Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Kategoria: Akumulatorki / Baterie / Ładowarki

Zmywarka ARDO LS 9212 - szukam części!

darknight 09 Kwi 2010 19:11
  • #1 09 Kwi 2010 19:11
    darknight
    Poziom 8  

WITAM,
    wyżej wymieniona zmywarka po raz kolejny się popsuła, tym razem potrzebuje kilku części między innymi do pompy wodnej i tu prosiłabym o pomoc,
    jeżeli ktoś posiada jakiekolwiek części(zamienne, z odzysku) do takiej zmywarki proszę o kontakt mailowy: darknight0(malpa)op.pl i koniecznie numer telefonu - tak łatwiej się dogadamy o co mi chodzi.

• #2 17 Kwi 2010 15:48
    slidder
    Poziom 13  

Dysponuje tylko częściami nowymi ale jeśli jest Pan zainteresowany to zapraszam.
    Do Ardo z cenami nie ma tragedii co najwyżej jest problem z dostępnością - wszystko zależy od tego co Pan potrzebuje.

• #3 17 Kwi 2010 23:27
    darknight
    Poziom 8  

Bardzo dziekuję za odpowiedzi.
    Miałem się już zdecydować na kupno nowych części ale zaryzykowałem i po raz ostatni podeszłem do naprawy - udało się. Mam nadzieję, że tak jak przy ostatniej naprawie będę mieć spokój przez rok czasu. Jeżeli w najbliższym czasie problem się pojawi to będę już ostatecznie od nowa zacznę szukać tych części.

• #4 03 Paź 2010 14:50
    formula12343
    Poziom 1  

Witam!!
    Szukam nowych uszczelniaczy do pompy myjącej. Może ktoś poda mi namiary na jakiś sklep :?:

• #5 05 Gru 2010 13:32
    mjr Bień
    Poziom 9  

Witam.
    Ja nie mogę znaleźć podajnika wody wiatraka gornego (biala plastikowa rura). Pękł w połowie gwintu i zaczęło ciec. Skręciłem na tej połówce na "słowo honoru" i tydzień jakoś działa ale coś muszę z tym zrobić. Ew. czym to zastąpić ?

Szukaj w 4mln produktów
Przeglądaj produkty