X

samsung delphi wyswietlacz gt-b3410

11 Apr 2010 17:52 BAbartek9492
  • #1 11 Apr 2010 17:52
    bartek9492
    Level 9  
    Helpful post? (+1)
    Witam, mam problem z telefonem samsung delphi gt-b3410, wyswietlacz jest jakby zalany, po wlaczeniu telefonu widac tylko bialy ekran i nic wiecej, slychac jednak dzwiek klawiszy itp. czy wie ktos moze ile kosztuje nowy wyswielacz te tego telefonu i czy warto to wogole naprawiac?
    Z góry dziękuje za odpowiedz.
  • #2 11 Apr 2010 17:58
    leofeo
    Level 15  
    Helpful post? (0)
    Jeśli to sam wyswietlacz to warto.
    Możesz kupić lcd w serwisie i sam wymienic (nie ma za duzo z tym roboty) lub oddać fachowcom .
    Cene możesz sprawdzić na Allegro
    Pozdrawiam
  • #3 11 Apr 2010 18:00
    bartek9492
    Level 9  
    Topic author Helpful post? (0)
    Właśnie patrzyłem na allegro i nic nie mogę znaleźć.
    Mógłby mi ktoś pomóc?
    Czy jeżeli sam wymienię wyświetlacz to stracę gwarancje? Bo na gwarancji nie chcą go zrobić. A samemu rzecz jasna ze taniej bedzie.
    To pomoże ktoś z tą ceną wyświetlacza?
  • #4 12 Apr 2010 10:30
    janosik99
    Level 18  
    Helpful post? (0)
    Najtańszy nowy wyświetlacz widziałem na allegro za 120zł więc sam oceń czy się opłaca. Jeżeli wymienisz go prawidłowo tzn. nic przy okazji nie uszkodzisz i złożysz telefon dokładnie tak jak był to gwarancji nie stracisz, serwis nie będzie sprawdzał gdzie to robiłeś. Jedyny warunek to, że wyświetlacz musi być oryginalny.
  • #5 12 Jul 2010 14:31
    salsa022687
    Level 1  
    Helpful post? (0)
    Witam,ja mam ten sam problem.
    Telefon kupiłam w Holandii w styczniu,niedawno wyciągłam telefon z torebki i świecił tylko ekran na biało.Właczony do ladowarki wydaje jakieś dźwięki jakby "pip"
    Jak myślicie co to moze być,nie zostal zalany!
    Czy to moze być tylko wyświetlacz czy coś innego?
Mouser  Search 4 million + Products
Browse Products