X

samsung delphi wyswietlacz gt-b3410

bartek9492 11 Apr 2010 17:52
  • #1 11 Apr 2010 17:52
    bartek9492
    Level 9  
    Helpful post? (+1)
    Witam, mam problem z telefonem samsung delphi gt-b3410, wyswietlacz jest jakby zalany, po wlaczeniu telefonu widac tylko bialy ekran i nic wiecej, slychac jednak dzwiek klawiszy itp. czy wie ktos moze ile kosztuje nowy wyswielacz te tego telefonu i czy warto to wogole naprawiac?
    Z góry dziękuje za odpowiedz.
  • #2 11 Apr 2010 17:58
    leofeo
    Level 15  
    Helpful post? (0)
    Jeśli to sam wyswietlacz to warto.
    Możesz kupić lcd w serwisie i sam wymienic (nie ma za duzo z tym roboty) lub oddać fachowcom .
    Cene możesz sprawdzić na Allegro
    Pozdrawiam
  • #3 11 Apr 2010 18:00
    bartek9492
    Level 9  
    Topic author Helpful post? (0)
    Właśnie patrzyłem na allegro i nic nie mogę znaleźć.
    Mógłby mi ktoś pomóc?
    Czy jeżeli sam wymienię wyświetlacz to stracę gwarancje? Bo na gwarancji nie chcą go zrobić. A samemu rzecz jasna ze taniej bedzie.
    To pomoże ktoś z tą ceną wyświetlacza?
  • #4 12 Apr 2010 10:30
    janosik99
    Level 18  
    Helpful post? (0)
    Najtańszy nowy wyświetlacz widziałem na allegro za 120zł więc sam oceń czy się opłaca. Jeżeli wymienisz go prawidłowo tzn. nic przy okazji nie uszkodzisz i złożysz telefon dokładnie tak jak był to gwarancji nie stracisz, serwis nie będzie sprawdzał gdzie to robiłeś. Jedyny warunek to, że wyświetlacz musi być oryginalny.
  • #5 12 Jul 2010 14:31
    salsa022687
    Level 1  
    Helpful post? (0)
    Witam,ja mam ten sam problem.
    Telefon kupiłam w Holandii w styczniu,niedawno wyciągłam telefon z torebki i świecił tylko ekran na biało.Właczony do ladowarki wydaje jakieś dźwięki jakby "pip"
    Jak myślicie co to moze być,nie zostal zalany!
    Czy to moze być tylko wyświetlacz czy coś innego?
  Search 4 million + Products
Browse Products