Forum elektroda.pl

Regulamin  | Punkty  | Dodaj...  | Ostatnie  | Szukaj  | Rejestracja  | Zaloguj

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Motorola D212 telefon stacjonarny - bezprzewodowy

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Kosz -> Kosz Archiwum -> Motorola D212 telefon stacjonarny - bezprzewodowy
Autor
Wiadomość
nikala888
Poziom 3
Poziom 3

Miasto: Holandia

Post#1 Post autora tematu 15 Kwi 2010 11:15   

Motorola D212 telefon stacjonarny - bezprzewodowy

Błagam potrzebuję instrukcji obsługo do telefonu motoroli D212 stacjonarnego-bezprzewodowego . Mam problem z połączeniem bazy z tel. czyli ktoś dzwoni do mnie ... i baza dzwoni ale nie mogę odebrać tel. bo nie jest połączony z bazą :( chciałam wpisać pin jest na dole bazy ale nie wiem gdzie ... pilnie potrzebuje tej instrukcji obsługi może tam znajdę odp. i najlepiej w języku polskim ... mam ale w angielskim ale ni w ząb angielskiego .... :(

Moderowano przez Xylometazolin!:
Aby zobaczyć materiał na tym forum musisz być zalogowany

O Aby zobaczyć materiał na tym forum musisz być zalogowany nie wspomnę...

Powrót do góry

Ad

Ad

Post# 15 Kwi 2010 11:15   

Powrót do góry

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Kosz -> Kosz Archiwum -> Motorola D212 telefon stacjonarny - bezprzewodowy
Strona 1 z 1