Forum elektroda.pl

Regulamin  | Punkty  | Dodaj...  | Ostatnie  | Szukaj  | Rejestracja  | Zaloguj

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Peugeot 205 1,1 połączenia wężyków ciśnieniowych

Napisz nowy temat  Temat zablokowany      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Samochody Serwis -> Samochody Początkujący -> Peugeot 205 1,1 połączenia wężyków ciśnieniowych
Autor
Wiadomość
bommer
Poziom 12
Poziom 12

Miasto: cisiec

Post#1 Post autora tematu 15 Kwi 2010 17:18   

Peugeot 205 1,1 połączenia wężyków ciśnieniowych

Witam
Mój problem polega na tym, że mam w/w autko i jest elektrozawór(w komorze silnika po prawej stronie przy nadkolu) do którego są podłączone trzy wężyki ciśnieniowe. Jedna sprawa to nie wiem czy nie są one pomieszane a druga sprawa jeden wężyk prowadzi do aparatu zapłonowego do którego przymocowany jest prawdopodobnie regulator pneumatyczny i podczas prostej próby dmuchania przez ten wężyk do tego regulatora przy aparacie powietrze leci w jedną i w drugą stronę bez oporów. Czy tak ma być?
Właściwie jeśli ktoś z was dysponuje jakimś prostym schematem który wężyk gdzie bardzo bym był wdzięczny. Dodam że silnik jest na wtrysku mono jetronic.
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 15 Kwi 2010 17:18   

Powrót do góry

Pieraś
Poziom 10
Poziom 10

Post#2 31 Maj 2010 22:03pomocny post - solucja   

Re: Peugeot 205 1,1 połączenia wężyków ciśnieniowych

hej, u mnie w TU1M jeden idzie z boku tego plaskiego plastiku (polaczenie wtrysku z filtrem powietrza) do wlotu powietrza tam gdzie otwiera doplyw cieplego, a drugi wraca do tej plaskiej puchy ale od dolu patrzac blizej modulut wtryskowego ... laczy sie z takim inny przewodem ktory idzie w dol

Co do oporow itp to nie mam zielonego pojecia co i jak
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 31 Maj 2010 22:03pomocny post - solucja   

Powrót do góry

coperfild
Poziom 19
Poziom 19

Miasto: Kambodża

Post#3 01 Cze 2010 00:17pomocny post - solucja   

witam . przyspieszacz zapłonu powinien być szczelny do wymiany.
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 01 Cze 2010 00:17pomocny post - solucja   

Powrót do góry

bommer
Poziom 12
Poziom 12

Miasto: cisiec

Post#4 Post autora tematu 01 Cze 2010 09:35   

Dziękuję wam za pomoc. Faktycznie się poprawiło ale i tak musiałem wszystkie wężyki powymieniać bo poprzedni właściciel porobił takie patenty że nawet mi jako sztukmistrzowi :D się nie śniło.
Powrót do góry

Napisz nowy temat  Temat zablokowany      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Samochody Serwis -> Samochody Początkujący -> Peugeot 205 1,1 połączenia wężyków ciśnieniowych
Strona 1 z 1

Administrator || Moderatorzy || Regulamin forum || Regulamin ogólny || Informacja o cookies || Kontakt

Page generation time: 0.047 seconds

elektroda.pl temat RSS 

opony