Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Traktorek sam MAD MAX

pepik83 16 Kwi 2010 22:39 7603 2
  • #1 16 Kwi 2010 22:39
    pepik83
    Poziom 8  

Witam mam do pokazania swoją konstrukcje. Na pobliskim złomowisku kupiłem jakiś dziwny pojazd a była to kosiarka na dwa noże. Silnik jest tam z forda fiesty 1.3 wraz ze sprzegłem a tylny most wraz ze skrzynią z dzika. Rozebrałem to wszystko poniewaz to nawet nie wyglądalo.Przód był zrobiony na podzespołach malucha i taki sam bedzie tylko ze lepiej wykonany.Obecny silnik zastąpie maluchowskim do tego dam jeszcze skrzynie biegów z żuka. Posiadam tokarke to dużo rzeczy sam zrobie takie jak połaczenia silnika skrzyni i tylnego mostu.Tylne koła takż bedą z żuka gdzie też to poszerzyłem. Ze wzgledu że niemam zbyt wiele czasu to konstrukcja powoli posówa się do przodu. Narazie to tyle reszta przyjdzie w odpowiednim czasie.

Traktorek sam MAD MAX Traktorek sam MAD MAX Traktorek sam MAD MAX Traktorek sam MAD MAX Traktorek sam MAD MAX Traktorek sam MAD MAX

• #2 02 Paź 2014 20:45
    pepik83
    Poziom 8  

Traktorek sam MAD MAX

Dodano po 1 [minuty]:

Traktorek sam MAD MAX

Dodano po 2 [minuty]:

Jestem ciekaw z czego to jest ten tylny napęd ma 3 biegi w tym wsteczny, niezależną blokadę kół i wałek

• #3 09 Gru 2014 11:10
    mk61
    Poziom 1  

Witam. Ta skrzynia biegów z mostem, którą masz w traktorku to nie Dzik tylko Ursus C308. Charakterystyczne dla tej konstrukcji jest sprzęgło odśrodkowe, oraz hamulec taśmowy działający na bęben w/w sprzęgła.

Promocja -20%
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
tme