X
  • #1 17 Apr 2010 11:11
    stn2
    Level 11  
    Helpful post? (0)
    interesuje mnie co potrzebuje i czy da się przegrać za pomocą notebooka vhs na dvd bo mam stare kasety vhs i chciałbym je utrwalić na dvd, proszę o wyczerpującą odpowiedź . Jeżeli trzeba będzie podać jaka to kamera napiszę chyba że to nie gra żadnej roli... pozdrawiam :D
  • #2 17 Apr 2010 11:20
    DriverMSG
    Admin grupy komputery
    Helpful post? (0)
    Musisz zakupić urządzenie przechwytujące obraz. Są to między innymi karty telewizyjne z wejściem Video, jak i np: Grabber.
  • #3 17 Apr 2010 11:37
    stn2
    Level 11  
    Topic author Helpful post? (0)
    i to już, jak to podłączyć do notebooka mam lenovo s 10 czy podłączyć do czytnika kart czy lepiej do usb a jakie myślicie urządzenie jest najlepsze i czy to chodzi o szybkość odświeżania jakiś kl/s czy coś takiego? pozdrawiam
  • Helpful post
    #4 17 Apr 2010 11:39
    DriverMSG
    Admin grupy komputery
    Helpful post? (0)
    Są różne modele, zarówno na USB jak i PCMCIA - jak to podłączyć zależy od konkretnego modelu.
    Super jakości nie ma co się spodziewać po nagraniach VHS.
  • #5 17 Apr 2010 11:43
    stn2
    Level 11  
    Topic author Helpful post? (0)
    ok teraz dopiero zobaczyłem jak to wygląda i z podłączeniem myślę że nie będzie problemu ale czy ten obraz będzie płynny no wiesz czy nie będzie efektu strobo czy to zleży już od notebooka
  • #6 17 Apr 2010 20:34
    DriverMSG
    Admin grupy komputery
    Helpful post? (0)
    Wszytko zależy od karty i jej oprogramowania, użytych kodeków i kompresji filmu.
  Search 4 million + Products
Browse Products