Forum elektroda.pl

Regulamin  | Punkty  | Dodaj...  | Ostatnie  | Szukaj  | Rejestracja  | Zaloguj

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Tani samochód dostawczy - co wybrać?

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Samochody Eksploatacja -> Tani samochód dostawczy - co wybrać?
Autor
Wiadomość
Evil50
Poziom 4
Poziom 4

Miasto: Łódź

Post#1 Post autora tematu 22 Kwi 2010 00:58   

Tani samochód dostawczy - co wybrać?

Cześć.
Staję przed koniecznością zakupu niewielkiego auta dostawczego.
Budżet nie jest duży - mam na to 6500 zł.
Silnik koniecznie dieslowski, niekoniecznie turbo (wręcz niewskazane, nie mam czasu bawić sie z dbaniem o to, dużo jeżdżę i nie mam głowy na wychładzanie turbiny). Chodzi mi o samochód gabarytami pokroju Opla Combo.

Dzięki za pomoc.
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 22 Kwi 2010 00:58   

Powrót do góry

Karolo MPower
Poziom 20
Poziom 20

Post#2 22 Kwi 2010 18:01   

Re: Tani samochód dostawczy - co wybrać?

Ja jakiś rok temu zakupiłem Citroena C15 1.8D z 97 roku. Samochód jest niezwykle twardym zawodnikiem, silnik miażdży pod względem wytrzymałości ( nie ma turbo ) i jest naprawdę bardzo ekonomiczny.

Moja sztuka ma przejechane 189 tyś km ( auto z PL salonu ), zbiornik mieści coś koło 45L ON. Przejechałem 410 km w mieście i zostało mi dokładnie koło 2mm, poniżej połowy skali wskaźnika poziomu paliwa w baku.

Jedyna wada tego auta to korozja, są z tym duże problemy, mało który jest nieskorodowany.
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 22 Kwi 2010 18:01   

Powrót do góry

Evil50
Poziom 4
Poziom 4

Miasto: Łódź

Post#3 Post autora tematu 23 Kwi 2010 12:43   

Właśnie przejechalem sie c15 kolegi i ujdzie ;) Jego wersja nie ma wspomagania ale jakiejś tragedii w kręceniu kółkiem nie ma. Nawet pakowne auto a silnik całkiem całkiem ciągnie to do przodu ( 1.8D ).
Takiego bede szukał właśnie. Dzieki za pomoc.
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 23 Kwi 2010 12:43   

Powrót do góry

brawooo
Poziom 9
Poziom 9

Post#4 01 Maj 2010 17:05   

A ja polecam fiata fiorino z silnikiem 1,7 D mam takiego przebieg 420 tys km żadnych problemów moim zdaniem jest ładniejszy od c15 a do tego bardziej pakowny no i tylne zawieszenie ma lepsze.
Powrót do góry

burza11
Poziom 13
Poziom 13

Miasto: Miechów

Post#5 23 Paź 2010 20:18   

brawooo napisał:
A ja polecam fiata fiorino z silnikiem 1,7 D mam takiego przebieg 420 tys km żadnych problemów moim zdaniem jest ładniejszy od c15 a do tego bardziej pakowny no i tylne zawieszenie ma lepsze.

tak racja, może to brzmi śmiesznie ale fiorino jest niedozajechania, troche blacha lipna, ale ogolnie ok i za te pieniądze kupisz nawet dwie poczciwe sztuki:)
lub VW caddy 1.9 sdi, też twardy wóz o którego nie trzeba się nadmiernie troszczyć a on mimo to będzie posłuszny :)
Pozdrawiam,
a dodam że ja Upolowałem fiorino z 99r 1.7d na dodatek panorama czyli 5 miejsc z możliwością złożenia siedzeń (super sprawa) za 1100zł, zarejestrowane, w ciągłej eksploatacji, (serwisowane itp było z firmy turystycznej, dwa razy w roku jeździlo do włoch i troche jeździlo po krakowie) jedynie wymieniłem maske bo korodowała pozatym wszystko hula jak złoto a auto w domu jest używane przez wszystkich i nikt go nie oszczędza, katy straszne przechodz i nie widać zmęczenia po nim... a proste jak budowa cepa, w moim jedyna elektronika to radio CD :)
Powrót do góry

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Samochody Eksploatacja -> Tani samochód dostawczy - co wybrać?
Strona 1 z 1