X

Audia A2 moduł konfortu. Czy na pewno jest uszkodzony?

30 Apr 2010 19:58 BAbazulok
  • #1 30 Apr 2010 19:58
    bazulok
    Level 13  
    Helpful post? (0)
    Witam
    Problem najpierw dotyczył prawych przednich drzwi po odarciu nie działały el.szyby a po zamknięciu i odczekaniu wszystko śmigało, kolejny problem jaki po kilku miesiącach się pojawił to zaczęły świrować zamki dokładnie po otwarciu cały czas pykały nawet w czasie jazdy ale czasami to przestawało i wszystko chodziło
    po pewnym czasie postanowiłem pojechać do elektryka a ten powiadomił mnie o zepsutym module komfortu ale czy to na pewno jest uszkodzony moduł ????
    Wydaje mi się że gdyby nawet był zepsuty to nie powinna chodzić elektryka w aucie, centralny zamek i inne rzeczy za które jest odpowiedzialny moduł
    Proszę o Państwa opinię
  • #2 30 Apr 2010 23:44
    598035
    Removed  
    Helpful post? (0)
    Wyciąg moduł komfortu rozkręć i zobacz czy nie jest pośniedziały.
    Sprawdź masy i zasilania.

Moderated By Błażej

Wyciąg, to może być z konta. Ewentualnie z ziela jakiegoś.

• #3 01 May 2010 10:38
    bazulok
    Level 13  
    Topic author Helpful post? (0)
    ok dzięki jeśli to nie pomoże to będę pisał

Dodano po 2 [godziny] 24 [minuty]:

właśnie rozebrałem moduł komfortu ale wszystko wygląda na sprawne elektryk mówił ze rano wszystko działało bez problemowo a już po południu zaczęły świrować zamki ponownie i teraz mam dylemat czy to któryś z elementów w tym module jest padnięty czy po prostu zimny lut gdzieś powstał ,możne któryś z tyrystorów jest padnięty ??o właśnie a właśnie czy tfk bzg0420 to bezpieczniki
Mouser  Search 4 million + Products
Browse Products