Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Kategoria: Akumulatorki / Baterie / Ładowarki

Sonda Lambda i duze spalanie benzyny

darson91 02 Maj 2010 11:42
  • #1 02 Maj 2010 11:42
    darson91
    Poziom 2  

Mam Kadetta 91r. 1.4 beznzynka. Jakis czas temu zauwazylem ze gdy auto chodzi dluzszy czas na wolnych obrotach zaswieca sie zółtka kontrolka i do tego samochod duzo pali. Spytalem znajomego mechanika, powiedzial ze to sonda lambda. Po wymianie ow sondy, faktycznie kontrolka sie nie swiecila przez okolo 2tyg. spalanie spadlo. Ale teraz znowu sie swieci a spalanie jest w granicach 12-13l/100km. Pewnie znowu siadla sonda, ale po 2 tyg.?? Macie moze jakies sugestie? Boli mnie to spalanie.

• #2 02 Maj 2010 11:58
    jarewa
    Poziom 31  

A jaką sonde kupiłeś wtedy?

• #3 02 Maj 2010 16:14
    darson91
    Poziom 2  

No tak zwrociles dobra uwage teraz. Kupilem w sklepie motoryzacyjnym..... Podajrze uniwersalna, w miare tania byla. Mozliwe ze to jakis badziew i sie posypalo....

• #4 31 Paź 2010 23:25
    sta-chu1
    Poziom 8  

Też kupiłem w motoryzacyjnym za 75zł sonde "For NTK Japan" - czyli podróba NGK/NTK - chociaż prosiłem żeby dali zamiennik ale nie chiński i nie uniwersalny. Ale u mnie to wogóle nie pracuje dobrze bo przed założeniem sondy byłem na Techu i wyszło że sonda uwalona i na próbe założył mi gościu Bosha - silniczek pracował miodzio!!! Jak założyłem tego szrota to lipa. Czekam do 2 listopada i im ten szajs wrzucę do sklepu bo kasy to chyba mi za to nie oddadzą co?

Szukaj w 4mln produktów
Przeglądaj produkty