Forum elektroda.pl

Regulamin  | Punkty  | Dodaj...  | Ostatnie  | Szukaj  | Rejestracja  | Zaloguj

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Passat B5 1.9tdi problemy z centralem

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Samochody Serwis -> Samochody Początkujący -> Passat B5 1.9tdi problemy z centralem
Autor
Wiadomość
Berr64
Poziom 10
Poziom 10

Post#1 Post autora tematu 03 Maj 2010 13:14   

Passat B5 1.9tdi problemy z centralem

Witam.
Mam problem z centralnym zamkiem klapy bagażnika, ani z pilota ani przyciskiem na drzwiach nie można odbezpieczyć. Kluczem idzie bez problemu, a pilotem ani rusz. Sprawdzałem siłownik(silniczek) od zamka, który jest w tylnej klapie, po podłączeniu napięcia normalnie chodzi. Micro styki w zamku i klamce są też sprawne, nic nie jest zalane ani zawilgocone, dot. również modułu komfortu. W Vagu żadnych błędów związanych z modułem komfortu. Przewód dochodzący do siłownika sprawdzałem, przy klapie na przejściach nie przetarty.
Jest to Passat kombi z 2003r, kluczyk scyzoryk 3 przyciski, moduł komfortu to 1C0 959 799 B.
Zastanawiam się jeszcze skąd wychodzą te 2 przewody, które wchodzą do siłownika (niebieski i chyba brązowy )
Jeszcze jedno, jak sprawdzi Vagiem czy funkcja otwierania (pilotem i przyciskiem na drzwiach kierowcy) klapy bagażnika w kombi jest aktywna w module komfortu.
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 03 Maj 2010 13:14   

Powrót do góry

sladi
Poziom 16
Poziom 16

Miasto: świetokrzyskie

Post#2 03 Maj 2010 13:33   

Re: Passat B5 1.9tdi problemy z centralem

jeden to jak kolor wsazuje brazowy masa a drugi to sygnał z modułu komfortu. Na drzwiach kierowcy nie masz czasami przekreconej blokady bagażnika?
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 03 Maj 2010 13:33   

Powrót do góry

Berr64
Poziom 10
Poziom 10

Post#3 Post autora tematu 03 Maj 2010 13:54   

Na drzwiach mam przełącznik od otwarcia wlewu paliwa i klapy bagażnika.
Te przewody do kostki siłownika dochodzą bezpośrednio z modułu komfortu?
Czy na niebieskim przewodzie w module powinno pojawić się +12V po naciśnięciu przycisku na drzwiach lub środkowego w pilocie?
Mam jeszcze dziwną sytuację, mianowicie zauważyłem, że przyciskając środkowy przycisk kluczyka (od klapy bagażnika) mrugają kierunki (słychać odgłos centrala) i zapala się lampka nad drzwiami pasażera, z tyłu z prawej stronie.
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 03 Maj 2010 13:54   

Powrót do góry

Berr64
Poziom 10
Poziom 10

Post#4 Post autora tematu 04 Maj 2010 07:25   

Czy po wypięciu modułu komfortu powinna palić się lampka nad drzwiami pasażera?
Powrót do góry

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Samochody Serwis -> Samochody Początkujący -> Passat B5 1.9tdi problemy z centralem
Strona 1 z 1

Administrator || Moderatorzy || Regulamin forum || Regulamin ogólny || Informacja o cookies || Reklama || Kontakt

Page generation time: 0.05 seconds

elektroda.pl temat RSS 

opony