Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Flash player - failed to register

tardo 08 Maj 2010 08:06 1046 5
  • #1 08 Maj 2010 08:06
    tardo
    Poziom 12  

Witam
    Mam problem z flash playerem Po jego aktualizacji do najnowszej wersji okazało się, Internet Explorer 7 nie wyświetla na żadnej stronie animacji. Przy ponownej próbie instalacji pojawia się komunikat: failed to register, zauważyłem też, że nie da się otworzyć w rejestrze takich kluczy jak: ShockwaveFlash.ShockwaveFlash.1 - błąd przy otwieraniu klucza(HTKEY_CLASSES_ROOT). Próbowałem rozwiązania ze strony Adobe: http://kb2.adobe.com/cps/163/fb1634cb.html jednak jednak to nie działa(komunikaty syntax error). Wszystkie inne klucze w rejestrze działają. Co z tym zrobić?

System: Windows XP SP3

Pozdrawiam

• #2 08 Maj 2010 08:22
    rmyjak
    Poziom 15  

Jak nie ma przeciwwskazań możesz zaktualizować IE do wersji 8.

• #3 08 Maj 2010 08:30
    tardo
    Poziom 12  

No niestety musi być tylko IE7, komputer służbowy. Z resztą, po upgradzie i tak klucze w rejestrze mogą być zablokowane.

• #4 08 Maj 2010 13:06
    Brick_G
    Poziom 27  

Pobierasz flasha ręcznie czy automatycznie (z poziomu przeglądarki)? Ręcznie możesz go pobrać tutaj . Przed upgradem odinstaluj poprzednie wersje flasha. Deinstalatory do flasha znajdziesz tu . Opis ustawień przeglądarki które mogą blokować wyświetlanie elementów flash .

• #5 08 Maj 2010 13:19
    tardo
    Poziom 12  

Pobierałem i instalowałem poprzez stronę jak i z osobnego pliku i w sposób jaki opisujesz. Zauważyłem, że z pliku można zainstalować, ale i tak przeglądarka nie wyświetla dobrze stron. Natomiast po usunięciu flash playera w rejestrze i tak pozostają uszkodzone klucze:
    ShockwaveFlash.ShockwaveFlash.1
    ShockwaveFlash.ShockwaveFlash.3
    ShockwaveFlash.ShockwaveFlash.4
    itd

Podejrzewam, że przez nie nie mogę właściwie zainstalować playera.

• #6 08 Maj 2010 13:28
    Brick_G
    Poziom 27  

Odinstaluj flasha, zresetuj ustawienia poziomu zabezpieczeń w opcjach przeglądarki. Następnie wejdź na jakaś stronę (np. GaduGadu) gdzie są elementy flash. Powinien się pokazać monit o instalację flash poprzez mechanizm ActiveX (pasek u góry przeglądarki pod paskiem adresu). Spróbuj instalacji w ten sposób. A tutaj ciekawa lektura i narzędzie na wypadek gdyby się jednak nie powiodło.

Promocja -20%
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
tme