X

Filtr stożkowy w skuterze !!!

26 May 2010 18:30 DAdawidjedrzej
  • #1 26 May 2010 18:30
    dawidjedrzej
    Level 8  
    Helpful post? (0)
    Witam ! Mam problem ze stożkowym filtrem powietrza do skutera . Kupiłem filtr lekko używany lecz nie wiem jak go zamontować do skutera aby wszystko było jak należy. Wydawało mi się to proste ale jednak nie jest proste. Chodzi mi jak zamontować co w jaką rurkę włożyć , co odkręcić ? Bardzo proszę o pomoc ponieważ sam nie dam rady a wiem że na forum znajdę specjalistów . Pozdrawiam !
  • #2 26 May 2010 18:37
    ociz
    Moderator Samochody
    Helpful post? (0)
    Dobrze trafiłeś, specjalistów od WT tu nie brakuje.
  • #3 26 May 2010 18:40
    dawidjedrzej
    Level 8  
    Topic author Helpful post? (0)
    to teraz pozostaje czekać na odpowiedzi ;)
  • #4 26 May 2010 18:54
    Removed
    Helpful post? (0)
    Chcesz odpowiedź ? Wywal do do śmietnika - słuszniejszej nikt Ci nie da.
  • #5 26 May 2010 18:56
    Mark Marshall
    Level 19  
    Helpful post? (0)
    dawidjedrzej wrote:
    to teraz pozostaje czekać na odpowiedzi ;)

Kolega chyba nie pojął aluzji. Stożek można założyć dopiero po usunięciu oryginalnego filtra i odkręceniu go od gażnika i przymocowaniu w tym samym miejscu stożka. Nie za trudne, ale co do tego że to WT się zgadzam.
  • #6 26 May 2010 18:58
    dawidjedrzej
    Level 8  
    Topic author Helpful post? (0)
    a miałem nadzieje ze mam doczynienia z powaznymi ludzmi i ze dostane odpowiedz na pytanie

Dodano po 1 [minuty]:

to powiec teraz czy filtr stozkowy ma byc przy gazniku pod siedzieniem czy na miejscu starego przy silniku???
  • #7 26 May 2010 19:04
    Mark Marshall
    Level 19  
    Helpful post? (0)
    Przecież stary filtr ma rurkę która prowadzi do gażnika i jest do niego przymocowana. Wywal stary filtr powietrza, przykręć stożek i ciesz się jeszcze większym pierdzeniem skutera i trudną regulacją mieszanki.
  • #8 26 May 2010 19:07
    narkoholik
    Level 30  
    Helpful post? (0)
    Na Tubie znajdziesz videoporady - poważnie.
    Na pewno do kroćca gaźnika poprzez np. elastyczną rurkę.
    Środowisko moich znajomych motomaniaków nie zaleca takich filtrów z uwagi na podatnośc na zabrudzenia i pobieranie zbyt dużej ilości powietrza (opinie subiektywne).
    W sieci jest mnóstwo "portali społecznościowych" ;) traktujących o tym więc nie warto powielać.

Eh - a w ogóle to co to za marka skutera "!!!" ? Jeszcze nie spotkałem się.
Mouser  Search 4 million + Products
Browse Products