Forum elektroda.pl

Regulamin | Punkty | Dodaj... | Ostatnie | Szukaj | Rejestracja | Zaloguj

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

N95 8GB napis Nokia i dalej nic. Nietypowy Problem.

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Kosz -> Kosz Archiwum -> N95 8GB napis Nokia i dalej nic. Nietypowy Problem.
Autor
Wiadomość
MastaEs
Poziom 2
Poziom 2

Miasto: Włocławek

Post#1 Post autora tematu 30 Maj 2010 00:07   

N95 8GB napis Nokia i dalej nic. Nietypowy Problem.

Witam. Mam dosc nie typowy problem.
Mam problem ze swoim telefonem Nokią N95 8 GB, a mianowicie włączam telefon wyświetla sie biały ekran z napisem Nokia i dalej nic nie idzie stoi w miejscu. Wszystko to zaczęło się dziać po tym jak w kontaktach tj ksiażce telefonicznej pojawiła mi sie tak jakby "luka" mianowicie wyglądało to tak: były kontakty na A - L nastepnie była luka czyli puste miejsce, po zjechaniu dalej niżej (po tej luce) były kontaktu od T-Z. Gdy pisałem smsa po wybraniu kontaktu nie można było zatwierdzić go. Wyglądało to wszystko jak jakiś niedopatrzenie systemowe. Po usunieciu tych numerów z ksiazki telefonicznej, po wejsciu w kontakty wyswietlał się napis "baza danych uszkodzona". Po tym wyłączyłem telefon, i od tej pory nie chce on się włączyć wyświetla sie jedynie białe pole z napisem "Nokia" i dalej nic, stoi w miejscu.

Czy pomoże w tym hard reset ?

Ps. symbian w tym telefonie jest zhackowany. (nie wiem dokładnie w jaki sposób gdyż telefon był zakupiony już ze złamanym symbianem. Programy jakie były zainstalowane to Rom patcher, x-polre, i jeszcze jeden program którego nazwy nie pamietam.)

Prosze o pomoc !
Powrót do góry

Ad

Ad

Post# 30 Maj 2010 00:07   

Powrót do góry

poochone
Poziom 25
Poziom 25

Miasto: Będzin / Doncaster

Post#2 30 Maj 2010 00:20   

Re: N95 8GB napis Nokia i dalej nic. Nietypowy Problem.

Regulamin.
Powrót do góry

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Kosz -> Kosz Archiwum -> N95 8GB napis Nokia i dalej nic. Nietypowy Problem.
Strona 1 z 1