Forum Index

Rules  | Points  | Add...  | Recent posts  | Search  | Register  | Log in

This site uses cookies. Learn more about cookies and changing the settings in your browser.

Brak obrazu w telewizorze LCD samsung 20"

Post new topic  Reply to topic      Main Page -> Forum Index -> Bin -> Bin Archives -> Brak obrazu w telewizorze LCD samsung 20"
Author
Poziom 9
Poziom 9

Post#1 Post from the author of the topic 02 Jun 2010 10:19   

Brak obrazu w telewizorze LCD samsung 20"

Witam,

Dzisiaj rano po włączeniu telewizora LCD Samsung 20" (model z przed 4 lat) zuważyłem brak obrazu, ale dźwięk jest. Z tym obrazem to jest trochę dziwnie bo menu telewizora się uruchamia, jak jest braz sygnału jest niebieski ekran (czyli ok), telegazeta się wyświetla. Brak obrazu zaobserwowałem na wszystkich wejściach TV, DVD, AV. Po jakis 15 minutach pojawił się obraz ale tylko z tunera TV i był bez koloru i bardzo ciemny. Może ta informacja się przyda że od jakiegoś czasu mam problem z włączeniem telewizora. Dopiero za którymś razem załapie. W stanie czuwania słyszę cichy dzwięk o wysokiej częstotliwości. Czy może ktoś miał podobne objawy bo nie wiem czy warto go oddawać do serwisu czy poprostu kupić nowy.

Helpful message? + -

Back to top

Ad

Ad

Post# 02 Jun 2010 10:19   

Back to top

dpELEKTRONIK
Poziom 18
Poziom 18

Post#2 02 Jun 2010 13:05   

Re: Brak obrazu w telewizorze LCD samsung 20"

Wymień sam kondensatory, powinno pomóc. A w serwisie też nie będzie dużo za tą usługę. Lecz tak naprawdę bez pomiarów i konkretnych informacji nie ma gwarancji że wymiana elek pomoże.

Helpful message? + -

Back to top

Ad

Ad

Post# 02 Jun 2010 13:05   

Back to top

klinski
Poziom 9
Poziom 9

Post#3 Post from the author of the topic 02 Jun 2010 13:10   

Rozumiem, że chodzi o kondensatory w zasilaczu. Czy problem z zasilaczem może dawać taki efekt z obrazem?

Helpful message? + -

Back to top

Ad

Ad

Post# 02 Jun 2010 13:10   

Back to top

mirex
Poziom 26
Poziom 26

Post#4 02 Jun 2010 13:38   

To view the material on this forum you must be logged in. pkt 1, 2, 3.

Helpful message? + -

Back to top

Post new topic  Reply to topic      Main Page -> Forum Index -> Bin -> Bin Archives -> Brak obrazu w telewizorze LCD samsung 20"
Page 1 of 1
Similar topics
Samsung LCD 37" jakość obrazu kiepska (1)

Administrator || Moderators || Forum Rules || General Rules || Cookies information || Contact

Page generation time: 0.05 seconds

elektroda.pl topic RSS feed