Forum elektroda.pl

Regulamin  | Punkty  | Dodaj...  | Ostatnie  | Szukaj  | Rejestracja  | Zaloguj

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Brak obrazu w telewizorze LCD samsung 20"

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Kosz -> Kosz Archiwum -> Brak obrazu w telewizorze LCD samsung 20"
Autor
Wiadomość
klinski
Poziom 9
Poziom 9

Miasto: Bydgoszcz

Post#1 Post autora tematu 02 Cze 2010 10:19   

Brak obrazu w telewizorze LCD samsung 20"

Witam,

Dzisiaj rano po włączeniu telewizora LCD Samsung 20" (model z przed 4 lat) zuważyłem brak obrazu, ale dźwięk jest. Z tym obrazem to jest trochę dziwnie bo menu telewizora się uruchamia, jak jest braz sygnału jest niebieski ekran (czyli ok), telegazeta się wyświetla. Brak obrazu zaobserwowałem na wszystkich wejściach TV, DVD, AV. Po jakis 15 minutach pojawił się obraz ale tylko z tunera TV i był bez koloru i bardzo ciemny. Może ta informacja się przyda że od jakiegoś czasu mam problem z włączeniem telewizora. Dopiero za którymś razem załapie. W stanie czuwania słyszę cichy dzwięk o wysokiej częstotliwości. Czy może ktoś miał podobne objawy bo nie wiem czy warto go oddawać do serwisu czy poprostu kupić nowy.
Powrót do góry

Ad

Ad

Post# 02 Cze 2010 10:19   

Powrót do góry

dpELEKTRONIK
Poziom 18
Poziom 18

Miasto: Polanica Zdrój

Post#2 02 Cze 2010 13:05   

Re: Brak obrazu w telewizorze LCD samsung 20"

Wymień sam kondensatory, powinno pomóc. A w serwisie też nie będzie dużo za tą usługę. Lecz tak naprawdę bez pomiarów i konkretnych informacji nie ma gwarancji że wymiana elek pomoże.
Powrót do góry

Ad

Ad

Post# 02 Cze 2010 13:05   

Powrót do góry

klinski
Poziom 9
Poziom 9

Miasto: Bydgoszcz

Post#3 Post autora tematu 02 Cze 2010 13:10   

Rozumiem, że chodzi o kondensatory w zasilaczu. Czy problem z zasilaczem może dawać taki efekt z obrazem?
Powrót do góry

Ad

Ad

Post# 02 Cze 2010 13:10   

Powrót do góry

mirex
Poziom 26
Poziom 26

Post#4 02 Cze 2010 13:38   

Aby zobaczyć materiał na tym forum musisz być zalogowany pkt 1, 2, 3.
Powrót do góry

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Kosz -> Kosz Archiwum -> Brak obrazu w telewizorze LCD samsung 20"
Strona 1 z 1