Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Kategoria: Akumulatorki / Baterie / Ładowarki

Brak obrazu w telewizorze LCD samsung 20"

klinski 02 Cze 2010 10:19
  • #1 02 Cze 2010 10:19
    klinski
    Poziom 9  

Witam,

Dzisiaj rano po włączeniu telewizora LCD Samsung 20" (model z przed 4 lat) zuważyłem brak obrazu, ale dźwięk jest. Z tym obrazem to jest trochę dziwnie bo menu telewizora się uruchamia, jak jest braz sygnału jest niebieski ekran (czyli ok), telegazeta się wyświetla. Brak obrazu zaobserwowałem na wszystkich wejściach TV, DVD, AV. Po jakis 15 minutach pojawił się obraz ale tylko z tunera TV i był bez koloru i bardzo ciemny. Może ta informacja się przyda że od jakiegoś czasu mam problem z włączeniem telewizora. Dopiero za którymś razem załapie. W stanie czuwania słyszę cichy dzwięk o wysokiej częstotliwości. Czy może ktoś miał podobne objawy bo nie wiem czy warto go oddawać do serwisu czy poprostu kupić nowy.

• #2 02 Cze 2010 13:05
    dpELEKTRONIK
    Poziom 21  

Wymień sam kondensatory, powinno pomóc. A w serwisie też nie będzie dużo za tą usługę. Lecz tak naprawdę bez pomiarów i konkretnych informacji nie ma gwarancji że wymiana elek pomoże.

• #3 02 Cze 2010 13:10
    klinski
    Poziom 9  

Rozumiem, że chodzi o kondensatory w zasilaczu. Czy problem z zasilaczem może dawać taki efekt z obrazem?

• #4 02 Cze 2010 13:38
    mirex
    Poziom 43  

Aby zobaczyć materiał na tym forum musisz być zalogowany pkt 1, 2, 3.

Szukaj w 4mln produktów
Przeglądaj produkty