Forum elektroda.pl

Regulamin  | Punkty  | Dodaj...  | Ostatnie  | Szukaj  | Rejestracja  | Zaloguj

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

szukam pralki o głębokości 30-35cm - doradzcie proszę

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> RTV Co kupić? -> Co kupić Archiwum -> szukam pralki o głębokości 30-35cm - doradzcie proszę
Autor
Wiadomość
ERNI1975
Poziom 2
Poziom 2

Post#1 Post autora tematu 26 Sie 2004 17:10   

szukam pralki o głębokości 30-35cm - doradzcie proszę

WITAM :) mam dylemat co do wyboru pralki - szukam pralki ładowanej od przodu i co najważniejsze o głębokości 30-35 cm doradźcie proszę
mój adres to dariusz-szczepaniak(malpa)wp.pl gg: 7143157
Powrót do góry

Ceneo

Ceneo

Post# 26 Sie 2004 17:10   

Zobacz najlepsze oferty sprzętu RTV:

Powrót do góry

KSVakse
Poziom 3
Poziom 3

Post#2 31 Sie 2004 20:05   

Re: szukam pralki o głębokości 30-35cm - doradzcie proszę

Zastanów się czy nawet kosztem miejsca nie warto kupić dużej. Ja mam polara pdp885 i wieczne z nią problemy. Nie wiem jak z innymi markami, ale wydaje mi się, że mniejszy rozmiar przekłada się na jakość. Jest to tylko i wyłącznie moja subiektywna ocena.
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 31 Sie 2004 20:05   

Powrót do góry

milioner
Poziom 17
Poziom 17

Miasto: W-wa/Płock

Post#3 13 Wrz 2004 19:36   

Witam

Ja również mam Polarka model Sl346 i to już kilka lat - głęb. 35 cmm i nie miałem z nią żadnej awarii. Nie mozna zbytnio uogólniać - to nie przynosi dobrego skutku.
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 13 Wrz 2004 19:36   

Powrót do góry

wmak
Poziom 20
Poziom 20

Miasto: Warszawa

Post#4 13 Wrz 2004 20:38   

Od paru lat mamy SpazioZero X33 firmy Zerowatt - żadnych problemów, nie wiem tylko, czy ta firma jest jeszcze na polskim rynku bo nie rozglądam się za pralkami, jak ta jest dobra.
Wmak
Powrót do góry

prei
Poziom 12
Poziom 12

Post#5 13 Wrz 2004 21:08   

Sprzedawałem sprzęt AGD przez ostatnie 5 lat i conieco wyrobiłem sobie opinię na temat "takich" pralek. Przede wszystkim - płytkie pralki mają bardzo małą szerokość bębna. A jest ona potrzebna do swobodnego "wygniatania" się bielizny (mechaniczny odpowiednik prania ręcznego) przez co pogarszają się efekty prania (tak zwana dopieralność). A żeby post nie miał metra długości dodam tylko że płytkie pralki przeznaczone są dla bardzo małych gospodarstw domowych (1 max 2 osoby) ;)) Jednak warto poświęcić więcej miejsca (np. w kuchni) zdejmując z pralki blat i wsuwając ją w ciąg szafek kuchennych. Pozdrawiam
Powrót do góry

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> RTV Co kupić? -> Co kupić Archiwum -> szukam pralki o głębokości 30-35cm - doradzcie proszę
Strona 1 z 1