Forum elektroda.pl

Regulamin  | Punkty  | Dodaj...  | Ostatnie  | Szukaj | Rejestracja | Zaloguj

szukam pralki o głębokości 30-35cm - doradzcie proszę

Strona Główna -> Forum elektroda.pl-> RTV Co kupić? -> Co kupić Archiwum ->szukam pralki o głębokości 30-35cm - doradzcie proszę Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu 
AutorSchowaj lewą kolumnę Wiadomość
ERNI1975
Poziom 2
Poziom 2
ERNI1975
Poziom 2
Post#1 26 Sie 2004 17:10  Autor tematu   

szukam pralki o głębokości 30-35cm - doradzcie proszę

WITAM Smile mam dylemat co do wyboru pralki - szukam pralki ładowanej od przodu i co najważniejsze o głębokości 30-35 cm doradźcie proszę
mój adres to dariusz-szczepaniak(malpa)wp.pl gg: 7143157

Oceń post: + 0 -
Powrót do góry
Google

Google Adsense
Google

Powrót do góry
KSVakse
Poziom 3
Poziom 3
KSVakse
Poziom 3
Post#2 31 Sie 2004 20:05    

Re: szukam pralki o głębokości 30-35cm - doradzcie proszę

Zastanów się czy nawet kosztem miejsca nie warto kupić dużej. Ja mam polara pdp885 i wieczne z nią problemy. Nie wiem jak z innymi markami, ale wydaje mi się, że mniejszy rozmiar przekłada się na jakość. Jest to tylko i wyłącznie moja subiektywna ocena.

Powrót do góry
Google

Google Adsense
Google

Powrót do góry
milioner
Poziom 17
Poziom 17
Miasto: W-wa/Płock
Ocena postów: 1
milioner
Poziom 17
Post#3 13 Wrz 2004 19:36    

Witam

Ja również mam Polarka model Sl346 i to już kilka lat - głęb. 35 cmm i nie miałem z nią żadnej awarii. Nie mozna zbytnio uogólniać - to nie przynosi dobrego skutku.

Powrót do góry
Google

Google Adsense
Google

Powrót do góry
wmak
Poziom 20
Poziom 20
Miasto: Warszawa
Ocena postów: 16
wmak
Poziom 20
Post#4 13 Wrz 2004 20:38    

Od paru lat mamy SpazioZero X33 firmy Zerowatt - żadnych problemów, nie wiem tylko, czy ta firma jest jeszcze na polskim rynku bo nie rozglądam się za pralkami, jak ta jest dobra.
Wmak

Powrót do góry
Google

Google Adsense
Google

Powrót do góry
prei
Poziom 12
Poziom 12
prei
Poziom 12
Post#5 13 Wrz 2004 21:08    

Sprzedawałem sprzęt AGD przez ostatnie 5 lat i conieco wyrobiłem sobie opinię na temat "takich" pralek. Przede wszystkim - płytkie pralki mają bardzo małą szerokość bębna. A jest ona potrzebna do swobodnego "wygniatania" się bielizny (mechaniczny odpowiednik prania ręcznego) przez co pogarszają się efekty prania (tak zwana dopieralność). A żeby post nie miał metra długości dodam tylko że płytkie pralki przeznaczone są dla bardzo małych gospodarstw domowych (1 max 2 osoby) Wink) Jednak warto poświęcić więcej miejsca (np. w kuchni) zdejmując z pralki blat i wsuwając ją w ciąg szafek kuchennych. Pozdrawiam

Powrót do góry
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu     Strona Główna -> Forum elektroda.pl-> RTV Co kupić? -> Co kupić Archiwum -> szukam pralki o głębokości 30-35cm - doradzcie proszę
Strona 1 z 1