Forum Index

Rules  | Points  | Add...  | Recent posts  | Search | Register | Log in

szukam pralki o głębokości 30-35cm - doradzcie proszę

Main Page -> Forum Index -> RTV What to buy? -> What to buy and where? ->szukam pralki o głębokości 30-35cm - doradzcie proszę Post new topic  Reply to topic 
Author
Hide the left column
Show left column Message
ERNI1975
Level 2
ERNI1975
Level 2
Post#1 26 Aug 2004 17:10  Topic author   

szukam pralki o głębokości 30-35cm - doradzcie proszę

WITAM :) mam dylemat co do wyboru pralki - szukam pralki ładowanej od przodu i co najważniejsze o głębokości 30-35 cm doradźcie proszę
mój adres to dariusz-szczepaniak(malpa)wp.pl gg: 7143157

Helpful post? + 0
Back to top

Google Adsense
Google

Back to top
KSVakse
Level 10
KSVakse
Level 10
Post#2 31 Aug 2004 20:05    

Re: szukam pralki o głębokości 30-35cm - doradzcie proszę

Zastanów się czy nawet kosztem miejsca nie warto kupić dużej. Ja mam polara pdp885 i wieczne z nią problemy. Nie wiem jak z innymi markami, ale wydaje mi się, że mniejszy rozmiar przekłada się na jakość. Jest to tylko i wyłącznie moja subiektywna ocena.

Helpful post? + 0
Back to top

Google Adsense
Google

Back to top
milioner
Level 19
Helped: 29
Post rating: 2
milioner
Level 19
Post#3 13 Sep 2004 19:36    

Witam

Ja również mam Polarka model Sl346 i to już kilka lat - głęb. 35 cmm i nie miałem z nią żadnej awarii. Nie mozna zbytnio uogólniać - to nie przynosi dobrego skutku.

Helpful post? + 0
Back to top

Google Adsense
Google

Back to top
wmak
Level 27
Helped: 75
Post rating: 19
wmak
Level 27
Post#4 13 Sep 2004 20:38    

Od paru lat mamy SpazioZero X33 firmy Zerowatt - żadnych problemów, nie wiem tylko, czy ta firma jest jeszcze na polskim rynku bo nie rozglądam się za pralkami, jak ta jest dobra.
Wmak

Helpful post? + 0
Back to top

Google Adsense
Google

Back to top
prei
Level 13
Helped: 1
prei
Level 13
Post#5 13 Sep 2004 21:08    

Sprzedawałem sprzęt AGD przez ostatnie 5 lat i conieco wyrobiłem sobie opinię na temat "takich" pralek. Przede wszystkim - płytkie pralki mają bardzo małą szerokość bębna. A jest ona potrzebna do swobodnego "wygniatania" się bielizny (mechaniczny odpowiednik prania ręcznego) przez co pogarszają się efekty prania (tak zwana dopieralność). A żeby post nie miał metra długości dodam tylko że płytkie pralki przeznaczone są dla bardzo małych gospodarstw domowych (1 max 2 osoby) ;)) Jednak warto poświęcić więcej miejsca (np. w kuchni) zdejmując z pralki blat i wsuwając ją w ciąg szafek kuchennych. Pozdrawiam

Helpful post? + 0
Back to top
Post new topic  Reply to topic     Main Page -> Forum Index -> RTV What to buy? -> What to buy and where? -> szukam pralki o głębokości 30-35cm - doradzcie proszę
Page 1 of 1

Similar topics to szukam pralki o głębokości 30-35cm - doradzcie proszę

Pralka o głębokości 40 cm (6)

Switch to mobile version Switch to version for desktops

Administrator || Moderators || Forum Rules || General Rules || Cookies information || Editors || Contact for companies || Contact

Page generation time: 0.072 seconds