Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Traktorek z silnikiem JLO <MoTRAK>

WFM-SHL-WSK 05 Cze 2010 02:51 8422 18
  • #1 05 Cze 2010 02:51
    WFM-SHL-WSK
    Poziom 11  

Witam ...

Ostatnio dostałem od mojego wujka traktorek...

Na pierwszy rzut oka to się wydawało że to jest samoróbka...ale po dokładnym rozejrzeniu się,to zobaczyłem na ramie tabliczkę...I okazało się że to jest "Motrak AS 100

-z silnikem JLO DL365 w dieslu

Jego konstrukcja jest bardzo ciekawa bo to jest dwusuw na Olej napędowy!

Jego produkcja jest z 1962roku,w internecie jest strasznie mało na ten temat...

Ale wracając do najważniejszego to mam problem z pompka wtryskową bo najlepiej przydało by się ja zregenerować...ale nie wiem gdzie mam się zgłosić..
    Przyglądam się pompce od silnika s-15 bo jest strasznie podobna do tej mojej...

"Motrak" został przerobiony na mały traktorek na miejsce koleby zostało umieszczone siedzenie i zrobiona przekładka...

Jak by ktoś wiedział więcej na ten temat to był bym bardzo wdzięczny za każdą informacje...

Tutaj macie troszkę informacji na ten temat :

http://www.smokstak.com/forum/showthread.php?t=41771

http://www.youtube.com/watch?v=KGUYWtGMQ9E&playnext_from=TL&videos=VQL9xsLbiyc

http://www.google.pl/imgres?imgurl=http://www...ficial%26tbs%3Disch:1&ei=r54JTMbGJZHEOM-SoP8H

Pozdrawiam....

• #3 13 Cze 2010 21:26
    zbigniew125
    Poziom 23  

Witam Silnika tego nie znam , ale podobny , też dwusuw montowany był w ciągniczkach TZ4 K 14 , natomiast co do pompki paliwa to było by trzeba z czegoś dobrać ,lub oddać firmie które trudnią się regeneracją różnych sekcji pomp , podobno robią to w Pile , aczkolwiek czy robią to sami czy też oddają innej firmie tego nie wiem . Szukaj w Goglach , może na coś natrafisz w okolicach miejsca zamieszkania . Pozdrawiam

• #4 13 Cze 2010 22:06
    WFM-SHL-WSK
    Poziom 11  

Dodano po 3 [minuty]:

Dodano po 6 [minuty]:

Traktorek z silnikiem JLO <MoTRAK> Traktorek z silnikiem JLO <MoTRAK> Traktorek z silnikiem JLO <MoTRAK>

Dodano po 1 [minuty]:

Może to wam troszkę pomoże....

wrzuciłem kilka fotek....

• #10 29 Sie 2010 20:53
    ftp.kowal
    Poziom 33  

Pierścienie w Łodzi firma prima sekcje do pompy w Tucholi dokładniej będę wiedział jutro jeśli Ci to jeszcze potrzebne

• #12 29 Sie 2010 21:25
    ftp.kowal
    Poziom 33  

ceny też dopiero jutro bym znał a próbowałeś pierścienie od czegoś innego dopasować podaj średnice cylindra i grubość pierścienia jaki jest Ci potrzebny

• #13 29 Sie 2010 22:26
    WFM-SHL-WSK
    Poziom 11  

Odradzają mi żebym dopasowywał od czegoś innego....ze lepiej jest dorobić...

pierścienie są tak samo skonstruowane jak od komarka tylko większe i grubsze :D

• #14 29 Sie 2010 22:40
    ftp.kowal
    Poziom 33  

no to na pewno tylko wtedy lepiej już 4 dorobić wiem ze kumpel kiedyś dorabiał pierścienie do Simsona bo miał założone po 6 szlifie i nie mógł nigdzie dostać za 4 sztuki zapłacił kolo 20 zł, a co do regeneracji sekcji to firma Dzierzyk w Tucholi

• #15 29 Sie 2010 23:08
    WFM-SHL-WSK
    Poziom 11  

No wiem że 4 by się przydało ale dorobię tylko dwa...założę je na przód tłoka....

A pompkę już dopasowałem od esa pasuje jak z stąd od tego najnowszego i najmniejszego )....

• #16 29 Sie 2010 23:20
    ftp.kowal
    Poziom 33  

nowe dwa załóż na sam dół to jeżeli pompka pasuje od esa to sekcja powinna pasować od ursusa c-330 no to przy składaniu pamiętaj o ustawieniu początku wtrysku

• #18 29 Sie 2010 23:35
    ftp.kowal
    Poziom 33  

tak może przy oryginalnej pompce ale do pompki od esa pasuje sekcja od 330

Promocja -20%
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
tme