Forum elektroda.pl

Regulamin | Punkty | Dodaj... | Ostatnie | Szukaj | Rejestracja | Zaloguj

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Samsung LE40R81BH zablokowany?

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> TV Serwis -> TV LCD Plazma Serwis -> Samsung LE40R81BH zablokowany?
Autor
Wiadomość
Jerzy-Serwisant
Poziom 16
Poziom 16

Miasto: Warm-Mazur

Post#1 Post autora tematu 07 Cze 2010 12:17   

Samsung LE40R81BH zablokowany?

Odbiornik przywieziony chyba z Norwegi bez pilota. Po włączeniu obraz i dźwięk prawidłowy. Znalazłem do niego pilota i problem jest taki, że nie można wejść do menu, ani z pilota ani przyciskiem na odbiorniku. Wygląda to jakby był w trybie hotelowym, ale tryb hotelowy blokuje dostęp do strojenia, a w nim nie można regulować niczego, dźwięku, obrazu, konfiguracji. W trybie serwisowym włączałem i wyłączałem tryb hotelowy, bez zmian. Jest też tam taka funkcja jak reset, czyli po niej odbiornik powinien wyglądać jak z fabryki zapytać o język, kraj i zaproponować wyszukiwanie kanałów. U mnie po resecie wszystkie ustawienia i kanały pozostają jak wcześniej. W trybie serwisowym zapamiętuje ustawienia, bo zmieniłem mu język na polski i zapamiętał. TXT działa, inne funkcje na pilocie jak format obrazu, rodzaj dźwięku też jest ok. Brak tylko Menu.

Po kropkach też stawia się spacje ;) Poprawione [@m]
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 07 Cze 2010 12:17   

Powrót do góry

lisek
Poziom 26
Poziom 26

Miasto: Wrocław/* dziś: N.Wales (UK)

Post#2 07 Cze 2010 13:52   

Re: Samsung LE40R81BH zablokowany?

Szukaj na jednej z 15-u stron
http://www.avforums.com/forums/lcd-led-lcd-tvs/601553-samsung-service-menu-research-14.html
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 07 Cze 2010 13:52   

Powrót do góry

Jerzy-Serwisant
Poziom 16
Poziom 16

Miasto: Warm-Mazur

Post#3 Post autora tematu 08 Lip 2010 20:49   

Re: Samsung LE40R81BH zablokowany?

Problem nadal nie rozwiązany, podstawiłem czystą pamięć, ale i to nie pomogło. Może ktoś ma jakiś pomysł.
Powrót do góry

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> TV Serwis -> TV LCD Plazma Serwis -> Samsung LE40R81BH zablokowany?
Strona 1 z 1