X

Blacha na lawety system LOHR, jaka maszyna ?

kataklysm 15 Jun 2010 23:43
  • #1 15 Jun 2010 23:43
    kataklysm
    Level 16  
    Helpful post? (0)
    Witam

Potrzebuje zakupić maszynę przemysłową do robienia otworów na blachę do budowy lawet wiem ze system tych "dziur" to LOHR chodzi mi o uzyskanie takiego efektu:

Blacha na lawety system LOHR, jaka maszyna ?

Czy ktoś wie jak nazywa się taka maszyna ? nie wiem jak to znaleźć, w anglii mówią na to po prostu punching machine :(
  • #2 17 Jun 2010 11:50
    djandriu
    Level 27  
    Helpful post? (0)
    Z tego co widzę w google to jest wielu producentów takich blach w polsce i robią to na frezarkach cnc jedno głowicowych...
  • #3 17 Jun 2010 18:35
    pixel7
    Level 22  
    Helpful post? (0)
    djandriu wrote:
    Z tego co widzę w google to jest wielu producentów takich blach w polsce i robią to na frezarkach cnc jedno głowicowych...

Szczególnie to uwypuklenie można zrobić na cnc...

Potrzebujesz zwykłej prasy z odpowiednim stemplem. Blacha przesuwa się o kolejne rzędy.
  • #4 17 Jun 2010 20:37
    djandriu
    Level 27  
    Helpful post? (0)
    Quote:

Szczególnie to uwypuklenie można zrobić na cnc...

Potrzebujesz zwykłej prasy z odpowiednim stemplem. Blacha przesuwa się o kolejne rzędy.

Nie będę z tobą kolego dyskutował i nie chce mi się szukać linków żeby udowadniać ci że też miałem rację...
    Wpisz w google "blachy lawetowe" i zobaczysz że robią je również na frezarkach...
    I głupka ze mnie nie rób bo też najpierw dużo szukałem o prasach i również uważałbym że prasą szybciej i łatwiej , tylko pras nigdzie niema ... a w necie znajdziesz gwarantuje Ci że kilka firm co robi to frezarkami ...
  • #5 17 Jun 2010 22:02
    Removed
    Helpful post? (0)
    Po co do tego frezarka CNC, moze od razu wycinarkę laserową i działo magnetyczne do zaginania otworów :D taką blachę można na prostej prasie robić.
  • #6 17 Jun 2010 23:23
    lynx22
    Level 17  
    Helpful post? (0)
    A może poprostu otwory wycina i wygina się na prasie a wykańcza się je na CNC? :)
  • #7 19 Jun 2010 08:44
    gumistczew
    Level 2  
    Helpful post? (0)
    Na 100% prasa może być cnc do masówki
  Search 4 million + Products
Browse Products