X
  • #1 22 Jun 2010 12:38
    tymeczek
    Level 24  
    Helpful post? (+1)
    Chciałbyś nagrać płytę w Windows 7 ale nie masz żadnego programu do nagrywania? Nie musisz mieć. Możesz w tym celu skorzystać z Windows Media Player'a. Wchodzisz w start > wszystkie programy > windows media player. W bibliotece klikasz na ikonę wypalania. Następnie na opcje nagrywania i wybierasz czy ma to być cd czy dvd. Wkładasz nośnik. Jeśli pojawi się okno autostartu, zamykasz je. W oknie dodajesz pliki do nagrania. Możesz je również usuwać, przeciągać itp. Po skończeniu dodawania do listy naciskasz rozpocznij nagrywanie. W ten sposób możesz stworzyć dysk audio, video oraz z danymi.
  • #2 05 Mar 2013 13:25
    arekryn
    Level 1  
    Helpful post? (+1)
    a czy pliki obrazow też można w ten sposób nagrać np ISO pobrane z internetu z pakietem office ?
  • #3 22 Mar 2013 16:12
    FazZi85
    Level 8  
    Helpful post? (0)
    nawet nie używając Win.M.Playera można nagrać jakie się chce pliki na CD bez jakiegokolwiek dodatkowego programu. Tak samo jak w przypadku win.XP na naszym napędzie należy włączyć funkcję nagrywania płyt cd, aby nagrać to chyba wiadomo że trzeba pliki przesunąć do folderu i wybrać zapisywanie na cd :)
  • #4 09 May 2013 22:18
    chita666
    Level 2  
    Helpful post? (0)
    ja kopiowałem zdjęcia z dysku na płytę (kopiuj+wklej) ale nie nacisnąłem wypal na płycie.
    Na płycie cd pojawił się ślad zapisu (takie zaciemnienie) ale po włożeniu tej płyty do innego kompa nie widać żadnych zdjęć. Czy da się je jakoś odzyskać??
  • #5 14 Jul 2013 10:09
    Quaras
    Level 13  
    Helpful post? (0)
    nie .

Przeczytaj poradnik jak to zrobić dobrze

P.S
    Chyba, że to płyta RW to wtedy oczywiście możesz wszystko usunąć a następnie nagrać na nowo.
  Search 4 million + Products
Browse Products