Forum elektroda.pl

Regulamin | Punkty | Dodaj... | Ostatnie | Szukaj | Rejestracja | Zaloguj

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Hp 3520 ...niezgodny pojemnik z tuszem czarnym ?

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Drukarki, ksero Serwis -> Drukarki, ksero Profesjonalne -> Hp 3520 ...niezgodny pojemnik z tuszem czarnym ?
Autor
Wiadomość
Stachk
Poziom 13
Poziom 13

Post#1 Post autora tematu 30 Sie 2004 20:11   

Mam od niedawna drukarkę HP deskjet 3520, która w sprzedarzy nie posiada w komplecie pojemnika z czarnym tuszem więc załatwiłem i założylem i zaczęły się problemy tzn. ciągle pojawia się komunikat "niezgodny pojemnik z tuszem czarnym ? - muszę wyjąć go i ponownie włożyć to czasami zaskoczy i uda mi się coś wydrukować, tusz był nabity w serwisie o symb. C8727a (nr 27) taki jak powinien być.
Może mi ktoś powie, co jest grane?
Stanisław
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 30 Sie 2004 20:11   

Powrót do góry

pawelzet
Poziom 18
Poziom 18

Post#2 30 Sie 2004 21:35   

Re: Hp 3520 ...niezgodny pojemnik z tuszem czarnym ?

Skoro czasem załąpuje, a czasem nie, to może być jakiś niekontakt na stykach, zwłaszcza że masz tusz nabijany. Mogą być zabrudzone styki, które wypadałoby przeczyścić, zarówno w tuszu jak i w drukarce, mimo że jest nowa, ale mogło się zanieczyścić od tuszu. A poza tym od kiedy to drukarki są sprzedawane bez tuszu?
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 30 Sie 2004 21:35   

Powrót do góry

Ender
Poziom 11
Poziom 11

Miasto: Wrocław

Post#3 24 Maj 2006 09:01   

Re: Hp 3520 /3816 ...niezgodny pojemnik z tuszem czarnym ?

Choc post ten jest dosc stary to nie chce zaczynac nowego wątku ponieważ mam dość podobny problem z HP 3816 komunikat jest ten sam (niezgodny pojemnik z tuszem) jednak nawet wyjmowanie i ponowne wkładanie tuszu nie daje rezultatu, problem ten pojwiał sie co kilka miesięcy i zawsze pomagalo zakupienie nowego tuszu hp 15 (oczywiscie regenerowanego) tym razem jednak po wlozeniu nowego tuszu (regenerowany testowany przez producenta) nadal pojawia sie komunikat wspomniany w tytule.

Co z tym fantem robić ?
Jesli mam wyczyścic styki to czym? Czy jest potrzebny jakiś specjalny środek czyszczący czy wystarczy np spirytus salicylowy?
Niechciałbym czegoś bardziej uszkodzic dlatego bardzo prosze o pomoc![/b]
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 24 Maj 2006 09:01   

Powrót do góry

audico
Poziom 4
Poziom 4

Miasto: B-ce

Post#4 24 Maj 2006 15:01   

mam hp dj 3325 i raz nabity pojemnik z czarnym tuszem i tez mi wyskakuje komunikat "niezgodny pojemnik" a jeszcze dzis drukowalem na nim i w trakcie drukowania przerwalo po wydrukowaniu pełnej strony i pokazal mi sie ten komunikat co z tym fantem zrobic??

Ps.
sorki za odgrzebywanie ale potrzebna mi ta drukarka bo drukuję na niej swoją prace magisterską.
Powrót do góry

Ender
Poziom 11
Poziom 11

Miasto: Wrocław

Post#5 29 Maj 2006 22:09   

Re: Hp 3520 ...niezgodny pojemnik z tuszem czarnym ?

Czy wobec braku odpodziedzi na powyższe pytania nlezy uznać że problem jest nieusuwalny i postapic tak jak radzą wszyscy "profesjonaliści" czyli: "'Panie kup se pan nowa drukarke" albo " Eee hp 3820 to tak ma" ( jakbym k.. nie wiedzial ze tak ma) Takich właśnie "porad" udzielono mi w jednym z serwisów.
Ludzie nie mowcie ze jest az tak beznadziejnie....
Powrót do góry

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Drukarki, ksero Serwis -> Drukarki, ksero Profesjonalne -> Hp 3520 ...niezgodny pojemnik z tuszem czarnym ?
Strona 1 z 1