Forum elektroda.pl

Regulamin  | Punkty  | Dodaj...  | Ostatnie  | Szukaj  | Rejestracja  | Zaloguj

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

VW Passat B3 1.9 td-kopci i nierówno pracuje

Napisz nowy temat  Temat zablokowany      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Samochody Serwis -> Samochody Diesel -> VW Passat B3 1.9 td-kopci i nierówno pracuje
Autor
Wiadomość
slawcza
Poziom 7
Poziom 7

Miasto: Barlinek

Post#1 Post autora tematu 23 Cze 2010 23:42   

VW Passat B3 1.9 td-kopci i nierówno pracuje

Witam wszystkich forumowiczów.Mam spory problem ze swoim paskiem i zanim się zabiorę do naprawy może ktoś coś doradzi lub podpowie.Więc jest tak:
zmieniłem uszczelkę pod głowicą 4 tysiące km temu,wszystko jest ok.Nie bierze ani grama oleju,temperatura normalna,płynu chłodniczego nie ubywa.A problem mam taki,że od jakichś dwóch tygodni jak jest zimny to telepie silnikiem i kopci na biało-niebiesko.Wyeliminowałem świece żarowe.Pali bez problemu tylko zaraz muszę wyciągać przyśpieszacz zapłonu lub jak niektórzy mówią ssanie.I w tym momencie przestaje telepać silnikiem i przestaje kopcić.Auto straciło na mocy-nie ma tego vco było dwa tygodnie temu.Ostatnio nawet zauważyłem,że jak jest już dobrze nagrzany to czasami da się zauważyć lekkie "kulenie"silnika.I jak jest ciepły to ma problem z odpalaniem.Może ktoś miał takie objawy ze swoim dieslem i coś podpowie.Mam swój typ co to może być ale na razie się nie zdradzę żeby się nie ośmieszyć.
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 23 Cze 2010 23:42   

Powrót do góry

damcio69
Poziom 12
Poziom 12

Miasto: Syców

Post#2 24 Cze 2010 00:06   

Re: VW Passat B3 1.9 td-kopci i nierówno pracuje

czyżby pasek rozrządu przeskoczył o ząbek??
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 24 Cze 2010 00:06   

Powrót do góry

slawcza
Poziom 7
Poziom 7

Miasto: Barlinek

Post#3 Post autora tematu 24 Cze 2010 16:23   

Też mi to przeszło przez myśl no i rzecz jasna że sprawdziłem.Mogę to wyelimi8nowac.Wszystko tak jak w książce.
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 24 Cze 2010 16:23   

Powrót do góry

jaro1972
Poziom 9
Poziom 9

Miasto: Warszawa

Post#4 05 Paź 2010 23:03   

Uszczelka pod głowicą!!!
Powrót do góry

Dasty
Poziom 2
Poziom 2

Miasto: Ostrowiec Świętokrzyski

Post#5 19 Gru 2010 22:43   

kolego to mogą być wtryski któryś może przepuszczać i dlatego samochód kuleje i kopci miałem ten sam problem ze swoim dieselkiem
Powrót do góry

tkoziol
Poziom 16
Poziom 16

Miasto: siedlce

Post#6 19 Gru 2010 23:15   

klin na kole wału ściety,wymieniałeś kiedyś dolne koło i śrubę
Powrót do góry

Napisz nowy temat  Temat zablokowany      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Samochody Serwis -> Samochody Diesel -> VW Passat B3 1.9 td-kopci i nierówno pracuje
Strona 1 z 1

Administrator || Moderatorzy || Regulamin forum || Regulamin ogólny || Informacja o cookies || Reklama || Kontakt

Page generation time: 0.055 seconds

elektroda.pl temat RSS 

opony