X

zmywarka AEG favorit 325i

Stachoo001 27 Jun 2010 08:18
  • #1 27 Jun 2010 08:18
    Stachoo001
    Level 12  
    Helpful post? (0)
    W nocy wyłączona zmywarka zaczęła wypompowywać wodę .Na forum wyczytałem że to jakiś wyłącznik pływakowy.W związku z tym pytanie Gdzie on się znajduje i jak się do niego dobrać Za wszelkie konkretne sugestie i porady z góry bardzo dziękuje
  • Helpful post
    #2 27 Jun 2010 15:01
    mj_sup
    Level 16  
    Helpful post? (0)
    wyłącznik pływakowy znajduje sie na dnie zmywarki
    pływak jest zrobiony ze styropianu a wiedz nie powinno sprawić ci trudności ze znalezieniem
    ale skoro zadziałał ci pływak to musiało dojść do zalania dna zmywarki
  • #3 28 Jun 2010 14:03
    Stachoo001
    Level 12  
    Topic author Helpful post? (0)
    Gdzie na dole?wyjąłem filtr ,wybrałem wode i nic Czy musze zdjąć obudowe?
  • Helpful post
    #4 28 Jun 2010 20:48
    ELEKTROMECHANIKTOM
    Level 15  
    Helpful post? (0)
    Pływak znajduje się pod dnem komory myjącej.Przy samej podłodze.Ale nie musisz tego rozbierać od razu.Przechyl zmywarkę do przodu ale pod dużym kontem.Jeśli zadziałał ten pływak to wypłynie Ci z pod zmywarki woda.Po wylaniu i skasowaniu programu zmywarka pójdzie dalej.Jeśli to się powtórzy to trzeba szukać wycieku rozbierając od spodu.Ale czasem zmywarki puszczają wodę pod spód bez powodu.To znaczy za dużo środka myjącego itp.Po prostu gdy wytworzy się za dużo piany i piana dostaje się wężykami przelewowymi w rogach drzwi pod spód.Wylej wodę,puść na pusto i zobacz co będzie.
  • #5 29 Jun 2010 08:20
    Stachoo001
    Level 12  
    Dzięki wieczorem sprawdze i dam odpowiedz,Nie wiem o jakie kasowanie chodzi ? zmywarka ma normalne pokrętło do ustawiania programów .
  • #6 04 Jul 2010 15:41
    Stachoo001
    Level 12  
    Dzięki za pomoc.przechyliłem zmywarke woda wyciekł i zaczeła działać.
  Search 4 million + Products
Browse Products