X

Dziwny numer telefonu. Sieć stacjonarka czy inne ?

kubss 27 Jun 2010 12:15
  • #1 27 Jun 2010 12:15
    kubss
    Level 2  
    Helpful post? (0)
    Od kilku dni ktoś do mnie wydzwania z numeru +488580102XX gdzie X to cyfry oczywiście. Co to za numeracja ? Stacjonarny czy komórkowy ?

Nie umiem niestety tego rozszyfrować.

Pzdr.
  • #2 27 Jun 2010 12:24
    vorlog
    Level 32  
    Helpful post? (0)
    Kraj- Polska (48), wojewodztwo- podlaskie (85), reszta to numer stacjonarny.
    V.
  • #3 27 Jun 2010 12:29
    kubss
    Level 2  
    Topic author Helpful post? (0)
    vorlog wrote:
    Kraj- Polska (48), wojewodztwo- podlaskie (85), reszta to numer stacjonarny.
    V.

W takim razie dziwna numeracja na 801.
  • #4 27 Jun 2010 12:33
    vorlog
    Level 32  
    Helpful post? (+1)
    Spróbuj wklepać pełny numer w google, może coś namierzy.
    Numer ma 7 cyfr, więc jak na komórkę za mało.
    V.
  • #5 27 Jun 2010 12:37
    kubss
    Level 2  
    Topic author Helpful post? (0)
    Pięknie dziękuję.
  • #6 20 Sep 2010 00:24
    Ly
    Level 1  
    Helpful post? (0)
    Witam,
    Mam podobny problem z ustaleniem sieci nr telefonu.Nr to :1673536xx.
    Wygląda na nr.stacjonarny woj.podkarpackiego ale oddzwaniając słyszę info,że abonent ma wył.tel. lub jest poza zasięgiem.
    Zastanawiam się o co chodzi bo:
    Miałam 5 telefonów z tego nr.dwa w środku ok.1.30 i 3.00,za 2dni 2 nieodebrane w ciągu dnia zresztą nie było szans odebrać bo to raczej sygnały tylko, ostatni udało się odebrać mojemu chłopakowi i kolejne zdziwienie bo osóbka która dzwoniła (firma ponoć) zaproponowała naukę j.angielskiego.Niestety nie był w temacie więc nie miał okazji zapytać odkąd to firmy polecają swoje usługi w środku nocy????co więcej jak się skontaktować z nimi jeśli 5 sekund po ich tel.sygnałach ten nr już jest wyłączony i tak 24/h???.Cała sprawa mi troszkę śmierdzi wiec stąd moje zainteresowanie.
    czy ktoś z was może mi pomóc w ustaleniu tej "firmy" lub sieci???
    Będę spokojniej spać :D
    Z góry dzięki.
  • #7 20 Sep 2010 00:48
    MARCIN.SLASK
    Specjalista AGD
    Helpful post? (+1)
    Kierunkowy Polski 48 jest?
    16 to wskazywałoby obszar Przemyśla, ale obecnie może to być nawet Szczecin, bo numery kierunkowe danego obszaru w Polsce, które do tej pory obowiązywały. Teraz przestały być powiązane z danym obszarem (podobnie jak prefix operatora komórkowego - prefix może wskazywać np. operatora ERA, ale abonament będzie w Orange).
    Czyli jednoznacznie po numerze coraz trudniej będzie stwierdzić jaka sieć (operator) ,obszar kraju...
  Search 4 million + Products
Browse Products