X

BMW e60 kręci ale nie pali

28 Jun 2010 22:30 MLmlodymarcin1
  • #1 28 Jun 2010 22:30
    mlodymarcin1
    Level 2  
    Helpful post? (0)
    Witam.
    Posiadam BMW e60 525 D z 2005r kupiłem auto uszkodzone powypadkowe
    Mam problem z odpaleniem auta auto kręci ale nie łapie. Na dodatek po podpięciu się do komputera nie można wykasować błędów.
    Co robić?
  • #2 28 Jun 2010 22:51
    adam640
    Level 17  
    Helpful post? (0)
    Jakie to są błędy. One są rozwiązaniem Twojego problemu. Przyczyn może być wiele.
  • #3 28 Jun 2010 23:14
    EsTeWuAzIoM
    Level 13  
    Helpful post? (0)
    kolego zaprowadz auto do kogos kto zna sie na kompach w bmw, w volvo mialem podobny problem, auto bylo powypadkwe a w kompie chyba z 50 bledow, okazalo sie ze komp byl lutowany kilka razy , trzeba bylo go wymianic ale volvo jest z usa i nigdzie nie ma kompa z tymi samymi nr, kupilem od takiego samego volvo ten sam silnik skrzynia nawet rocznik i wyposarzenie- a nie bylo latwo takiego na czesci znalesc - i nie pomoglo, nie odpala na innym kompie. dopiero czlowiek z volvotech podja sie strojenia kompa pod dany model
  • #4 28 Jun 2010 23:46
    mlodymarcin1
    Level 2  
    Topic author Helpful post? (0)
    błędów właśnie jest sporo między innymi poduszki które świecą się na komputerze auta a na komputerze mechanika niby są ok. Na dodatek inne błędy które wykrywa komputer mechanika nie dają się skasować
  • #5 11 Jan 2011 22:45
    PAWEL W
    Level 1  
    Helpful post? (0)
    kolego mam e60 525 tez nie palila wymienialem pompki paliwa w zbiorniku w progu i dalej nic , ale wkoncu sie udalo byl to stycznik ktory sie znajduje pod maska od strony pasarzera kosztowal w serwisie ok 40zl
  • #6 16 Jan 2011 00:15
    zeimp
    Moderator Samochody
    Helpful post? (0)
    Uważam, że błędnie urządzenie Twojego mechanika nie połączyło się prawidłowo z Twoim autkiem skoro poduchy świecą a u niego ok. Proponuję podłączyć jakimś innym urządzeniem i faktycznie wykasować błędy i wtedy dopiero będziemy się w temat zagłębiać. Inaczej "pół" autka wymienisz a ono i tak nie odpali hehe. ;) Nie zgaduj tylko działaj, jak zadziałasz to opisz skutki... Pozdrawiam.
  Search 4 million + Products
Browse Products