Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Kategoria: Akumulatorki / Baterie / Ładowarki

BMW e60 kręci ale nie pali

mlodymarcin1 28 Cze 2010 22:30
  • #1 28 Cze 2010 22:30
    mlodymarcin1
    Poziom 2  

Witam.
    Posiadam BMW e60 525 D z 2005r kupiłem auto uszkodzone powypadkowe
    Mam problem z odpaleniem auta auto kręci ale nie łapie. Na dodatek po podpięciu się do komputera nie można wykasować błędów.
    Co robić?

• #2 28 Cze 2010 22:51
    adam640
    Poziom 17  

Jakie to są błędy. One są rozwiązaniem Twojego problemu. Przyczyn może być wiele.

• #3 28 Cze 2010 23:14
    EsTeWuAzIoM
    Poziom 13  

kolego zaprowadz auto do kogos kto zna sie na kompach w bmw, w volvo mialem podobny problem, auto bylo powypadkwe a w kompie chyba z 50 bledow, okazalo sie ze komp byl lutowany kilka razy , trzeba bylo go wymianic ale volvo jest z usa i nigdzie nie ma kompa z tymi samymi nr, kupilem od takiego samego volvo ten sam silnik skrzynia nawet rocznik i wyposarzenie- a nie bylo latwo takiego na czesci znalesc - i nie pomoglo, nie odpala na innym kompie. dopiero czlowiek z volvotech podja sie strojenia kompa pod dany model

• #4 28 Cze 2010 23:46
    mlodymarcin1
    Poziom 2  

błędów właśnie jest sporo między innymi poduszki które świecą się na komputerze auta a na komputerze mechanika niby są ok. Na dodatek inne błędy które wykrywa komputer mechanika nie dają się skasować

• #5 11 Sty 2011 22:45
    PAWEL W
    Poziom 1  

kolego mam e60 525 tez nie palila wymienialem pompki paliwa w zbiorniku w progu i dalej nic , ale wkoncu sie udalo byl to stycznik ktory sie znajduje pod maska od strony pasarzera kosztowal w serwisie ok 40zl

• #6 16 Sty 2011 00:15
    zeimp
    Moderator Samochody

Uważam, że błędnie urządzenie Twojego mechanika nie połączyło się prawidłowo z Twoim autkiem skoro poduchy świecą a u niego ok. Proponuję podłączyć jakimś innym urządzeniem i faktycznie wykasować błędy i wtedy dopiero będziemy się w temat zagłębiać. Inaczej "pół" autka wymienisz a ono i tak nie odpali hehe. ;) Nie zgaduj tylko działaj, jak zadziałasz to opisz skutki... Pozdrawiam.

Szukaj w 4mln produktów
Przeglądaj produkty