Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Kategoria: Akumulatorki / Baterie / Ładowarki

RNS-510 za RCD-300 zamiana radia

jarek.w 30 Cze 2010 18:03
  • #1 30 Cze 2010 18:03
    jarek.w
    Poziom 17  

Witam wszystkich
    Mam golfa 5 z radiem RCD-300 a chciałbym wymienić na navi RNS-510 .
    Czy da się zamienić te radia bez wymiany wiązki kabli podłączeniowych ??
    Wiem że trzeba zgrać radio z samochodem , ale z tym sobie poradzę .
    pozdrawiam[/code]

• #2 01 Lip 2010 07:07
    Spacewalker
    Poziom 31  

Adaptor antenowy jest Ci potrzebny, bo RNS ma inne konektory antenowe, no i moduly anten jeslimasz golfa z 2005/6 roku. Nie zapomnij tez o can gatewau , w zalezności od tego jaką wersje kupisz/ lub jaki soft bedzie miała navi, moze Ci w 24h rozładowac akku, ale wszystko zalezy od tego z któego rocznika masz Golfa.

• #3 30 Lip 2010 17:54
    Dax6
    Poziom 13  

Witam,
    podlacze sie do tematu, bo zamierzam tez zmienic navi w VW Caddy 2005/11
    Aktualnie mam RNS MFD2 a chce kupic RNS-510.

Przeczytalem odpowiedz kolegi na podobny temat i chcialbym wiedziec co konkretnie powinienem kupic przy zmianie navi. Chcialbym juz wczesniej sie uzbroic we wszystkie potrzebne wymagane czesci i pojechac gdzies do serwisu zeby zalozyli to i uruchomili.
    Czytalem ze RNS-510 obsuguje Bluetooth i oferuje TV. Czy musze cos dodatkowo dokupic ?
    Do navi mam podlaczony zestawglosnomowiacy GSM . Czy wystarczy tylko wpiac jakas wtyczke do nowej nawigacji , czy cos znow kombinowac ?

Czy mozna wybierac numer telefonu na ekranie dotykowym ? ( przy polaczonym zestawie GSM ) ?

Urzadzenie po wymianie nalezy przypisac do auta i juz powinno wszystko ,,grac ,, ?

Ostatnie pytanie to o soft w 510. Na co zwracac uwage przy zakupie takiej nawigacji ? Jaki soft itd..

z gory dziekuje za poswiecenie czasu na odpowiedz

pozdrawiam
    dax

Szukaj w 4mln produktów
Przeglądaj produkty