Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Kategoria: Akumulatorki / Baterie / Ładowarki

Podłączenie gniazdka do przyczepki.

mmaciek2 04 Lip 2010 13:54
  • #1 04 Lip 2010 13:54
    mmaciek2
    Poziom 10  

Mam problem ze światłami w przyczepce, robiłem sam kabel z przyczepki do gniazda w samochodzie jest to samochód ciężarowy, gniazdo jest 7 pinowe.

Przedłużkę zrobiłem 1:1 czyli każdy kabel takiego samego koloru do tego samego pin-a.
    A mam problem bo swiatła pozycyjne sa, kierunek prawy jest, nie ma lewego, a stop działa tylko przy wyłaczonych swiatłach.

Moje pytanie co jest nie tak czy źle zarobiona została przedłużka czy coś nie tak w gnieździe?

• #2 04 Lip 2010 14:00
    rico37p
    Poziom 28  

Sprawdż najpierw w gnieżdzie samochodu czy masz wszystkie światła prawidłowo.

• #3 04 Lip 2010 14:01
    viper555
    spec od auto-elektro

mmaciek2 napisał:

Przedłużkę zrobiłem 1:1 czyli każdy kabel takiego samego koloru do tego samego pin-a.

Zastanów się dobrze co zrobiłeś jak możesz podłączyć do tych samych pinów przecież weź np stop z jednej strony z drugiej masz przeciwmgielne.P

• #5 04 Lip 2010 17:37
    Dioda52
    Poziom 27  

W opisie pierwszego zalacznika nie powinno byc wtyczka przyczepy, tylko gniazdo samochodu, lub przyczepy. Nigdy nie wystepuje wtyczka mocowana do konstrukcji samochodu.

• #6 04 Lip 2010 17:41
    waldini87
    Poziom 12  

Dioda52 napisał:
    W opisie pierwszego zalacznika nie powinno byc wtyczka przyczepy, tylko gniazdo samochodu, lub przyczepy. Nigdy nie wystepuje wtyczka mocowana do konstrukcji samochodu.

Racja.

Szukaj w 4mln produktów
Przeglądaj produkty