Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Podłączenie gniazdka do przyczepki.

mmaciek2 04 Lip 2010 13:54 12148 5
  • #1 04 Lip 2010 13:54
    mmaciek2
    Poziom 10  

Mam problem ze światłami w przyczepce, robiłem sam kabel z przyczepki do gniazda w samochodzie jest to samochód ciężarowy, gniazdo jest 7 pinowe.

Przedłużkę zrobiłem 1:1 czyli każdy kabel takiego samego koloru do tego samego pin-a.
    A mam problem bo swiatła pozycyjne sa, kierunek prawy jest, nie ma lewego, a stop działa tylko przy wyłaczonych swiatłach.

Moje pytanie co jest nie tak czy źle zarobiona została przedłużka czy coś nie tak w gnieździe?

• #2 04 Lip 2010 14:00
    rico37p
    Poziom 28  

Sprawdż najpierw w gnieżdzie samochodu czy masz wszystkie światła prawidłowo.

• #3 04 Lip 2010 14:01
    viper555
    spec od auto-elektro

mmaciek2 napisał:

Przedłużkę zrobiłem 1:1 czyli każdy kabel takiego samego koloru do tego samego pin-a.

Zastanów się dobrze co zrobiłeś jak możesz podłączyć do tych samych pinów przecież weź np stop z jednej strony z drugiej masz przeciwmgielne.P

• #5 04 Lip 2010 17:37
    Dioda52
    Poziom 27  

W opisie pierwszego zalacznika nie powinno byc wtyczka przyczepy, tylko gniazdo samochodu, lub przyczepy. Nigdy nie wystepuje wtyczka mocowana do konstrukcji samochodu.

• #6 04 Lip 2010 17:41
    waldini87
    Poziom 12  

Dioda52 napisał:
    W opisie pierwszego zalacznika nie powinno byc wtyczka przyczepy, tylko gniazdo samochodu, lub przyczepy. Nigdy nie wystepuje wtyczka mocowana do konstrukcji samochodu.

Racja.

Szybka odpowiedź lub zadaj pytanie
Dziękuję Ci. Ta wiadomość oczekuje na moderatora.
 Szukaj w ofercie
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME