Forum elektroda.pl

Regulamin  | Punkty  | Dodaj...  | Ostatnie  | Szukaj  | Rejestracja  | Zaloguj

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Usterka układu silnika w Focus 1,6 TDCI

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Samochody Serwis -> Samochody Mechanika -> Usterka układu silnika w Focus 1,6 TDCI
Autor
Wiadomość
zabagrzegorz
Poziom 5
Poziom 5

Miasto: Żary

Post#1 Post autora tematu 05 Lip 2010 13:56   

Usterka układu silnika w Focus 1,6 TDCI

Witam.
Mam problem i zaznaczam od razu że na samochodach mówiąc delikatnie raczej się nie znam
Mam Focusa 2005r 1,6 TDCI. Wczoraj po przejechaniu paru kilometrów wyświetlił się komunikat o usterce układu silnika. Zapaliła się też pomarańczowa kontrolka informująca że z silnikiem jest coś nie tak. Momentalnie auto zrobiło się bardzo słabe. Na maxa mogłem jechac 120km/h, a do tej prędkości rozpędzałem się całe wieki. Nadmieniam że nie było jakiegoś mocnego "kopcenia" z rury, na wolnych obrotach silnik chodzi normalnie, nie wydaje też jakichś niepokojących odgłosów.
Po prostu na postoju pracuje równo. Temperatura silnika jest tak jak zawsze, czyli normalna.
Czy może ktoś mi coś na ten temat napisać?
Na jutro jestem umówiony na komputer. Czy to jedyna droga zdiagnozowania problemu?
Pozdrawiam
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 05 Lip 2010 13:56   

Powrót do góry

yaaro
Poziom 23
Poziom 23

Miasto: -

Post#2 05 Lip 2010 15:00   

Re: Usterka układu silnika w Focus 1,6 TDCI

tak, a później usunięcie usterki
Powrót do góry

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Samochody Serwis -> Samochody Mechanika -> Usterka układu silnika w Focus 1,6 TDCI
Strona 1 z 1