X

HP P2015 problem z migającą kontrolką

elo_tomasz 07 Jul 2010 18:27
  • #1 07 Jul 2010 18:27
    elo_tomasz
    Level 14  
    Helpful post? (0)
    Witam,
    Problem w tej drukarce jest taki, że jak włączam drukowanie to zaczyna się mrygać kontrolka Trójkąt z wykrzyknikiem. Kiedy naciskam po tym start to drukuje kartkę i ponownie ten sam problem wyświetla. Może to nie duży problem przy pojedynczej kopii ale jak już tych kopii jest sporo no to nie ma opcji żeby tak się działo. Miał ktoś podobny problem?
  • #2 07 Jul 2010 21:31
    copyman
    Specjalista - kserokopiarki
    Helpful post? (0)
    Z tego co pamiętam to trzeba by ją zresetować - włączyć z wciśniętym STOP chyba (mogę się mylić) i powinna drukować normalnie. Jak się mylę - poprawcie mnie proszę. Mam mało do czynienia z takim czymś. Kiedyś miałem takie coś w LJ 2200 i LJ 1320 i pomogło.

C.
  • #3 07 Jul 2010 22:27
    elo_tomasz
    Level 14  
    Topic author Helpful post? (0)
    już jej robiłem reseta niestety nic to nie pomogło. Co ważne że jak z ręcznego jej wyjmę papier i znowu włożę to znika problem ale tylko jedna kopia przejdzie i ponownie to samo :/
  • #4 08 Jul 2010 16:55
    junior84
    Level 22  
    Helpful post? (0)
    Prawdopodobnie uszkodzony formatter.
  • #5 08 Jul 2010 16:59
    laserjack

Level 31  
    Helpful post? (0)
    Wada fabryczna tych drukarek, prawdopodobnie uszkodzona płyta formatera, a czy drukuje engine test?
  • #6 08 Jul 2010 17:34
    elo_tomasz
    Level 14  
    configuration page? jeśli to, to drukuje. Dziwne, bo jak zawiozłem do klienta to po podłączeniu działała normalnie. Chyba wychodzi na to że miała ustawione w sterowniku że pojedyncza kopia z podajnika ręcznego.
    Dzięki za podpowiedzi.
  • #7 15 Jul 2010 12:41
    projektzwoo
    Level 2  
    Helpful post? (0)
    Mialem podobny problem z ta drukarka. W ustawieniach drukarki tam gdzie jest "Form to tray assigment" wszedzie ustawilem "Letter". Ustawienie np. "A4" powodowalo juz problemy, ktore opisales. Pozdrawiam
  • #8 11 Nov 2010 12:38
    elo_tomasz
    Level 14  
    zapomniałem że temat jeszcze nie rozwiązany. trzeba było wykonać reset do ustawień fabrycznych.

Reset do ustawień fabrycznych:
    Wyłączamy drukarkę. Przetrzymując wciśnięty zielony przycisk włączamy ponownie.
    Po ok. 10 sekundach puszczamy przycisk.

Pozdrawiam i zamykam temat
  Search 4 million + Products
Browse Products