X
  • #1 12 Jul 2010 16:15
    T_O_J_A
    Level 12  
    Helpful post? (0)
    Witam!

Czy ktoś się może orientuje, gdzie można sprawdzać aktualne ceny roboczogodziny za dany kwartał? Czy jest ona różna dla różnych miast? Interesuje mnie oczywiście branża elektryczna.

Pozdrawiam
  • #2 12 Jul 2010 16:34
    bezum1
    Level 22  
    Helpful post? (0)
    Witam !
    Polecam wydawnictwo "SEKOCENBUD" niestety cenniki są płatne, ceny robocizny podane są dla większych miast oraz poszczególnych województw.
  • #3 12 Jul 2010 17:44
    zdzisiek1979
    Level 35  
    Helpful post? (0)
    Nic specjalnego ale zawsze można coś wywnioskować.
    http://www.cennik-uslug.pl/cennik_uslug_elektrycznych
  • #4 12 Jul 2010 18:13
    kkas12
    VIP Zasłużony dla elektroda
    Helpful post? (0)
    Witam!

Jeżeli autor pisze (w innym wątku), że robi projekt i potrzebuje aktualne stawki, czy narzuty to należy opierać się na tym co zawiera SEKOCENBUD a nie na tym co podają różne chałury kolego zdzisiek1979.To co kolega podał jest dla tych co nie znają pojęcia KNR (i nie tylko) i nie umieją się tym posługiwać.
    A co za tym idzie nie potrafią nawet rzetelnie oszacować wartości swych prac.
    Najwyższy czas skończyć z tą muratorską manufakturą.
  • #5 12 Jul 2010 19:05
    zdzisiek1979
    Level 35  
    Helpful post? (0)
    Ups... Nie wiem co to SEKOCENBUD i KNR :| akurat to nie miało by nawet zastosowania u mnie :|
  • #6 13 Jul 2010 09:49
    T_O_J_A
    Level 12  
    Topic author Helpful post? (0)
    Dzięki wielkie. Sekocenbud zakupiłem na kwartał II 2010 tylko że nie mogę tam znaleźć ceny roboczogodziny. Ktoś może ma i mi podpowie gdzie ją znaleźć?
  • #7 13 Jul 2010 12:07
    leloo
    Level 13  
    Helpful post? (0)
    Przeglądaj bazę cenową -> IRS (Informacja o stawkach robocizny kosztorysowej...) -> stawki robocizny kosztorysowej -> stawki robocizny kosztorysowej w województwach -> stawki robocizny kosztorysowej w robotach instalacji elektrycznych
  Search 4 million + Products
Browse Products