Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Kategoria: Akumulatorki / Baterie / Ładowarki
  • #1 12 Lip 2010 16:15
    T_O_J_A
    Poziom 12  

Witam!

Czy ktoś się może orientuje, gdzie można sprawdzać aktualne ceny roboczogodziny za dany kwartał? Czy jest ona różna dla różnych miast? Interesuje mnie oczywiście branża elektryczna.

Pozdrawiam

• #2 12 Lip 2010 16:34
    bezum1
    Poziom 22  

Witam !
    Polecam wydawnictwo "SEKOCENBUD" niestety cenniki są płatne, ceny robocizny podane są dla większych miast oraz poszczególnych województw.

• #4 12 Lip 2010 18:13
    kkas12
    Poziom 39  

Witam!

Jeżeli autor pisze (w innym wątku), że robi projekt i potrzebuje aktualne stawki, czy narzuty to należy opierać się na tym co zawiera SEKOCENBUD a nie na tym co podają różne chałury kolego zdzisiek1979.To co kolega podał jest dla tych co nie znają pojęcia KNR (i nie tylko) i nie umieją się tym posługiwać.
    A co za tym idzie nie potrafią nawet rzetelnie oszacować wartości swych prac.
    Najwyższy czas skończyć z tą muratorską manufakturą.

• #6 13 Lip 2010 09:49
    T_O_J_A
    Poziom 12  

Dzięki wielkie. Sekocenbud zakupiłem na kwartał II 2010 tylko że nie mogę tam znaleźć ceny roboczogodziny. Ktoś może ma i mi podpowie gdzie ją znaleźć?

• #7 13 Lip 2010 12:07
    leloo
    Poziom 13  

Przeglądaj bazę cenową -> IRS (Informacja o stawkach robocizny kosztorysowej...) -> stawki robocizny kosztorysowej -> stawki robocizny kosztorysowej w województwach -> stawki robocizny kosztorysowej w robotach instalacji elektrycznych

Szukaj w 4mln produktów
Przeglądaj produkty