Forum elektroda.pl

Regulamin  | Punkty  | Dodaj...  | Ostatnie  | Szukaj  | Rejestracja  | Zaloguj

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Piszczenie przy włączaniu laptopa, oraz problem z ruzruchem

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Kosz -> Kosz Archiwum -> Piszczenie przy włączaniu laptopa, oraz problem z ruzruchem
Autor
Wiadomość
Danon666
Poziom 7
Poziom 7

Post#1 Post autora tematu 13 Lip 2010 22:04   

Piszczenie przy włączaniu laptopa, oraz problem z ruzruchem

Witam. Mam 2 dośc irytujące problemy z laptopem
Pierwszy to piszczenie przy włączaniu laptopa, gdy ładuje się bios występuje ciągłe piszczenie, żeby to zobrazować wygląda to tak: beep,beep,beep,beep,beep,beep i tak bez końca dopóki nie nacisne jakiegoś klawisza, po tym jednak laptop uruchamia się dalej i działa bez problemów.

Kolejny problem to wyskakiwanie czarnego ekranu podczas uruchamiania z komunikatem:

Ścieżka:\Windows\system32\winload.exe

Partycja: 1
Dysk twardy: f3b7aafa

[ /NOEXECUTE=OPTIN]. Gdy nacisne enter wszystko idzie dalej, pytanie jak to zlikwidowac? Próbowałem przywracać system miesiąc w tył a nawet 2 niestety nic to nie dało.
Powrót do góry

Ad

Ad

Post# 13 Lip 2010 22:04   

Powrót do góry

melklik
Poziom 4
Poziom 4

Miasto: ostrzeszów

Post#2 14 Lip 2010 00:18   

Re: Piszczenie przy włączaniu laptopa, oraz problem z ruzruc

Witam. Heh.... nie piszesz jaki laptop.... ale myślę że te bipy powoduje uszkodzona klawiatura (wciśnięty lub na zwarciu któryś z klawiszy). miałem już takie przypadki że uszkodzona klawiatura powodowała samowolne ,,naciskanie" różnych klawiszy - dziwne, ale prawdziwe... Spróbuj odłączyć klawiaturę i podpiąć inną - np. na usb. Co do wyskakujących okien, jeśli nie powoduje tego klawiatura - pozostaje format i instalacja od nowa systemu. Napisz co zrobiłeś i jakie są tego efekty. Pozdrawiam
Powrót do góry

Ad

Ad

Post# 14 Lip 2010 00:18   

Powrót do góry

Usunięty

Post#3 14 Lip 2010 00:26   

Re: Piszczenie przy włączaniu laptopa, oraz problem z ruzruc

Kolega zapozna się najpierw z ogłoszeniem w dziale oraz regulaminem odnośnie informacji jakie należy zawrzeć. Szklana kula uległa niestety stłuczeniu i do czasu jej sklejenia pomóc nie możemy.
Powrót do góry

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Kosz -> Kosz Archiwum -> Piszczenie przy włączaniu laptopa, oraz problem z ruzruchem
Strona 1 z 1

Administrator || Moderatorzy || Regulamin forum || Regulamin ogólny || Informacja o cookies || Reklama || Kontakt

Page generation time: 0.051 seconds

elektroda.pl temat RSS