Forum elektroda.pl

Regulamin  | Punkty  | Dodaj...  | Ostatnie  | Szukaj | Rejestracja | Zaloguj

Piszczenie przy włączaniu laptopa, oraz problem z ruzruchem

Strona Główna -> Forum elektroda.pl-> Kosz -> Kosz Archiwum ->Piszczenie przy włączaniu laptopa, oraz problem z ruzruchem Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu 
AutorSchowaj lewą kolumnę Wiadomość
Danon666
Poziom 7
Poziom 7
Danon666
Poziom 7
Post#1 13 Lip 2010 22:04  Autor tematu   

Piszczenie przy włączaniu laptopa, oraz problem z ruzruchem

Witam. Mam 2 dośc irytujące problemy z laptopem
Pierwszy to piszczenie przy włączaniu laptopa, gdy ładuje się bios występuje ciągłe piszczenie, żeby to zobrazować wygląda to tak: beep,beep,beep,beep,beep,beep i tak bez końca dopóki nie nacisne jakiegoś klawisza, po tym jednak laptop uruchamia się dalej i działa bez problemów.

Kolejny problem to wyskakiwanie czarnego ekranu podczas uruchamiania z komunikatem:

Ścieżka:\Windows\system32\winload.exe

Partycja: 1
Dysk twardy: f3b7aafa

[ /NOEXECUTE=OPTIN]. Gdy nacisne enter wszystko idzie dalej, pytanie jak to zlikwidowac? Próbowałem przywracać system miesiąc w tył a nawet 2 niestety nic to nie dało.

Oceń post: + 0 -
Powrót do góry
Ad

Ad
Ad

Powrót do góry
melklik
Poziom 4
Poziom 4
Miasto: ostrzeszów
melklik
Poziom 4
Post#2 14 Lip 2010 00:18    

Re: Piszczenie przy włączaniu laptopa, oraz problem z ruzruc

Witam. Heh.... nie piszesz jaki laptop.... ale myślę że te bipy powoduje uszkodzona klawiatura (wciśnięty lub na zwarciu któryś z klawiszy). miałem już takie przypadki że uszkodzona klawiatura powodowała samowolne ,,naciskanie" różnych klawiszy - dziwne, ale prawdziwe... Spróbuj odłączyć klawiaturę i podpiąć inną - np. na usb. Co do wyskakujących okien, jeśli nie powoduje tego klawiatura - pozostaje format i instalacja od nowa systemu. Napisz co zrobiłeś i jakie są tego efekty. Pozdrawiam

Powrót do góry
Ad

Ad
Ad

Powrót do góry
Usunięty

Usunięty
Post#3 14 Lip 2010 00:26    

Re: Piszczenie przy włączaniu laptopa, oraz problem z ruzruc

Kolega zapozna się najpierw z ogłoszeniem w dziale oraz regulaminem odnośnie informacji jakie należy zawrzeć. Szklana kula uległa niestety stłuczeniu i do czasu jej sklejenia pomóc nie możemy.

Powrót do góry
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu     Strona Główna -> Forum elektroda.pl-> Kosz -> Kosz Archiwum -> Piszczenie przy włączaniu laptopa, oraz problem z ruzruchem
Strona 1 z 1

Administrator || Moderatorzy || Regulamin forum || Regulamin ogólny || Informacja o cookies || Kontakt

Page generation time: 0.055 seconds

elektroda.pl temat RSS