X

Piszczenie przy włączaniu laptopa, oraz problem z ruzruchem

Danon666 13 Jul 2010 22:04
  • #1 13 Jul 2010 22:04
    Danon666
    Level 7  
    Helpful post? (0)
    Witam. Mam 2 dośc irytujące problemy z laptopem
    Pierwszy to piszczenie przy włączaniu laptopa, gdy ładuje się bios występuje ciągłe piszczenie, żeby to zobrazować wygląda to tak: beep,beep,beep,beep,beep,beep i tak bez końca dopóki nie nacisne jakiegoś klawisza, po tym jednak laptop uruchamia się dalej i działa bez problemów.

Kolejny problem to wyskakiwanie czarnego ekranu podczas uruchamiania z komunikatem:

Ścieżka:\Windows\system32\winload.exe

Partycja: 1
    Dysk twardy: f3b7aafa

[ /NOEXECUTE=OPTIN]. Gdy nacisne enter wszystko idzie dalej, pytanie jak to zlikwidowac? Próbowałem przywracać system miesiąc w tył a nawet 2 niestety nic to nie dało.
  • #2 14 Jul 2010 00:18
    melklik
    Level 9  
    Helpful post? (0)
    Witam. Heh.... nie piszesz jaki laptop.... ale myślę że te bipy powoduje uszkodzona klawiatura (wciśnięty lub na zwarciu któryś z klawiszy). miałem już takie przypadki że uszkodzona klawiatura powodowała samowolne ,,naciskanie" różnych klawiszy - dziwne, ale prawdziwe... Spróbuj odłączyć klawiaturę i podpiąć inną - np. na usb. Co do wyskakujących okien, jeśli nie powoduje tego klawiatura - pozostaje format i instalacja od nowa systemu. Napisz co zrobiłeś i jakie są tego efekty. Pozdrawiam
  • #3 14 Jul 2010 00:26
    Removed
    Helpful post? (0)
    Kolega zapozna się najpierw z ogłoszeniem w dziale oraz regulaminem odnośnie informacji jakie należy zawrzeć. Szklana kula uległa niestety stłuczeniu i do czasu jej sklejenia pomóc nie możemy.
  Search 4 million + Products
Browse Products