Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Kategoria: Akumulatorki / Baterie / Ładowarki
  • #1 13 Lip 2010 22:04
    Danon666
    Poziom 7  

Witam. Mam 2 dośc irytujące problemy z laptopem
    Pierwszy to piszczenie przy włączaniu laptopa, gdy ładuje się bios występuje ciągłe piszczenie, żeby to zobrazować wygląda to tak: beep,beep,beep,beep,beep,beep i tak bez końca dopóki nie nacisne jakiegoś klawisza, po tym jednak laptop uruchamia się dalej i działa bez problemów.

Kolejny problem to wyskakiwanie czarnego ekranu podczas uruchamiania z komunikatem:

Ścieżka:\Windows\system32\winload.exe

Partycja: 1
    Dysk twardy: f3b7aafa

[ /NOEXECUTE=OPTIN]. Gdy nacisne enter wszystko idzie dalej, pytanie jak to zlikwidowac? Próbowałem przywracać system miesiąc w tył a nawet 2 niestety nic to nie dało.

• #2 14 Lip 2010 00:18
    melklik
    Poziom 9  

Witam. Heh.... nie piszesz jaki laptop.... ale myślę że te bipy powoduje uszkodzona klawiatura (wciśnięty lub na zwarciu któryś z klawiszy). miałem już takie przypadki że uszkodzona klawiatura powodowała samowolne ,,naciskanie" różnych klawiszy - dziwne, ale prawdziwe... Spróbuj odłączyć klawiaturę i podpiąć inną - np. na usb. Co do wyskakujących okien, jeśli nie powoduje tego klawiatura - pozostaje format i instalacja od nowa systemu. Napisz co zrobiłeś i jakie są tego efekty. Pozdrawiam

• #3 14 Lip 2010 00:26
    Usunięty
  Szukaj w 4mln produktów
Przeglądaj produkty