Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Kategoria: Akumulatorki / Baterie / Ładowarki

Pulpit do góry nogami ...

KreeM 03 Wrz 2004 21:22
  • #1 03 Wrz 2004 21:22
    KreeM
    Poziom 9  

Słuchajcie mam problem...
    Siadam sobie przy koputerze ... włączam i co ja widze ... moj pulpit jest obrócony o 180* , jak ? nie wiem z poczatku myslalem ze to wina jakiegos wirusa no ale moj Norton 2004 nie znajduje zadnego szkodnika w systemie , a akturalnie pracuje w Windows 2000 ... szukam jakis porad ... odrazu mowie ze nie mam karty ze stajni nVidi i nie mam mozliwosci rotacji w opcjach karty

• #3 03 Wrz 2004 21:29
    CosteC
    Poziom 26  

Norton nie gwarantuje znalezienia wirusa. BTW napewno karty ATi nie mają takiej opcji?

• #4 03 Wrz 2004 21:30
    KreeM
    Poziom 9  

dokladnie to to jest jakas karta zintegorwana na plycie glownej SIS wiec to nie jest ani ATI ani nVidia w kazdym badz razie slyszalem o jakiejs kombinacji klawiszy do rotacji pulpitu

• #5 03 Wrz 2004 21:39
    DoctorX
    Poziom 23  

no to odwróć monitor i szukaj ;) jakiejś opcji w zaawansowanych ustawieniach,ew. może coś zainstalowałeś w stylu nie wiem np. power desk czy jakies inne cudo? albo ktos ci numer zrobil
    BTW
    ja sam robilem takie numery : robiłem "zdjęcie" pulpitu i np.odwracałem ;) co sie ludzie czasem namęczyli :D

• #8 03 Wrz 2004 22:57
    md
    Poziom 39  

DoctorX napisał:
    do md
    to chyba jakiś "przekręt" ;)

To jest autentyczny zrzut ekranu. W systemie zainstalowany detonator nVidia Forceware.

Najprostszym sposobem przywrócenia pulpitu do normy jest przywrócenie systemu do dnia, kiedy wszystko działało poprawnie.
    Przywrócić system można również używając: regedit /restore

• #9 04 Wrz 2004 00:41
    DoctorX
    Poziom 23  

[/quote]
    To jest autentyczny zrzut ekranu. W systemie zainstalowany detonator nVidia Forceware.

Najprostszym sposobem przywrócenia pulpitu do normy jest przywrócenie systemu do dnia, kiedy wszystko działało poprawnie.
    Przywrócić system można również używając: regedit /restore[/quote]
    z przywracaniem sie zgodze i wiem jakie opcje mają Nvidie,ale własciciel postu napisał że nie ma nic z tej rodziny(stajni)

• #10 04 Wrz 2004 19:43
    -dziadek-
    Poziom 12  

Uruchom kompa w trybie awaryjnym, i przejrzyj dokładnie opcje w ustawianiach karty graficznej, musza być opcje od obrotu ekranu możesz także odinstalować sterowniki i wgrać nowe z ustawianiami standardowymi i wszystko będzie git!

Szukaj w 4mln produktów
Przeglądaj produkty