Forum elektroda.pl

Regulamin  | Punkty  | Dodaj...  | Ostatnie  | Szukaj  | Rejestracja  | Zaloguj

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Tanie urządzenie wielofunkcyjne SKANER/DRUKARKA

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Drukarki, ksero Serwis -> Drukarki, ksero Regeneracja -> Tanie urządzenie wielofunkcyjne SKANER/DRUKARKA
Autor
Wiadomość
Obecny
Poziom 13
Poziom 13

Miasto: Tralee, Co.Kerry, Ireland

Post#1 Post autora tematu 04 Wrz 2004 18:03   

Zastanawiam sie nad HP PSC 1215 lub EPSON'em CX3200 , co lepiej do zastosowan typowo domowych? chyba epson wyjdzie znacznie taniej w eksploatacji zamienniki już widziałem za 12 złotych na allegro , resetery są do tuszów itd, jednak martwi mnie stała głowica w tej drukarce, jak to wygląda w praktyce ? podobno w hp slabej jakosci jest skaner a zasobniki tez niewielkich rozmiarow a drogie, uzupełnieniem nie chce sie bawic, jak juz to jakies zastepcze kardridze! pomozcie w rozterce :) moze cos innego do 500 pln ?
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 04 Wrz 2004 18:03   

Powrót do góry

aren
Poziom 21
Poziom 21

Miasto: Bydgoszcz

Post#2 04 Wrz 2004 18:32   

mam tego hp i wcale to nie prawda ze skaner jest slaby. bardzo ladnie skanuje i wydruk tez jest niczego sobie, ale niestety tusze sa drogie. zamienniki kosztuja ok 60 zl.
Powrót do góry

Obecny
Poziom 13
Poziom 13

Miasto: Tralee, Co.Kerry, Ireland

Post#3 Post autora tematu 04 Wrz 2004 18:34   

Re: Tanie urządzenie wielofunkcyjne SKANER/DRUKARKA

to już zadowalająca odpowiedz jednak dalej nie mam nic do porównania, może ktoś miał styczność z tym epsonem ?
Powrót do góry

md
Poziom 24
Poziom 24

Post#4 04 Wrz 2004 19:01   

aren napisał:
mam tego hp i wcale to nie prawda ze skaner jest slaby. bardzo ladnie skanuje i wydruk tez jest niczego sobie, ale niestety tusze sa drogie. zamienniki kosztuja ok 60 zl.

Wyznaję zasadę, że sam regeneruję swoje kardridże i nie stosuję zamienników. W dużej części, zamienniki, to ponownie napełniane głowice niewiadomego pochodzenia. Sam oddaję zużyte głowice HP, które już nie nadają się do napełniania i idę o zakład, że takie głowice po refillu trafiają na rynek. Można się tylko domyślać, jak bardzo niezadowolony będzie klient który kupi taką głowicę.
Do napełniania kardridży swoich i klientów używam tuszu inktec http://www.inktec.pl i jak dotąd nie narzekam. Tusz nie niszczy głowic, jest gatunkowo dobry, co pozwala nawet 10-cio krotnie napełniać głowice do mojej HP DeskJet 5652. To samo dotyczyło staruszki HP DJ890.
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 04 Wrz 2004 19:01   

Powrót do góry

-dziadek-
Poziom 11
Poziom 11

Miasto: Lublin

Post#5 04 Wrz 2004 19:05   

Odradzam takie połączenie, większe prawdopodobieństwo zepsucia się czegoś w środku i już do serwisu, lepiej mieć dwa urządzenia osobno, oddzielne gwarancje, oprogramowanie, chyba że ktoś jest zwolennikim wsio w jednym
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 04 Wrz 2004 19:05   

Powrót do góry

toradek
Poziom 16
Poziom 16

Miasto: Łódź

Post#6 04 Wrz 2004 19:12   

Jezeli do typowo domowych to faktycznie cos z tego co podales. Natomiast do zastosowan biurowych swietny jest Xerox WC m940. Mam ja dwa lata, zasobnik napelnialem juz z 30 razy (slownie trzydziesci) i nadal drukuje bez problemow. Jezeli tylo sie ja czesto stosuje to glowice sa praktycznie niezniszczalne. Niestety slabo drukuje w kolorze, a poniewaz tego rodzaju dokumentow niewiele drukowalem, glowica kolorowa juz lezy i kwiczy. Problemem niestety jest to, ze nie mozna jej zainstalowac pod linuxem :evil:
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 04 Wrz 2004 19:12   

Powrót do góry

aren
Poziom 21
Poziom 21

Miasto: Bydgoszcz

Post#7 04 Wrz 2004 22:15   

md: ale ja wcale nie kupuje zamiennikow tylko poddobnie jak Ty sam sobie napelniam kartridz tuszem. cene zamiennika podalem bo autor pytania podawal ze do epsona kosztuja 12 zl, wiec chcialem napisac ze hp jest drozszy w eksploatacji :)
Pozdrowiam :)
Powrót do góry

radosny1
Poziom 13
Poziom 13

Miasto: Chełm

Post#8 04 Wrz 2004 23:57   

jezeli chodzi o koszty to polecam lexmark 1180, albo zastanowic sie nad powaznie nad hp. jednak ostatnio hp ma bardzo slaby serwis (wymian na inne sprawne niewiadomo przez kogo uzywane.....czesto sie zdaza ze za nowy sprzet dostaniem starego repa:-)). a na temat epsona nie bede sie wypowiadal.... totalny szajs jak dla mnie....
ale to tylko moja ocena....
Powrót do góry

malyarni
Poziom 12
Poziom 12

Miasto: Częstochowa

Post#9 08 Wrz 2004 21:57   

ja od miesiaca mam hp1215 i nie moge narzekac skaner dobry drukarka cicha (w porownaniu do hp3420) drukowac juz troche drukowala 4 razy prace magisterska siostry po 150 stron i tusz sie skonczyl. napelniam tak jak i napelnialem w 3420 za 2*40 ml tiuszu zaplacilem 31 zł siostra odkupila mi orginalny tusz za 80 zł (10 ml), ale lezy jeszcze w pudelku i nie zamierzam na razie uzywac. Ale tak do rzeczy POLECAM HP1215 skaner drukarka w jednym cen aprzystepna miejsca duzo nie zajmuje czego wiecej oczekiwac jak na uzytki domowe
Powrót do góry

malyarni
Poziom 12
Poziom 12

Miasto: Częstochowa

Post#10 08 Wrz 2004 22:00   

ja od miesiaca mam hp1215 i nie moge narzekac skaner dobry drukarka cicha (w porownaniu do hp3420) drukowac juz troche drukowala 4 razy prace magisterska siostry po 150 stron i tusz sie skonczyl. napelniam tak jak i napelnialem w 3420 za 2*40 ml tiuszu zaplacilem 31 zł siostra odkupila mi orginalny tusz za 80 zł (10 ml), ale lezy jeszcze w pudelku i nie zamierzam na razie uzywac. Ale tak do rzeczy POLECAM HP1215 skaner drukarka w jednym cen aprzystepna miejsca duzo nie zajmuje czego wiecej oczekiwac jak na uzytki domowe
Powrót do góry

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Drukarki, ksero Serwis -> Drukarki, ksero Regeneracja -> Tanie urządzenie wielofunkcyjne SKANER/DRUKARKA
Strona 1 z 1