Forum elektroda.pl

Regulamin  | Punkty  | Dodaj...  | Ostatnie  | Szukaj  | Rejestracja  | Zaloguj

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

auto-alarm AutoWatch - jak uaktywnić syrenę

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Zabezpieczenia Pojazdów -> auto-alarm AutoWatch - jak uaktywnić syrenę
Autor
Wiadomość
nyord
Poziom 5
Poziom 5

Post#1 Post autora tematu 20 Lip 2010 09:26   

auto-alarm AutoWatch - jak uaktywnić syrenę

Opisze problem od początku.
W samochodzie Audi był autoalarm marki AutoWatch(nie wiem czy seryjny czy dokładany) który do niedawna działał poprawnie, pożyczyłem samochód i kierowca mówił że zaczęła mu wyć syrena i coś po naciskał... i od tamtej pory w autoalarmie nie działa syrena...kierunki migają gdy jest aktywny ale na syrenę nie dochodzi żadne napięcie. Wie ktoś jak spowrotem uaktywnić syrenę ? dodam ze pilot ma tylko jeden przycisk
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 20 Lip 2010 09:26   

Powrót do góry

nyord
Poziom 5
Poziom 5

Post#2 Post autora tematu 27 Lip 2010 10:19   

Re: auto-alarm AutoWatch - jak uaktywnić syrenę

dodam że ostatnio odkryłem jakiś ukryty przycisk w samochodzie(na micro stick) do alarmu...ale i tak dalej nie wiem jak z tą syreną..nie spotkaliscie sie z takim alarmem ?
Powrót do góry

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Zabezpieczenia Pojazdów -> auto-alarm AutoWatch - jak uaktywnić syrenę
Strona 1 z 1