Forum elektroda.pl

Regulamin  | Punkty  | Dodaj...  | Ostatnie  | Szukaj  | Rejestracja  | Zaloguj

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Montaż soczewek w Octavii I

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Samochody Serwis -> Samochody Elektryka i elektronika -> Montaż soczewek w Octavii I
Autor
Wiadomość
miki878787
Poziom 3
Poziom 3

Miasto: Bydgoszcz

Post#1 Post autora tematu 21 Lip 2010 19:01   

Witam koledzy. Posiadam Skode Octavie I przed liftingiem. Chciałbym poprawić wygląd auta poprzez zmiane reflektorów na jakieś soczewkowe. Niestety do mojej nie moge nic ładnego znaleźć. Po długich poszukiwaniach na czeskiej stronie znalazłem takie oto reflektory (poniżej zdjęcie). Chciałbym zrobić sobie takie reflektory tylko nie wiem jak się do tego zabrać. Wiem że musze dać szkła reflektorów do szlifowania aby zrobili je na gładko i myślałem nad kupnem soczewek np. z opla omegi B. Co o tym myślicie. Aha i jak rozwiązać w takim przypadku sprawe świateł drogowych. Przecież w takiej soczewce jest żarówka H1 lub H7.

Octavia I
Super reflektory:D
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 21 Lip 2010 19:01   

Powrót do góry

ainal
Poziom 18
Poziom 18

Miasto: Żywiec

Post#2 22 Lip 2010 07:43   

Re: Montaż soczewek w Octavii I

kup komplet reflektorów ori xenonowych (bo zapewne o to Ci chodzi przy okazji) cena to jakieś 1000-1400zł za kpl (raz widziałem za 800zł). W Twoim przypadku pojawia się jednak dodatkowy problem, one są do wersji po liftingu więc musisz dodatkowo wymienić:
-zderzak (jest tego tyle że kupisz już w kolorze)
-atrapę (oraz mocowanie)
-wzmocnienie zderzaka
-kostki lampy (w serwisie koszt około 40zł)

Na allegro kupisz graty za parę stówek, za podobne pieniądze sprzedasz swoje a efekt...
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 22 Lip 2010 07:43   

Powrót do góry

miki878787
Poziom 3
Poziom 3

Miasto: Bydgoszcz

Post#3 Post autora tematu 22 Lip 2010 22:28   

Re: Montaż soczewek w Octavii I

No właśnie u mnie troche za dużo wychodzi przeróbka przodu. Bo same światła ponad 1000, a gdzie reszta jeszcze... Na allegro znalazłem coś takiego:
http://moto.allegro.pl/item1156171399_przerobka_swiatel_w_sam_usa_xenon_bi_xenony.html
co o tym myślicie? Jak wygląda sprawa z homologacją w takim przypadku?
Powrót do góry

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Samochody Serwis -> Samochody Elektryka i elektronika -> Montaż soczewek w Octavii I
Strona 1 z 1