X

Uszkodzony pilot seat leon

donatsz 26 Jul 2010 01:27
  • #1 26 Jul 2010 01:27
    donatsz
    Level 8  
    Helpful post? (0)
    Witam,
    Mam problem z pilotem do seata leona 1,6 benzyna 2000. Od jakiegoś czasu pojawił sie problem z zamykaniem z pilota. Trzeba było wcisnąć przycisk zamykania kilka razy, aby zamek zaskoczył. Tego problemu nie było z otwieraniem. Jeżeli przed zamknięciem najpierw nacisnęło sie przycisk otwierania , a następnie przycisk zamykania to zamek zamykał się prawidłowo. Aktualnie pilot wcale nie działa, a dioda świeci na stałe, a właściwie to "żarzy" jak tylko podłączy się zasilanie do pilota.

Pozdrawiam i z góry dziękuję za każdą informację.
  • #2 26 Jul 2010 08:44
    598035
    Removed  
    Helpful post? (0)
    Przelutuj wszystkie elementy w pilocie i powinno działać, przerabiałem to już nieraz.
  • #3 07 Nov 2010 21:57
    donatsz
    Level 8  
    Topic author Helpful post? (0)
    Przelutowanie pomogło o tyle, że diodka przestała "żarzyć", ale pilot nadal nie działa. Nie można go zalogować, nawet przy pomocy WAG-a.
  • #4 08 Nov 2010 07:16
    emeryt2
    Level 42  
    Helpful post? (0)
    Przywarty mikrostyk , sprawdz czy pobiera prąd bez przyciskania mikrostyków.
  • #5 10 Nov 2010 07:46
    598035
    Removed  
    Helpful post? (0)
    Napisz jakiej procedury dopisania pilota używasz.
  • #6 18 Nov 2010 23:05
    donatsz
    Level 8  
    Topic author Helpful post? (0)
    Mikrostyki OK. Pilot nie pobiera prądu bez przyciskania mikrostyków. "Wizualnie" zachowuje się poprawnie - diodka reaguje na wciskanie mikrostyków. Dotychczas próbowałem kilkakrotnie procedury synchronizacji kluczyka z książki serwisowej seata, ale bez skutku:
    1. Kluczykiem tradycyjnym uruchomić silnik
    2. Kluczykiem z nadajnikiem ręcznie zamknąć zamek w drzwiach kierowcy
    3. Następnie ręcznie otworzyć i zamknąć zamek w drzwiach kierowcy kluczykiem z nadajnikiem przytrzymując cały czas przycisk "otwieranie"
    4. Wyjąc kluczyk tradycyjny ze stacyjki
  • #7 19 Nov 2010 01:46
    598035
    Removed  
    Helpful post? (0)
    A próbowałeś według tej procedury:
    http://vcds.pl/index.php?mod=site&id=6
  Search 4 million + Products
Browse Products