Forum elektroda.pl

Regulamin  | Punkty  | Dodaj...  | Ostatnie  | Szukaj  | Rejestracja  | Zaloguj

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Saab 9-3 2005 - woda wlewa sie przez drzwi do srodka

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Samochody Eksploatacja -> Saab 9-3 2005 - woda wlewa sie przez drzwi do srodka
Autor
Wiadomość
direttore_bdg
Poziom 5
Poziom 5

Post#1 Post autora tematu 26 Lip 2010 18:51   

Saab 9-3 2005 - woda wlewa sie przez drzwi do srodka

Witam! Mam problem w moim Saabie 9-3 (2005 r.). W czasie deszczu na uszczelce na dole lewych tylnych drzwi zbiera sie woda i cieknie po plastiku na podloge. Efektem jest spora plama. Wydaje mi sie ze cieknie jakby po szybie do srodka drzwi i wylewa sie dolem miedzy metalowa konstrukcja drzwi a plastikiem - tapicerka. Zdjalem boczek i zerwalem faktycznie dosc niedbale przyklejona gabczasta "membrane" i zaczalem polewac od zewnatrz drzwi z butelki z woda. W okolicach malego trojkatnego (nieotwieralnego) okienka wlewalo sie do drzwi dosc sporo wody (Z zewnatrz jest jakby 2mm szpara miedzy slupkiem w oknie a uszczelka szyby). Teraz moje pytanie do znawcow - czy do drzwi zawsze dostaje sie woda, a powinna ja zatrzymywac membrana i odprowadzac kanaly w dole, czy woda nie powinna sie w ogole wlewac, a otwory sa w sumie do skraplanej pary czy resztek wody np. po otwarciu mokrych szyb. Ktos pomoze? Pozdrawiam!
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 26 Lip 2010 18:51   

Powrót do góry

vogelek1
Poziom 11
Poziom 11

Post#2 29 Wrz 2010 22:10   

Re: Saab 9-3 2005 - woda wlewa sie przez drzwi do srodka

Hej nie uwierzysz: ja miałem taki sam problem do rozwiązania dzisiaj, pracuje i zajmuję się naprawami blacharskimi aut osobowych. Wydaje mi się aczkolwiek nie jestem pewien na 100 bo jak widać jestem też na forum . że ta woda wpływająca wewnątrz drzwi nie jest słuszne ponieważ nie ma racji bytu tam. Swoja drogą jeszcze nie zdarzył mi się własnie taki przypadek ale na pewno najtańszym i w miarę przyzwoitym sposobem jak na dzień dzisiejszy jest zaklejenie szczelnie wygłuszenia drzwiowego i podklejenie dzióbka drzwi górnego lewego, jest tam dziura między rozwarstwionym poszyciem drzwiowym a konstrukcją drzwiową oraz podgięcie felca poszycia drzwiowego czyli miejsca montażu zbieracza wody. Jutro zrobię te magiczne sztuczki tzw. tuningu i zobaczymy czy dadzą radę. :D
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 29 Wrz 2010 22:10   

Powrót do góry

Saab 93 2008r 1.9TTiD
Poziom 1
Poziom 1

Miasto: warszawa

Post#3 19 Lis 2010 18:00   

Witam mam pytanie jak zdjąć boczek z drzwi? Saab 93 2008r
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 19 Lis 2010 18:00   

Powrót do góry

jamba
Poziom 6
Poziom 6

Miasto: Bstok

Post#4 20 Lis 2010 12:42   

zajrzyj na to forum Link
Powrót do góry

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Samochody Eksploatacja -> Saab 9-3 2005 - woda wlewa sie przez drzwi do srodka
Strona 1 z 1