X

Jak ściągać pliki z serwera turbobit

sanmar 26 Jul 2010 22:20
  • #1 26 Jul 2010 22:20
    sanmar
    Level 16  
    Helpful post? (0)
    Witam

Tak jak w temacie jak można w sposób darmowy ściągać z serwera turbobit pliki

Pozdrawiam
  • #2 26 Jul 2010 22:26
    lukas1121
    Level 17  
    Helpful post? (0)
    Zarzuć screenem z okna jakie widzisz przy próbie ściągnięcia bo nie znalazłem niczego na tb. wtedy ci powiem dokładnie bo dawno tego nie widziałem.
    Ale tak na oko to masz 2 zegary free i premium klikasz na free i wypełniasz pole z kodem. o ile dobrze pamiętam. chodzi mi też po głowie że są tam 2 tabelki ale naprawdę nie pamiętam dobrze.

Zwracaj uwagę jak piszesz. Regulamin pkt. 15 - Poprawiłem.
    [witux]
  • #3 27 Jul 2010 21:37
    sanmar
    Level 16  
    Topic author Helpful post? (0)
    Witam

Chodzi mi dokładnie o taki serwer wpisuję kod włącza mi się okno ściągania ale jest możliwość zapisania tylko jedynie w htmlu pomimo że pliki są w innym formacie
  • #4 27 Jul 2010 21:52
    GladiroR
    Level 26  
    Helpful post? (0)
    Wpisujesz Captche i klikasz Pobrać i powinno latać.
  • #5 28 Jul 2010 14:03
    sanmar
    Level 16  
    Witam

Gdzie mam to wpisać bo chyba nie w nazwie pliku jak bym go nie nazwał i tak mi go zapisze w html a gdy zmienię rozszeżenie na takie jak powinno być to nie działa
  • #6 28 Jul 2010 14:18
    GladiroR
    Level 26  
    Helpful post? (0)
    W to szare miejsce obok (między captcha z przyciskiem).
  • #7 28 Jul 2010 17:37
    sanmar
    Level 16  
    Witam

Niestety nadal nic może ktoś spróbować ściągnąć tego lika

http://turbobit.net/k66e0b4a1lth.html

nie wiem może ja coś robię źle ale robię to tak samo jak na innych podbnych serwerach i ściąga bez problemu i zapisuje normalnie w takim formacie jak jest a tutaj zawsze w htmlu opiszę jak ja to robię

Przepisuję kod z obrazka i daję pobierz następnie odczekuję jakuś czas zazwyczaj 60 s następnie wyskakuje okienko pobierz plik klikam i wyskakuje okno miejsca zapisywania pliku ale tylko w html jest możliwość i nawet gdy go ściągnę i zmienię mu rozszeżenie na właściwe nic nic nie daje i nie działa.

Proszę o pomoc
  • #8 28 Jul 2010 21:39
    GladiroR
    Level 26  
    Helpful post? (0)
    To dziwne, bo u mnie normalnie pobiera...
  • #9 29 Jul 2010 06:30
    sanmar
    Level 16  
    Witam

Problem rozwiązany ja zawsze wcześniej używałem opery i zawsze tak robiła natomiast teraz spróbowałem Firefoxa i działa bez problemu

Dziękuję za pomoc
  Search 4 million + Products
Browse Products