Forum elektroda.pl

Regulamin  | Punkty  | Dodaj...  | Ostatnie  | Szukaj  | Rejestracja  | Zaloguj

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Passat B5 1,9 afn mruga kontolka imobilajzera

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Samochody Serwis -> Samochody Początkujący -> Passat B5 1,9 afn mruga kontolka imobilajzera
Autor
Wiadomość
myfirma2006
Poziom 13
Poziom 13

Miasto: kielce

Post#1 Post autora tematu 28 Lip 2010 09:27   

Passat B5 1,9 afn mruga kontolka imobilajzera

witam

Passat B5 1,9 AFV 110km mruga kontrolka immobilajzera.

Ale mimo to jeździ pierwszy raz zapaliła sie gry samochód zgasł podczas parkowania(szybkie przekręcenie kluczyka silnik odpalił a kontrolka mruga) po do jechaniu do domu zgasiłem odczekałem odpaliłem i znikło.

przeczytałem ze to uszkodzenie elektroniki ale jakiej... gdyby nie odpalał to co innego ale jeździ normalnie mam 2 kluczyk bez immobilajzera i silnik kręci ale gaśnie po chwili wiec Immobilajzer działa..

proszę o podpowiedz
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 28 Lip 2010 09:27   

Powrót do góry

tomsprin
Poziom 8
Poziom 8

Miasto: Sandomierz

Post#2 29 Lip 2010 15:23pomocny post - solucja   

Re: Passat B5 1,9 afn mruga kontolka imobilajzera

najlepiej byłoby podpiąć waga i połączyć się z immo, ale mruganie kontrolki może być przyczyną nie rozpoznania kluczyka po zbyt szybkim przekręceniu kluczyka i nie rozpoznaniu kodów. gdy przekręcisz kluczyk i odczekasz chwile przed odpaleniem za każdym razem kontrolka gasnie ?
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 29 Lip 2010 15:23pomocny post - solucja   

Powrót do góry

myfirma2006
Poziom 13
Poziom 13

Post#3 Post autora tematu 29 Lip 2010 15:39   

Tak z tego co widziałem to przynajmniej 2 razy było po szybkim przekręceniu kluczyka jak mi gdzieś zgasł na skrzyżowaniu
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 29 Lip 2010 15:39   

Powrót do góry

myfirma2006
Poziom 13
Poziom 13

Post#4 Post autora tematu 11 Sie 2010 22:16   

tomsprin napisał:
najlepiej byłoby podpiąć waga i połączyć się z immo, ale mruganie kontrolki może być przyczyną nie rozpoznania kluczyka po zbyt szybkim przekręceniu kluczyka i nie rozpoznaniu kodów. gdy przekręcisz kluczyk i odczekasz chwile przed odpaleniem za każdym razem kontrolka gasnie ?

wyskakuje brak modułu/ moduł nieobecny

robi sie tak tylko jeśli nie opdczekam po wsunięciu kluczyka i przekreceniu go

wsuwam 5s przekrecam konrolki gasną imo też odpala jedzie... jesli szybciej gaśnie
Powrót do góry

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Samochody Serwis -> Samochody Początkujący -> Passat B5 1,9 afn mruga kontolka imobilajzera
Strona 1 z 1

Administrator || Moderatorzy || Regulamin forum || Regulamin ogólny || Informacja o cookies || Kontakt

Page generation time: 0.049 seconds

elektroda.pl temat RSS 

opony