Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Kategoria: Akumulatorki / Baterie / Ładowarki

Passat B5 1,9 afn mruga kontolka imobilajzera

myfirma2006 28 Lip 2010 09:27
  • #1 28 Lip 2010 09:27
    myfirma2006
    Poziom 13  

witam

Passat B5 1,9 AFV 110km mruga kontrolka immobilajzera.

Ale mimo to jeździ pierwszy raz zapaliła sie gry samochód zgasł podczas parkowania(szybkie przekręcenie kluczyka silnik odpalił a kontrolka mruga) po do jechaniu do domu zgasiłem odczekałem odpaliłem i znikło.

przeczytałem ze to uszkodzenie elektroniki ale jakiej... gdyby nie odpalał to co innego ale jeździ normalnie mam 2 kluczyk bez immobilajzera i silnik kręci ale gaśnie po chwili wiec Immobilajzer działa..

proszę o podpowiedz

• Pomocny post
    #2 29 Lip 2010 15:23
    tomsprin
    Poziom 11  

najlepiej byłoby podpiąć waga i połączyć się z immo, ale mruganie kontrolki może być przyczyną nie rozpoznania kluczyka po zbyt szybkim przekręceniu kluczyka i nie rozpoznaniu kodów. gdy przekręcisz kluczyk i odczekasz chwile przed odpaleniem za każdym razem kontrolka gasnie ?

• #3 29 Lip 2010 15:39
    myfirma2006
    Poziom 13  

Tak z tego co widziałem to przynajmniej 2 razy było po szybkim przekręceniu kluczyka jak mi gdzieś zgasł na skrzyżowaniu

• #4 11 Sie 2010 22:16
    myfirma2006
    Poziom 13  

tomsprin napisał:
    najlepiej byłoby podpiąć waga i połączyć się z immo, ale mruganie kontrolki może być przyczyną nie rozpoznania kluczyka po zbyt szybkim przekręceniu kluczyka i nie rozpoznaniu kodów. gdy przekręcisz kluczyk i odczekasz chwile przed odpaleniem za każdym razem kontrolka gasnie ?

wyskakuje brak modułu/ moduł nieobecny

robi sie tak tylko jeśli nie opdczekam po wsunięciu kluczyka i przekreceniu go

wsuwam 5s przekrecam konrolki gasną imo też odpala jedzie... jesli szybciej gaśnie

Szukaj w 4mln produktów
Przeglądaj produkty