X

Passat B5 1,9 afn mruga kontolka imobilajzera

28 Jul 2010 09:27 MYmyfirma2006
  • #1 28 Jul 2010 09:27
    myfirma2006
    Level 13  
    Helpful post? (0)
    witam

Passat B5 1,9 AFV 110km mruga kontrolka immobilajzera.

Ale mimo to jeździ pierwszy raz zapaliła sie gry samochód zgasł podczas parkowania(szybkie przekręcenie kluczyka silnik odpalił a kontrolka mruga) po do jechaniu do domu zgasiłem odczekałem odpaliłem i znikło.

przeczytałem ze to uszkodzenie elektroniki ale jakiej... gdyby nie odpalał to co innego ale jeździ normalnie mam 2 kluczyk bez immobilajzera i silnik kręci ale gaśnie po chwili wiec Immobilajzer działa..

proszę o podpowiedz
  • Helpful post
    #2 29 Jul 2010 15:23
    tomsprin
    Level 10  
    Helpful post? (0)
    najlepiej byłoby podpiąć waga i połączyć się z immo, ale mruganie kontrolki może być przyczyną nie rozpoznania kluczyka po zbyt szybkim przekręceniu kluczyka i nie rozpoznaniu kodów. gdy przekręcisz kluczyk i odczekasz chwile przed odpaleniem za każdym razem kontrolka gasnie ?
  • #3 29 Jul 2010 15:39
    myfirma2006
    Level 13  
    Topic author Helpful post? (0)
    Tak z tego co widziałem to przynajmniej 2 razy było po szybkim przekręceniu kluczyka jak mi gdzieś zgasł na skrzyżowaniu
  • #4 11 Aug 2010 22:16
    myfirma2006
    Level 13  
    Topic author Helpful post? (0)
    tomsprin wrote:
    najlepiej byłoby podpiąć waga i połączyć się z immo, ale mruganie kontrolki może być przyczyną nie rozpoznania kluczyka po zbyt szybkim przekręceniu kluczyka i nie rozpoznaniu kodów. gdy przekręcisz kluczyk i odczekasz chwile przed odpaleniem za każdym razem kontrolka gasnie ?

wyskakuje brak modułu/ moduł nieobecny

robi sie tak tylko jeśli nie opdczekam po wsunięciu kluczyka i przekreceniu go

wsuwam 5s przekrecam konrolki gasną imo też odpala jedzie... jesli szybciej gaśnie
Mouser  Search 4 million + Products
Browse Products