Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Kategoria: Akumulatorki / Baterie / Ładowarki

zamiennik diody Y2010DN

wiatajek 06 Sie 2010 17:06
  • #1 06 Sie 2010 17:06
    wiatajek
    Poziom 13  

Witam jak w temacie poszukuję zamiennika tej diody Y2010DN lub jakiegoś dojścia żeby ją zdobyć. Element pochodzi z manetki od regulatora obrotów silnika od motorku elektrycznego z czujnikiem halla... Sprawdzając omomierzem zauważyłem że dioda ma zwarcie a tranzystory po załączeniu zasilania strasznie się grzeją z początku myślałem że to wina samych tranzystorów które były oznaczone symbolami 50N06 wyczytałem gdzieś na forum że dobrym zamiennikiem jest IRFZ44N i takie akurat podstawiłem ale nadal to samo słychać sam pisk i czuć tylko ciepło z tranzystorów... czy ktoś może mi pomóc będę bardzo wdzięczny... cała manetka jest wykonana na układzie scalonym LM339 proszę o odpowiedz

• #2 06 Sie 2010 17:44
    Oksy
    Poziom 19  

Aby zobaczyć materiał na tym forum musisz być zalogowany

• #3 06 Sie 2010 20:11
    wiatajek
    Poziom 13  

nie mogę znaleźć nigdzie w sklepie tej diody zamieściłem ten temat w tym dziale ponieważ jest mi trudno dobrać odpowiedni zamiennik prosił bym o pomoc

• #4 06 Sie 2010 20:24
    hefid
    VIP Zasłużony dla elektroda

Na forum obowiązuje zasada:
    Przede wszystkim użyj szukaj...
    a/ Google
    b/ Wyszukiwarki - umieszczonej na Tytułowej Stronie forum
    c/ Wyszukiwarek - umieszczonych w poszczególnych działach Forum
    d/ przeczytaj tematy, które są umieszczone na górze strony, w dziale, w którym zamierzasz umieścić post.

Poza tym, obowiązuje REGULAMIN i "przyklejone" do niego pytania wraz z komentarzami.

Szukaj w 4mln produktów
Przeglądaj produkty