X

Schemat do Audi A4 B6 2003

15 Aug 2010 22:00 .:PA.:Paco:.
  • #1 15 Aug 2010 22:00
    .:Paco:.
    Level 2  
    Helpful post? (0)
    Witam,

Przeszukalem cale forum i nie znalazlem potrzebnych mi informacji. Mianowicie proboje zamontowac alarm Veyron do w/w Audi i mam problem z podlaczeniem do komfortu/ centralnego zamka. Czy ktos ma i moze sie podzielic schematami elektrycznymi do a4 2003 rok benzyna? - szczegolnie mi chodzi o opis wiazki komfortu. Na forum znalazlem czesc schematow ale tylko do 2002 i niestety sa one niekompletne. Potrzebuje kolory kabli:
    - sterujace centralnym zamkiem/komfortem - gdzie jest sygnal otwarcia i sygnal zamkniecia idacy do c.z.
    kierunkowskazow - lewy i prawy
    sygnal otwarcia ktorychkolwiek z 4 drzwi - musi byc jeden przewod - gdzie wszystkie drzwi sa skupione

i ewentualnie porade gdzie one sa jesli nie kolo komfortu...

dzieki wielkie za pomoc!
  • #2 16 Aug 2010 00:11
    fil2006
    Level 26  
    Helpful post? (0)
    czy twój alarm jest pod cana ?
    dowiedz się jaki montują w serwisie pod can ,jest to proste bardzo dlatego że wpinasz się do can i masz z głowy
  • #3 17 Aug 2010 20:14
    .:Paco:.
    Level 2  
    Topic author Helpful post? (0)
    fil2006 wrote:
    czy twój alarm jest pod cana ?
    dowiedz się jaki montują w serwisie pod can ,jest to proste bardzo dlatego że wpinasz się do can i masz z głowy

wiem wiem ale niestety ten alarm jest analogowy nie pod can'a i dlatego pytam o schemat/kolory przewodow bo za bardzo nie widzi mi sie szukanie...dzis przeszukalem juz jakies 20 przewodow ale zostalo mi jeszcze 2 razy tyle takze bylbym wdzieczny jakby ktos wiedzial ktore przewody steruja komfortem w A4 B6
Mouser  Search 4 million + Products
Browse Products