Forum elektroda.pl

Regulamin  | Punkty  | Dodaj...  | Ostatnie  | Szukaj | Rejestracja | Zaloguj

bmw e36 coupe stag 4 w czasie jazdy w deszcz wyłącza lpg

Strona Główna -> Forum elektroda.pl-> Samochody Serwis -> Samochody Instalacje Gazowe ->bmw e36 coupe stag 4 w czasie jazdy w deszcz wyłącza lpg Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu 
AutorSchowaj lewą kolumnę Wiadomość
Piterju
Poziom 1
Poziom 1

Miasto: wawa

Piterju
Poziom 1
Post#1 Post autora tematu 16 Sie 2010 21:30   

bmw e36 coupe stag 4 w czasie jazdy w deszcz wyłącza lpg

Witam! mam problem z bmw e36 silnik 1.6 m43. Rok temu założyłem instalacje gazową sekwencyjną stag 4 wszystko było super zrobiłem jakies 50 tys km i zaczeła sie wyłaczac w czasie jazdy w deszcz. Sprawdzałem już wszystko wyjąłem wszystkie kable z tej instalacji i komputer odpinałem wszytko resetowałem go i nic ciągle jest to samo jak jest such chodzi bardzo ładnie.Zauważyłem ze jak sie wyłaczy(tak jakby nie dostawała prądu)po deszczu odepnie sie kleme masowa i podepnie sie samą mase od instalacji lpg do akumulatora załącza sie przełącznik ale po dołączeniu klemy masowej auta wyłącza sie.........mam czasami dosyc tej instalacji miałem wczesniej najprostszą instalacje i nie było takich problemów sam ja zakładałem i chodziła bez problemu.....prosze o pomoc może ktoś coś wie na ten temat

Czy wiadomość jest pomocna? + 0 -
Powrót do góry
Google

Google Adsense

Google

Powrót do góry
dariusz105
Poziom 19
Poziom 19

Miasto: podkarpacie

dariusz105
Poziom 19
Post#2 22 Sie 2010 13:25   

Re: bmw e36 coupe stag 4 w czasie jazdy w deszcz wyłącza lpg

sprawdzić zasilanie na kostce sterownika podczas wystąpienia usterki a następnie podpiąć pod kompa kontrolując wszystkie parametry.

Powrót do góry
Google

Google Adsense

Google

Powrót do góry
gregor0819
Poziom 17
Poziom 17

Miasto: gdzies w polsce

gregor0819
Poziom 17
Post#3 22 Sie 2010 13:34   

sprawdz podczas jazdy z kompem.moze zle podlaczony jest + po stacyjce

Powrót do góry
Google

Google Adsense

Google

Powrót do góry
autogaz22
Poziom 2
Poziom 2

Miasto: Mostówka

autogaz22
Poziom 2
Post#4 29 Wrz 2010 15:14   

Witam
jeżeli ktoś potrzebuje pomocy z instalacją gazową w aucie mogę to zapraszam do warsztatu w okolicach Warszawki .
Mostówka 22 koło Wołomina a też na stronkę http://autogascentrum.pl/

Powrót do góry
Google

Google Adsense

Google

Powrót do góry
ssarre
Poziom 7
Poziom 7

Miasto: Gliwice

ssarre
Poziom 7
Post#5 29 Wrz 2010 17:26   

Piterju napisał:
Witam! mam problem z bmw e36 silnik 1.6 m43. Rok temu założyłem instalacje gazową sekwencyjną stag 4 wszystko było super zrobiłem jakies 50 tys km i zaczeła sie wyłaczac w czasie jazdy w deszcz. Sprawdzałem już wszystko wyjąłem wszystkie kable z tej instalacji i komputer odpinałem wszytko resetowałem go i nic ciągle jest to samo jak jest such chodzi bardzo ładnie.Zauważyłem ze jak sie wyłaczy(tak jakby nie dostawała prądu)po deszczu odepnie sie kleme masowa i podepnie sie samą mase od instalacji lpg do akumulatora załącza sie przełącznik ale po dołączeniu klemy masowej auta wyłącza sie.........mam czasami dosyc tej instalacji miałem wczesniej najprostszą instalacje i nie było takich problemów sam ja zakładałem i chodziła bez problemu.....prosze o pomoc może ktoś coś wie na ten temat

Masz zapewne dwupinowy wskaźnik poziomu LPG w butli i w związku z tym - czerwony zasilający kabelek do wskaźnika 3-pinowego masz ucięty i niezabezpieczony. Wystarczy wilgoć i traci się plus po kluczyku (to ten sam obwód). Więc nie narzekaj na sekwencję, bo to nie jej wina, tylko niechlujnego montażu.

Powrót do góry
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu     Strona Główna -> Forum elektroda.pl-> Samochody Serwis -> Samochody Instalacje Gazowe -> bmw e36 coupe stag 4 w czasie jazdy w deszcz wyłącza lpg
Strona 1 z 1