X

bmw e36 coupe stag 4 w czasie jazdy w deszcz wyłącza lpg

Piterju 16 Aug 2010 21:30
  • #1 16 Aug 2010 21:30
    Piterju
    Level 1  
    Helpful post? (0)
    Witam! mam problem z bmw e36 silnik 1.6 m43. Rok temu założyłem instalacje gazową sekwencyjną stag 4 wszystko było super zrobiłem jakies 50 tys km i zaczeła sie wyłaczac w czasie jazdy w deszcz. Sprawdzałem już wszystko wyjąłem wszystkie kable z tej instalacji i komputer odpinałem wszytko resetowałem go i nic ciągle jest to samo jak jest such chodzi bardzo ładnie.Zauważyłem ze jak sie wyłaczy(tak jakby nie dostawała prądu)po deszczu odepnie sie kleme masowa i podepnie sie samą mase od instalacji lpg do akumulatora załącza sie przełącznik ale po dołączeniu klemy masowej auta wyłącza sie.........mam czasami dosyc tej instalacji miałem wczesniej najprostszą instalacje i nie było takich problemów sam ja zakładałem i chodziła bez problemu.....prosze o pomoc może ktoś coś wie na ten temat
  • #2 22 Aug 2010 13:25
    dariusz105
    Level 26  
    Helpful post? (0)
    sprawdzić zasilanie na kostce sterownika podczas wystąpienia usterki a następnie podpiąć pod kompa kontrolując wszystkie parametry.
  • #3 22 Aug 2010 13:34
    gregor0819
    Level 18  
    Helpful post? (0)
    sprawdz podczas jazdy z kompem.moze zle podlaczony jest + po stacyjce
  • #4 29 Sep 2010 15:14
    autogaz22
    Level 2  
    Helpful post? (0)
    Witam
    jeżeli ktoś potrzebuje pomocy z instalacją gazową w aucie mogę to zapraszam do warsztatu w okolicach Warszawki .
    Mostówka 22 koło Wołomina a też na stronkę http://autogascentrum.pl/
  • #5 29 Sep 2010 17:26
    ssarre
    Level 10  
    Helpful post? (0)
    Piterju wrote:
    Witam! mam problem z bmw e36 silnik 1.6 m43. Rok temu założyłem instalacje gazową sekwencyjną stag 4 wszystko było super zrobiłem jakies 50 tys km i zaczeła sie wyłaczac w czasie jazdy w deszcz. Sprawdzałem już wszystko wyjąłem wszystkie kable z tej instalacji i komputer odpinałem wszytko resetowałem go i nic ciągle jest to samo jak jest such chodzi bardzo ładnie.Zauważyłem ze jak sie wyłaczy(tak jakby nie dostawała prądu)po deszczu odepnie sie kleme masowa i podepnie sie samą mase od instalacji lpg do akumulatora załącza sie przełącznik ale po dołączeniu klemy masowej auta wyłącza sie.........mam czasami dosyc tej instalacji miałem wczesniej najprostszą instalacje i nie było takich problemów sam ja zakładałem i chodziła bez problemu.....prosze o pomoc może ktoś coś wie na ten temat

Masz zapewne dwupinowy wskaźnik poziomu LPG w butli i w związku z tym - czerwony zasilający kabelek do wskaźnika 3-pinowego masz ucięty i niezabezpieczony. Wystarczy wilgoć i traci się plus po kluczyku (to ten sam obwód). Więc nie narzekaj na sekwencję, bo to nie jej wina, tylko niechlujnego montażu.
  Search 4 million + Products
Browse Products