Forum elektroda.pl

Regulamin | Punkty | Dodaj... | Ostatnie | Szukaj | Rejestracja | Zaloguj

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

bmw e36 coupe stag 4 w czasie jazdy w deszcz wyłącza lpg

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Samochody Serwis -> Samochody Instalacje Gazowe -> bmw e36 coupe stag 4 w czasie jazdy w deszcz wyłącza lpg
Autor
Wiadomość
Piterju
Poziom 1
Poziom 1

Miasto: wawa

Post#1 Post autora tematu 16 Sie 2010 21:30   

bmw e36 coupe stag 4 w czasie jazdy w deszcz wyłącza lpg

Witam! mam problem z bmw e36 silnik 1.6 m43. Rok temu założyłem instalacje gazową sekwencyjną stag 4 wszystko było super zrobiłem jakies 50 tys km i zaczeła sie wyłaczac w czasie jazdy w deszcz. Sprawdzałem już wszystko wyjąłem wszystkie kable z tej instalacji i komputer odpinałem wszytko resetowałem go i nic ciągle jest to samo jak jest such chodzi bardzo ładnie.Zauważyłem ze jak sie wyłaczy(tak jakby nie dostawała prądu)po deszczu odepnie sie kleme masowa i podepnie sie samą mase od instalacji lpg do akumulatora załącza sie przełącznik ale po dołączeniu klemy masowej auta wyłącza sie.........mam czasami dosyc tej instalacji miałem wczesniej najprostszą instalacje i nie było takich problemów sam ja zakładałem i chodziła bez problemu.....prosze o pomoc może ktoś coś wie na ten temat
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 16 Sie 2010 21:30   

Powrót do góry

dariusz105
Poziom 19
Poziom 19

Miasto: podkarpacie

Post#2 22 Sie 2010 13:25   

Re: bmw e36 coupe stag 4 w czasie jazdy w deszcz wyłącza lpg

sprawdzić zasilanie na kostce sterownika podczas wystąpienia usterki a następnie podpiąć pod kompa kontrolując wszystkie parametry.
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 22 Sie 2010 13:25   

Powrót do góry

gregor0819
Poziom 16
Poziom 16

Miasto: gdzies w polsce

Post#3 22 Sie 2010 13:34   

sprawdz podczas jazdy z kompem.moze zle podlaczony jest + po stacyjce
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 22 Sie 2010 13:34   

Powrót do góry

autogaz22
Poziom 2
Poziom 2

Miasto: Mostówka

Post#4 29 Wrz 2010 15:14   

Witam
jeżeli ktoś potrzebuje pomocy z instalacją gazową w aucie mogę to zapraszam do warsztatu w okolicach Warszawki .
Mostówka 22 koło Wołomina a też na stronkę http://autogascentrum.pl/
Powrót do góry

ssarre
Poziom 6
Poziom 6

Miasto: Gliwice

Post#5 29 Wrz 2010 17:26   

Piterju napisał:
Witam! mam problem z bmw e36 silnik 1.6 m43. Rok temu założyłem instalacje gazową sekwencyjną stag 4 wszystko było super zrobiłem jakies 50 tys km i zaczeła sie wyłaczac w czasie jazdy w deszcz. Sprawdzałem już wszystko wyjąłem wszystkie kable z tej instalacji i komputer odpinałem wszytko resetowałem go i nic ciągle jest to samo jak jest such chodzi bardzo ładnie.Zauważyłem ze jak sie wyłaczy(tak jakby nie dostawała prądu)po deszczu odepnie sie kleme masowa i podepnie sie samą mase od instalacji lpg do akumulatora załącza sie przełącznik ale po dołączeniu klemy masowej auta wyłącza sie.........mam czasami dosyc tej instalacji miałem wczesniej najprostszą instalacje i nie było takich problemów sam ja zakładałem i chodziła bez problemu.....prosze o pomoc może ktoś coś wie na ten temat

Masz zapewne dwupinowy wskaźnik poziomu LPG w butli i w związku z tym - czerwony zasilający kabelek do wskaźnika 3-pinowego masz ucięty i niezabezpieczony. Wystarczy wilgoć i traci się plus po kluczyku (to ten sam obwód). Więc nie narzekaj na sekwencję, bo to nie jej wina, tylko niechlujnego montażu.
Powrót do góry

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Samochody Serwis -> Samochody Instalacje Gazowe -> bmw e36 coupe stag 4 w czasie jazdy w deszcz wyłącza lpg
Strona 1 z 1