Forum Index

Rules  | Points  | Add...  | Recent posts  | Search | Register | Log in

Lodówka ELECTROLUX ENB 34633X Czy warto?

Main Page -> Forum Index -> Household Exchange -> Household What to buy? ->Lodówka ELECTROLUX ENB 34633X Czy warto? Post new topic  Reply to topic 
Author
Hide the left column
Show left column Message
pawelecc
Level 15
pawelecc
Level 15
Post#1 01 Sep 2010 08:17  Topic author   

Lodówka ELECTROLUX ENB 34633X Czy warto?

Witam. Jestem przed zakupem lodówko- chłodziarki cena do 1600 zł.Wymagania to:
A+, Non frost, ok 180 cm, srebrna, na dole zamrazalnik.
Wpadł mi jeden model w oko: Lodówka ELECTROLUX ENB 34633X Czy produkt warty swej ceny? Czy firma elektrolux to dobra firma?Może polecacie cos innego w tej cenie?
Link do lodówki:
http://www.electro.pl/produkt-...1461,105.html#show description

Dzięki za odpowiedzi.

Helpful post? + 0
Back to top

Google Adsense
Google

Back to top
anabilis90
Level 9
anabilis90
Level 9
Post#2 01 Sep 2010 17:08    

Re: Lodówka ELECTROLUX ENB 34633X Czy warto?

Szczerze powiedziawszy twoje wymagania spełnia większo¶ć lodówko - zamrażarek, więc nie musisz się aż tak wykosztowywać. Za 1 100 zł kupisz tak± lodówko - chłodziarkę Polar http://www.promoceny.pl/detail/polar-lodowko-zamrazarka-pcb310a-s-44760/ i też ci posłuży dobrych parę lat. Nie ma sensu przepłacać.

Helpful post? + 0
Back to top

Google Adsense
Google

Back to top
alexz78
Level 2
alexz78
Level 2
Post#3 11 Dec 2010 18:20    

a ja mam problem z t± lodówka. zakupiona we wrze¶niu tego roku, chodzi od około 1.5 miesi±ca. Od jakich¶ 3 tygodni zaczęło w niej co¶ pukać. jest to taki dĽwięk jakby woda kapała z kranu na podłogę w regularnych 0,5 sek odstępach albo taki sekundnik tylko ze jakby przyspieszony. Zgłosiłem to do serwisu i był facet, sam chyba nie bardzo wiedział co to, rozkręcił lodówkę z tylu i okazuje się że te odgłosy wydaje jaki¶ automat na dole z lewej strony lodówki - on mówi że to jaki¶ licznik jest co sobie "co¶ zlicza". Pytam czy można to wymienić, mówi ze nie i ja się teraz zastanawiam - czy to tak ma być? bo wg mnie to nie powinno nic tam furkotać stukać czy pukać. ten dĽwięk jest wyraĽnie słyszalny i wkurzaj±cy. Dodam że występuje on cały czas, czy lodówka chłodzi czy nie - zawsze słuchać to cykanie. Facet wsadził w obudowę tego "licznika" g±bkę i mówi ze nic więcej nie może zrobić. Trochę dziwne to naprawdę. I co ja mam teraz zrobić? Kupiłem sprzęt który działał dobrze a teraz nie działa jak trzeba - przez to pukanie wła¶nie. Czy praktyka wsadzania g±bek jest powszechna?

Napisałem oczywi¶cie do elektroluksa - i dostałem odpowiedz ze : to normalny dĽwięk lodówki i ze "wsadzenie g±bki to jedyne co serwisant mógł zaproponować". Dobrze ze miałem g±bkę do mycia naczyń bo tak by "nie mógł nic zaproponować". Oczywi¶cie nic to dało i dalej cyka - i dĽwięk się robi coraz bardziej uci±żliwy, nie mogę spać w pokoju obok bo cały czas to słychać. bylem w jednym zakładzie co naprawiaj± agd to powiedzieli ze nawet nie przyjad± obejrzeć (żeby może zobaczyć co to jest) bo nie chc± robić koło pióra serwisowi gwarancyjnemu który ma się tym zaj±ć :/. Pisałem z supportem - to panna mi wciska ze to "normalny dĽwięk lodówki". Wg mnie NIE JEST TO NORMALNE, skoro jest na tyle denerwuj±ce ze zaczynam się robić nerwowy przez to.

HGW z tym wszystkim już co robić.

Podaje też link do nagrania (ok 10 sekund) z tymi odglosami - Brzmi to jak praca pomp na niemieckim u-boocie. :///
http://alexz78.wrzuta.pl/audio/47ON3iehGh0/lodowka-electrolux-enb-34633x

Helpful post? + 0
Back to top

Google Adsense
Google

Back to top
christofero
Level 9
christofero
Level 9
Post#4 29 Jan 2011 11:42    

Daj sobie spokój z tym cykaniem. Najważniejsze, że lodówka działa, dzisiaj jest taki poziom technologii, że jeżeli nie zepsuje się po 3 latach to dobra, a jak działa 5 lat to wybitna. Reszta do duperele.

Helpful post? + 0
Back to top

Google Adsense
Google

Back to top
Removed
Removed
Post#5 30 Jan 2011 15:21    

Babcia ma tak± 2 tydzień. Na razie chodzi bardzo cicho , nic nie stuka.Praktycznie nie słyszalna ,nie ma żadnego przelewania itp. Jak będzie się co¶ działo dam znać.

P.S. Wg mnie serwis Electroluxa ładuje cie w konia (u nich to norma) ,bo przecież jakby tak miało stukać to by działało tak od pocz±tku a nie po miesi±cu. Skontaktuj się z rzecznikiem praw konsumenta i niech on napisze list do Electroluxa albo zadzwoni - od razu zmieni± podej¶cie i przyjad± naprawić. W końcu to sprzęt za 1800 zł więc jest o co walczyć.

Helpful post? + 0
Back to top
Post new topic  Reply to topic     Main Page -> Forum Index -> Household Exchange -> Household What to buy? -> Lodówka ELECTROLUX ENB 34633X Czy warto?
Page 1 of 1

Similar topics to lodówka ELECTROLUX ENB 34633X Czy warto?

lodówka electrolux enb 3669 alarm temperatury (2)
Nie działa lodówka electrolux enb 3850 (4)
Lodówka Electrolux ENB 3660 - miga i piszczy - dlaczego? (3)
Lodówka Electrolux ENB 3850 - awaria czujnika temperatury (6)
Lodówka Electrolux ENB 3260 nie działa chłodziarka (6)
Lodówka Electrolux ENB 3451 INOX nagle przestała chłodzić (1)
Electrolux ENB 38000 W - Zamrażalnik mrozi a lodówka nie chłodzi. (7)
Lodówka Elektrolux ENB 3851X (4)
Electrolux ENB 38933 - problem ze szronem (2)
Chłodziarko zamrażarka Electrolux ENB 35300X (8)

Switch to mobile version Switch to version for desktops

Administrator || Moderators || Forum Rules || General Rules || Cookies information || Editors || Contact for companies || Contact

Page generation time: 0.055 seconds