Forum elektroda.pl

Regulamin  | Punkty  | Dodaj...  | Ostatnie  | Szukaj  | Rejestracja  | Zaloguj

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Lodówka ELECTROLUX ENB 34633X Czy warto?

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> AGD Giełda -> AGD Co kupić? -> Lodówka ELECTROLUX ENB 34633X Czy warto?
Autor
Wiadomość
pawelecc
Poziom 15
Poziom 15

Miasto: Polska

Post#1 Post autora tematu 01 Wrz 2010 07:17   

Lodówka ELECTROLUX ENB 34633X Czy warto?

Witam. Jestem przed zakupem lodówko- chłodziarki cena do 1600 zł.Wymagania to:
A+, Non frost, ok 180 cm, srebrna, na dole zamrazalnik.
Wpadł mi jeden model w oko: Lodówka ELECTROLUX ENB 34633X Czy produkt warty swej ceny? Czy firma elektrolux to dobra firma?Może polecacie cos innego w tej cenie?
Link do lodówki:
http://www.electro.pl/produkt-ELECTROLUX...ctrolux-211461,105.html#show_description

Dzięki za odpowiedzi.
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 01 Wrz 2010 07:17   

Powrót do góry

anabilis90
Poziom 6
Poziom 6

Post#2 01 Wrz 2010 16:08   

Re: Lodówka ELECTROLUX ENB 34633X Czy warto?

Szczerze powiedziawszy twoje wymagania spełnia większość lodówko - zamrażarek, więc nie musisz się aż tak wykosztowywać. Za 1 100 zł kupisz taką lodówko - chłodziarkę Polar http://www.promoceny.pl/detail/polar-lodowko-zamrazarka-pcb310a-s-44760/ i też ci posłuży dobrych parę lat. Nie ma sensu przepłacać.
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 01 Wrz 2010 16:08   

Powrót do góry

alexz78
Poziom 2
Poziom 2

Post#3 11 Gru 2010 18:20   

a ja mam problem z tą lodówka. zakupiona we wrześniu tego roku, chodzi od około 1.5 miesiąca. Od jakichś 3 tygodni zaczęło w niej coś pukać. jest to taki dźwięk jakby woda kapała z kranu na podłogę w regularnych 0,5 sek odstępach albo taki sekundnik tylko ze jakby przyspieszony. Zgłosiłem to do serwisu i był facet, sam chyba nie bardzo wiedział co to, rozkręcił lodówkę z tylu i okazuje się że te odgłosy wydaje jakiś automat na dole z lewej strony lodówki - on mówi że to jakiś licznik jest co sobie "coś zlicza". Pytam czy można to wymienić, mówi ze nie i ja się teraz zastanawiam - czy to tak ma być? bo wg mnie to nie powinno nic tam furkotać stukać czy pukać. ten dźwięk jest wyraźnie słyszalny i wkurzający. Dodam że występuje on cały czas, czy lodówka chłodzi czy nie - zawsze słuchać to cykanie. Facet wsadził w obudowę tego "licznika" gąbkę i mówi ze nic więcej nie może zrobić. Trochę dziwne to naprawdę. I co ja mam teraz zrobić? Kupiłem sprzęt który działał dobrze a teraz nie działa jak trzeba - przez to pukanie właśnie. Czy praktyka wsadzania gąbek jest powszechna?

Napisałem oczywiście do elektroluksa - i dostałem odpowiedz ze : to normalny dźwięk lodówki i ze "wsadzenie gąbki to jedyne co serwisant mógł zaproponować". Dobrze ze miałem gąbkę do mycia naczyń bo tak by "nie mógł nic zaproponować". Oczywiście nic to dało i dalej cyka - i dźwięk się robi coraz bardziej uciążliwy, nie mogę spać w pokoju obok bo cały czas to słychać. bylem w jednym zakładzie co naprawiają agd to powiedzieli ze nawet nie przyjadą obejrzeć (żeby może zobaczyć co to jest) bo nie chcą robić koło pióra serwisowi gwarancyjnemu który ma się tym zająć :/. Pisałem z supportem - to panna mi wciska ze to "normalny dźwięk lodówki". Wg mnie NIE JEST TO NORMALNE, skoro jest na tyle denerwujące ze zaczynam się robić nerwowy przez to.

HGW z tym wszystkim już co robić.

Podaje też link do nagrania (ok 10 sekund) z tymi odglosami - Brzmi to jak praca pomp na niemieckim u-boocie. :///
http://alexz78.wrzuta.pl/audio/47ON3iehGh0/lodowka-electrolux-enb-34633x
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 11 Gru 2010 18:20   

Powrót do góry

christofero
Poziom 3
Poziom 3

Miasto: Wrocław

Post#4 29 Sty 2011 11:42   

Daj sobie spokój z tym cykaniem. Najważniejsze, że lodówka działa, dzisiaj jest taki poziom technologii, że jeżeli nie zepsuje się po 3 latach to dobra, a jak działa 5 lat to wybitna. Reszta do duperele.
Powrót do góry

Usunięty

Post#5 30 Sty 2011 15:21   

Babcia ma taką 2 tydzień. Na razie chodzi bardzo cicho , nic nie stuka.Praktycznie nie słyszalna ,nie ma żadnego przelewania itp. Jak będzie się coś działo dam znać.

P.S. Wg mnie serwis Electroluxa ładuje cie w konia (u nich to norma) ,bo przecież jakby tak miało stukać to by działało tak od początku a nie po miesiącu. Skontaktuj się z rzecznikiem praw konsumenta i niech on napisze list do Electroluxa albo zadzwoni - od razu zmienią podejście i przyjadą naprawić. W końcu to sprzęt za 1800 zł więc jest o co walczyć.
Powrót do góry

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> AGD Giełda -> AGD Co kupić? -> Lodówka ELECTROLUX ENB 34633X Czy warto?
Strona 1 z 1