X

Lodówka ELECTROLUX ENB 34633X Czy warto?

pawelecc 01 Sep 2010 08:17
 • #1 01 Sep 2010 08:17
  pawelecc
  Level 15  
  Helpful post? (0)
  Witam. Jestem przed zakupem lodówko- chłodziarki cena do 1600 zł.Wymagania to:
  A+, Non frost, ok 180 cm, srebrna, na dole zamrazalnik.
  Wpadł mi jeden model w oko: Lodówka ELECTROLUX ENB 34633X Czy produkt warty swej ceny? Czy firma elektrolux to dobra firma?Może polecacie cos innego w tej cenie?
  Link do lodówki:
  http://www.electro.pl/produkt-ELECTROLUX_Lodowka_ELECTROLUX_ENB_34633X_2B_bon_towarowy_o_wartosci_100_zl_od_firmy_Electrolux-211461,105.html#show_description

  Dzięki za odpowiedzi.
 • #2 01 Sep 2010 17:08
  anabilis90
  Level 9  
  Helpful post? (0)
  Szczerze powiedziawszy twoje wymagania spełnia większo¶ć lodówko - zamrażarek, więc nie musisz się aż tak wykosztowywać. Za 1 100 zł kupisz tak± lodówko - chłodziarkę Polar http://www.promoceny.pl/detail/polar-lodowko-zamrazarka-pcb310a-s-44760/ i też ci posłuży dobrych parę lat. Nie ma sensu przepłacać.
 • #3 11 Dec 2010 18:20
  alexz78
  Level 2  
  Helpful post? (0)
  a ja mam problem z t± lodówka. zakupiona we wrze¶niu tego roku, chodzi od około 1.5 miesi±ca. Od jakich¶ 3 tygodni zaczęło w niej co¶ pukać. jest to taki dĽwięk jakby woda kapała z kranu na podłogę w regularnych 0,5 sek odstępach albo taki sekundnik tylko ze jakby przyspieszony. Zgłosiłem to do serwisu i był facet, sam chyba nie bardzo wiedział co to, rozkręcił lodówkę z tylu i okazuje się że te odgłosy wydaje jaki¶ automat na dole z lewej strony lodówki - on mówi że to jaki¶ licznik jest co sobie "co¶ zlicza". Pytam czy można to wymienić, mówi ze nie i ja się teraz zastanawiam - czy to tak ma być? bo wg mnie to nie powinno nic tam furkotać stukać czy pukać. ten dĽwięk jest wyraĽnie słyszalny i wkurzaj±cy. Dodam że występuje on cały czas, czy lodówka chłodzi czy nie - zawsze słuchać to cykanie. Facet wsadził w obudowę tego "licznika" g±bkę i mówi ze nic więcej nie może zrobić. Trochę dziwne to naprawdę. I co ja mam teraz zrobić? Kupiłem sprzęt który działał dobrze a teraz nie działa jak trzeba - przez to pukanie wła¶nie. Czy praktyka wsadzania g±bek jest powszechna?

  Napisałem oczywi¶cie do elektroluksa - i dostałem odpowiedz ze : to normalny dĽwięk lodówki i ze "wsadzenie g±bki to jedyne co serwisant mógł zaproponować". Dobrze ze miałem g±bkę do mycia naczyń bo tak by "nie mógł nic zaproponować". Oczywi¶cie nic to dało i dalej cyka - i dĽwięk się robi coraz bardziej uci±żliwy, nie mogę spać w pokoju obok bo cały czas to słychać. bylem w jednym zakładzie co naprawiaj± agd to powiedzieli ze nawet nie przyjad± obejrzeć (żeby może zobaczyć co to jest) bo nie chc± robić koło pióra serwisowi gwarancyjnemu który ma się tym zaj±ć :/. Pisałem z supportem - to panna mi wciska ze to "normalny dĽwięk lodówki". Wg mnie NIE JEST TO NORMALNE, skoro jest na tyle denerwuj±ce ze zaczynam się robić nerwowy przez to.

  HGW z tym wszystkim już co robić.

  Podaje też link do nagrania (ok 10 sekund) z tymi odglosami - Brzmi to jak praca pomp na niemieckim u-boocie. :///
  http://alexz78.wrzuta.pl/audio/47ON3iehGh0/lodowka-electrolux-enb-34633x
 • #4 29 Jan 2011 11:42
  christofero
  Level 9  
  Helpful post? (0)
  Daj sobie spokój z tym cykaniem. Najważniejsze, że lodówka działa, dzisiaj jest taki poziom technologii, że jeżeli nie zepsuje się po 3 latach to dobra, a jak działa 5 lat to wybitna. Reszta do duperele.
 • #5 30 Jan 2011 15:21
  Removed
  Helpful post? (0)
  Babcia ma tak± 2 tydzień. Na razie chodzi bardzo cicho , nic nie stuka.Praktycznie nie słyszalna ,nie ma żadnego przelewania itp. Jak będzie się co¶ działo dam znać.

  P.S. Wg mnie serwis Electroluxa ładuje cie w konia (u nich to norma) ,bo przecież jakby tak miało stukać to by działało tak od pocz±tku a nie po miesi±cu. Skontaktuj się z rzecznikiem praw konsumenta i niech on napisze list do Electroluxa albo zadzwoni - od razu zmieni± podej¶cie i przyjad± naprawić. W końcu to sprzęt za 1800 zł więc jest o co walczyć.
  Search 4 million + Products
Browse Products