Forum Index

Rules  | Points  | Add...  | Recent posts  | Search  | Register  | Log in

This site uses cookies. Learn more about cookies and changing the settings in your browser.

Lodówka ELECTROLUX ENB 34633X Czy warto?

Post new topic  Reply to topic      Main Page -> Forum Index -> Household Exchange -> Household What to buy? -> Lodówka ELECTROLUX ENB 34633X Czy warto?
Author
Poziom 15
Poziom 15

Post#1 Post from the author of the topic 01 Sep 2010 08:17   

Lodówka ELECTROLUX ENB 34633X Czy warto?

Witam. Jestem przed zakupem lodówko- chłodziarki cena do 1600 zł.Wymagania to:
A+, Non frost, ok 180 cm, srebrna, na dole zamrazalnik.
Wpadł mi jeden model w oko: Lodówka ELECTROLUX ENB 34633X Czy produkt warty swej ceny? Czy firma elektrolux to dobra firma?Może polecacie cos innego w tej cenie?
Link do lodówki:
http://www.electro.pl/produkt-ELECTROLUX...ctrolux-211461,105.html#show_description

Dzięki za odpowiedzi.

Helpful message? + -

Back to top

Google

Google Adsense

Post# 01 Sep 2010 08:17   

Back to top

anabilis90
Poziom 6
Poziom 6

Post#2 01 Sep 2010 17:08   

Re: Lodówka ELECTROLUX ENB 34633X Czy warto?

Szczerze powiedziawszy twoje wymagania spełnia większo¶ć lodówko - zamrażarek, więc nie musisz się aż tak wykosztowywać. Za 1 100 zł kupisz tak± lodówko - chłodziarkę Polar http://www.promoceny.pl/detail/polar-lodowko-zamrazarka-pcb310a-s-44760/ i też ci posłuży dobrych parę lat. Nie ma sensu przepłacać.

Helpful message? + -

Back to top

Google

Google Adsense

Post# 01 Sep 2010 17:08   

Back to top

alexz78
Poziom 2
Poziom 2

Post#3 11 Dec 2010 18:20   

a ja mam problem z t± lodówka. zakupiona we wrze¶niu tego roku, chodzi od około 1.5 miesi±ca. Od jakich¶ 3 tygodni zaczęło w niej co¶ pukać. jest to taki dĽwięk jakby woda kapała z kranu na podłogę w regularnych 0,5 sek odstępach albo taki sekundnik tylko ze jakby przyspieszony. Zgłosiłem to do serwisu i był facet, sam chyba nie bardzo wiedział co to, rozkręcił lodówkę z tylu i okazuje się że te odgłosy wydaje jaki¶ automat na dole z lewej strony lodówki - on mówi że to jaki¶ licznik jest co sobie "co¶ zlicza". Pytam czy można to wymienić, mówi ze nie i ja się teraz zastanawiam - czy to tak ma być? bo wg mnie to nie powinno nic tam furkotać stukać czy pukać. ten dĽwięk jest wyraĽnie słyszalny i wkurzaj±cy. Dodam że występuje on cały czas, czy lodówka chłodzi czy nie - zawsze słuchać to cykanie. Facet wsadził w obudowę tego "licznika" g±bkę i mówi ze nic więcej nie może zrobić. Trochę dziwne to naprawdę. I co ja mam teraz zrobić? Kupiłem sprzęt który działał dobrze a teraz nie działa jak trzeba - przez to pukanie wła¶nie. Czy praktyka wsadzania g±bek jest powszechna?

Napisałem oczywi¶cie do elektroluksa - i dostałem odpowiedz ze : to normalny dĽwięk lodówki i ze "wsadzenie g±bki to jedyne co serwisant mógł zaproponować". Dobrze ze miałem g±bkę do mycia naczyń bo tak by "nie mógł nic zaproponować". Oczywi¶cie nic to dało i dalej cyka - i dĽwięk się robi coraz bardziej uci±żliwy, nie mogę spać w pokoju obok bo cały czas to słychać. bylem w jednym zakładzie co naprawiaj± agd to powiedzieli ze nawet nie przyjad± obejrzeć (żeby może zobaczyć co to jest) bo nie chc± robić koło pióra serwisowi gwarancyjnemu który ma się tym zaj±ć :/. Pisałem z supportem - to panna mi wciska ze to "normalny dĽwięk lodówki". Wg mnie NIE JEST TO NORMALNE, skoro jest na tyle denerwuj±ce ze zaczynam się robić nerwowy przez to.

HGW z tym wszystkim już co robić.

Podaje też link do nagrania (ok 10 sekund) z tymi odglosami - Brzmi to jak praca pomp na niemieckim u-boocie. :///
http://alexz78.wrzuta.pl/audio/47ON3iehGh0/lodowka-electrolux-enb-34633x

Helpful message? + -

Back to top

Google

Google Adsense

Post# 11 Dec 2010 18:20   

Back to top

christofero
Poziom 3
Poziom 3

Post#4 29 Jan 2011 11:42   

Daj sobie spokój z tym cykaniem. Najważniejsze, że lodówka działa, dzisiaj jest taki poziom technologii, że jeżeli nie zepsuje się po 3 latach to dobra, a jak działa 5 lat to wybitna. Reszta do duperele.

Helpful message? + -

Back to top

Removed

Post#5 30 Jan 2011 15:21   

Babcia ma tak± 2 tydzień. Na razie chodzi bardzo cicho , nic nie stuka.Praktycznie nie słyszalna ,nie ma żadnego przelewania itp. Jak będzie się co¶ działo dam znać.

P.S. Wg mnie serwis Electroluxa ładuje cie w konia (u nich to norma) ,bo przecież jakby tak miało stukać to by działało tak od pocz±tku a nie po miesi±cu. Skontaktuj się z rzecznikiem praw konsumenta i niech on napisze list do Electroluxa albo zadzwoni - od razu zmieni± podej¶cie i przyjad± naprawić. W końcu to sprzęt za 1800 zł więc jest o co walczyć.

Helpful message? + -

Back to top

Post new topic  Reply to topic      Main Page -> Forum Index -> Household Exchange -> Household What to buy? -> Lodówka ELECTROLUX ENB 34633X Czy warto?
Page 1 of 1
Similar topics
lodówka electrolux enb 3669 alarm temperatury (2)
Nie działa lodówka electrolux enb 3850 (4)
Lodówka Electrolux ENB 3660 - miga i piszczy - dlaczego? (3)
Lodówka Electrolux ENB 3850 - awaria czujnika temperatury (6)
Lodówka Electrolux ENB 3260 nie działa chłodziarka (6)
Lodówka Electrolux ENB 3451 INOX nagle przestała chłodzić (1)
Electrolux ENB 38000 W - Zamrażalnik mrozi a lodówka nie chłodzi. (7)
Lodówka Elektrolux ENB 3851X (4)
Electrolux ENB 38933 - problem ze szronem (2)
Chłodziarko zamrażarka Electrolux ENB 35300X (8)

Administrator || Moderators || Forum Rules || General Rules || Cookies information || Contact

Page generation time: 0.048 seconds

elektroda.pl topic RSS feed