X

Manta GPS-060 Easy Rider- mapa

grubby_m 03 Sep 2010 09:27
  • #1 03 Sep 2010 09:27
    grubby_m
    Level 12  
    Helpful post? (0)
    Witam czytałem juz wiele instrukcji ale zawsze jakies ale było wiec prosze o kompletna instrukcje:
    Jaką karte kupić
    Jaką mape i skąd pobrać
    Jak odblokowac bo aktualnie chyba jest zablokowana
  • #2 03 Sep 2010 10:09
    Freddy
    Level 43  
    Helpful post? (-1)
    grubby_m wrote:
    Witam czytałem juz wiele instrukcji ale zawsze jakies ale było wiec prosze o kompletna instrukcje:
    Jaką karte kupić
    Jaką mape i skąd pobrać
    Jak odblokowac bo aktualnie chyba jest zablokowana

Mapy sie kupuje, a nie pobiera !
    Opis dotyczący karty jest podany w instrukcji.
  • #3 03 Sep 2010 17:09
    Pontikos
    Level 38  
    Helpful post? (0)
    Najlepsza mape, np. Automape XL, po wykonaniu przelewu, pobierasz: STAD

Manta obsluguje karty SD, NIE SD-HC. jak masz na karcie narysowane literki HC, to nie kupuj :P Masz to w instrukcji napisane, ale po co czytac?

Odblokowania sa dostepne w Sieci proste ("biedne") i darmowe - wystarczy google. Ew. jesli Tobie sie nie chce szukac, lub chcesz miec "full-wypas", skorzystaj z Allegro :)
  • #4 06 Sep 2010 13:21
    grubby_m
    Level 12  
    Topic author Helpful post? (0)
    A wiec mam juz karte SD 2GB niewiem czy mapa sie zmiesci ale mam problem bo na navi wyswietla sie taki obrazek

i nic sie dalej nie robi :(
  • #5 06 Sep 2010 13:37
    Artech
    VIP Zasłużony dla elektroda
    Helpful post? (0)
    grubby_m wrote:
    A wiec mam juz karte SD 2GB niewiem czy mapa sie zmiesci ale mam problem bo na navi wyswietla sie taki obrazek

i nic sie dalej nie robi :(
    A kto odblokowywał urządzenie , nie lepiej wgrać Automapę lepsza nic mantowe mapy
  • #6 06 Sep 2010 17:31
    Pontikos
    Level 38  
    Helpful post? (0)
    grubby_m - Sadzac po obrazku (w jakim celu zacytowanym, w glowe zachodze :P ) - ktos w urzadzeniu modyfikowal oprogramowanie.
    Opisz DOKLADNIE co i jak po kolei bylo na urzadzeniu zmieniane - wtedy bedziemy mogli sprobowac pomoc - patrzenie w obrazek to wrozenie z fusow i strata czasu na domysly - faktycznie, niech sie wrozeniem i domyslami zajma "spece" z MyNavii - Elektroda jest forum TECHNICZNYM, nie wrozbiarskim :)

Kolego Artech - jesli nie masz nic konkretnego do napisania, to sie powstrzymaj, proponuje. Zanizasz poziom:
    1. powielajac to co juz zostalo napisane (Regulamin)
    2. piszac staraj sie jednak poslugiwac polska gramatyka, a nie studenta z Mozambiku :P (Regulamin.. i to Moderator!!)
    3. nie istotne KTO grzebal w urzadzeniu - istotne CO zostalo na nim zmodyfikowane. (czysta logika ;) )

To chyba nie sa kwestie, ktore nalezalo by tlumaczyc komus kto posiada status Moderatora ;)
  • #7 07 Sep 2010 10:56
    grubby_m
    Level 12  
    nic z nią ja nie robiłem taka ja dostałem
  • #8 07 Sep 2010 14:21
    Pontikos
    Level 38  
    Helpful post? (0)
    1. sprawdz czy urzadzenie laczy sie z PC via USB za pomoca programu ActiveSync
    a. jesli tak - jakie widziesz foldery i jaka jest zawartosc foldera \ResidentFlash ?
    b. jesli nie - sugeruje wykonanie firmware upgrade.
  • #9 07 Sep 2010 16:15
    grubby_m
    Level 12  
    po podłaczeniu do kompa wykrywa go windows ale nieznajduje sterowników. a program ActiveSync nic nie widzi
  • #10 07 Sep 2010 16:34
    Pontikos
    Level 38  
    Helpful post? (0)
    A wiec pozostaje Tobie wykonanie firmware upgrade.
    Do odpowiedniego modelu Manty znajdziesz np. tutaj
    Jak to zrobic, bylo wieloktornie opisywane na Elektrodzie, nawet w jednym z ostatnich watkow, wystarczy poszukac chwilke.
  Search 4 million + Products
Browse Products