Forum elektroda.pl

Regulamin  | Punkty  | Dodaj...  | Ostatnie  | Szukaj  | Rejestracja  | Zaloguj

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Renault clio I 1.2 energy 95 rok problem z kluczykiem

Napisz nowy temat  Temat zablokowany      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Samochody Serwis -> Samochody Elektryka i elektronika -> Renault clio I 1.2 energy 95 rok problem z kluczykiem
Autor
Wiadomość
enriqo
Poziom 9
Poziom 9

Miasto: Kartuzy

Post#1 Post autora tematu 07 Wrz 2010 20:26   

Renault clio I 1.2 energy 95 rok problem z kluczykiem

Witam.
Autko mojego ojca Clio I jak w temacie. Nagle przestał działać kluczyk, nie otwiera zamka, natomiast silnik można uruchomić, ale zaraz gaśnie (baterie nowe sprawdziłem woltomierzem napięcie OK)
Na szczęście zapasowy działa bez zarzutu, ale i on może odmówić współpracy, i dlatego bardzo proszę o pomoc, za co z góry serdecznie dziękuję.
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 07 Wrz 2010 20:26   

Powrót do góry

Przemo9826
Admin grupy Samochody
Admin grupy Samochody

Post#2 07 Wrz 2010 20:28   

Re: Renault clio I 1.2 energy 95 rok problem z kluczykiem

Użyj opcji "szukam", "plip" "kluczyk" "immo", wiele razy o tym było.
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 07 Wrz 2010 20:28   

Powrót do góry

enriqo
Poziom 9
Poziom 9

Miasto: Kartuzy

Post#3 Post autora tematu 10 Paź 2010 13:28   

Re: Renault clio I 1.2 energy 95 rok problem z kluczykiem

Niestety nie udało mi się znaleźć żadnego postu, który pomógłby mi rozwiązać problem z immo.
Wtedy zadzwoniłem do autoryzowanego serwisu RENAULT gdzie już w rozmowie telefonicznej podano mi koszt kodowania kluczyka to:220 zł więc umówiłem się do Reno Zdunek w Gdańsku podając nr VIN oraz rok prod.
Podstawiłem Auto na 9:15 i czekałem do 11:30 ażeby sie dowiedzieć że nie mają złacza diagnostycznego i że mam zostawić auto, bo trzeba wymontować centralkę i z kluczykiem wysłać do pracowni co oczywiście spowodowało wzrost kosztu naprawy , bo już nie 220zł tylko 550zł.
Za tę przyjemność i tak zapłaciłem 65 zł ,(czyli 65 + 550= 615) a auto zostało z jednym kluczykiem.
Temat zamknięty
Powrót do góry

Napisz nowy temat  Temat zablokowany      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Samochody Serwis -> Samochody Elektryka i elektronika -> Renault clio I 1.2 energy 95 rok problem z kluczykiem
Strona 1 z 1

Administrator || Moderatorzy || Regulamin forum || Regulamin ogólny || Informacja o cookies || Reklama || Kontakt

Page generation time: 0.047 seconds

elektroda.pl temat RSS 

opony